Kolega Radka ogłosił ciążę Małgorzaty Rozenek

Radosław Majdan szczerze o ciąży Małgosi: "Cały czas dmuchamy na zimne. Trzymajcie za nas kciuki"

Kolega Radka ogłosił ciążę Małgorzaty Rozenek

Radosław Majdan opublikował w sieci wzruszający wpis, w którym nie tylko dziękuje fanom za gratulacje, ale również prosi ich o wsparcie. Przyszły tata nie ukrywa, że cały czas obawia się o swoją ukochaną żonę i ich maleństwo! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przez kilka lat starali się o dziecko. Gwiazda TVN nigdy nie ukrywała, że ma problemy z zajściem w ciążę. Małgosia przyznała, że jedyną szansą, żeby znów została mamą, jest skorzystanie z metody in vitro. Na szczęście dziś wiemy już, że para spełniła swoje marzenie o ciąży i za kilka miesięcy na świecie pojawi się dziecko Małgosi i Radka. 

Radosław Majdan szczerze o ciąży swojej żony

Po tym, jak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan potwierdzili informacje magazynu "Party", który jako pierwszy poinformował, że para zostanie rodzicami w sieci zawrzało. Internauci, fani Małgosi i Radka oraz ich znajomi ruszyli z gratulacjami. Małgorzata Rozenek w jednym ze swoich wpisów na Instagramie przyznała, że jej mąż zwariował ze szczęścia.

To bardzo piękny czas dla Naszej rodziny, szczególnie, że przyszły Tata @r_majdan zwariował ze szczęścia i wniósł rozpieszczanie na zupełnie inny poziom 😂😂😂😂- napisała Małgorzata Rozenek.

Teraz przyszły tata podziękował fanom za wsparcie, a przy okazji skomentował ciążę ukochanej żony. Jego wpis na Facebooku wzrusza do łez...

Kochani, jesteście wspaniali ❤️❤️❤️ Dziękuję za setki słów wsparcia i gratulacji. Jesteśmy przeszczęśliwi i z tą radością podzieliliśmy się z Wami 😍🙋‍♂️To prawda - zwariowałem ze szczęścia, ale cały czas dmuchamy na zimne... Trzymajcie za nas wszystkich kciuki 💕💖✊✊✊ #baby #dziecko #szczęście #radość #miłość #święta #prezent- napisał Radosław Majdan.

Jak internauci zareagowali na wpis przyszłego taty? Pojawiły się kolejne gratulacje i słowa wsparcia.

- Dużo zdrowia i miłości,będzie dobrze😍Jeszcze raz ogromne gratulacje,trzymamy kciuki całą rodzinką.
- Gratuluje! Piękna ta Wasza radość !
- Cały czas trzymałam kciuki i będę trzymać dalej😊 całym sercem wspieram😍 gratulacje raz jeszcze! 💞- komentują fani.

Przypominamy, że Małgorzata Rozenek jest już w czwartym miesiącu ciąży. U przyszłej mamy widać już ciążowy brzuszek!

Zobacz także: Tylko w Party! Pierwsze zdjęcia ciężarnej Małgorzaty Rozenek z brzuszkiem! Zobaczcie, jak wygląda gwiazda!

Radosław Majdan komentuje ciążę swojej żony.

 

Para już za kilka miesięcy zostanie rodzicami.

Małgorzata Rozenek w ciąży!

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51