Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Wywiad z ojcem Małgorzaty Rozenek
ONS
Newsy

Ojciec Rozenek udzielił wywiadu rzeki. Opowiedział o Perfekcynej, Radku i ich planowanym dziecku

Rozenek i Majdan będą mieli córkę?

Wydawało się, że blisko rok od pierwszej udokumentowanej przez tabloidy randki Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, związek gwiazd nie będzie wzbudzał już takich emocji. Nic bardziej mylnego. Wystarczyło bowiem jedno tylko publiczne pojawienie się pary na salonach, aby machina medialna ponownie ruszyła. Przypomnijmy: Po Balu TVN telefony Rozenek i Majdana nie milczą. Wszyscy dzwonią w jednej sprawie

Jednocześnie pojawiły się też doniesienia, że zakochani planują powiększenie rodziny, a Perfekcyjna chciałaby mieć córkę. Co jeszcze bardziej zaskakujące, plany macierzyńskie córki skomentował na łamach "Faktu" jej ojciec, Stanisław Kostrzewski. Były skarbnik "Prawa i Sprawiedliwości" w rozmowie z tabloidem porusza całe spektrum tematów - od wspomnianej ciąży Rozenek, przez Majdana jako idealnego ojca i przyszłego męża. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście ewentualna ciąża Małgorzaty.
 

Jeżeli zostałbym dziadkiem, mając wnuczkę od Małgosi, byłbym przeszczęśliwy, bo te dzieci – szczególnie Stasio i Tadzio, czyli wnuki, które są w Polsce – są moim światem. Są dla mnie najważniejsze. Takiej poważnej rozmowy jeszcze nie było. Czasami – siedząc przy stole przy śniadaniu, co ubóstwiam – rozmawialiśmy, ale tak luźno. Mówiąc o jej kolejnym dziecku, to się trochę przekomarzaliśmy. Swego czasu jej powiedziałem: „Małgośka, kurczę, jak ja kocham dzieci. Stasio ma 8 lat, Tadzio ponad 4. Komu będę na emeryturze pokazywał kwiaty?”. Oni są hardzi jak to chłopcy, więc przydałaby się mi dziewczynka. Ciekawe, jak to będzie. Małgosia jest w tej chwili bardzo zajęta, więc nasze kontakty nie wyglądają tak jak kiedyś - wyznaje Kostrzewski.


Pan Stanisław nie ma też wątpliwości, że Majdan jest doskonałym ojcem dla synów Rozenek i jako dowód przytacza pewną historię, której sam był świadkiem.
 

W poprzedni piątek Małgośka nie wyrobiła się, dzwoni do mnie i mówi: „Słuchaj, musisz odebrać dzieci ze szkoły”. Obydwaj chodzą do francuskiej szkoły, a dokładnie Stasio do szkoły, a Tadziu do przedszkola. Jest 15.30, wyskoczyło mi spotkanie i wiem, że ja też nie zdążę. Dzwonię więc do Radka i proszę go o pomoc. Słyszę z drugiej strony, że nie ma sprawy. W efekcie jednak zdążyłem i razem podjechaliśmy pod szkołę. Wchodzimy tam, no i Tadzio już biegnie. Ja odruchowo wyciągam ręce do niego, bo jestem pewien, że on do mnie skoczy, a on skacze Radkowi na ręce i mówi: „Radziu, jak ja cię kocham!”. W tym momencie wiedziałem już, że to jest najlepszy człowiek, który może pomóc wpłynąć bardzo pozytywnie na moje wnuki. Dlatego jestem mu wdzięczny. Ludzie mu złą mordę przytwierdzili. Wiele było opiekunek do tych dzieci, bo Małgosia nie dawała rady. Do żadnej z nich, łącznie z ostatnią, nie miałem takiego tysiącprocentowego zaufania jak do Radka. Tylko on im da taką radość, jestem przekonany, że to świetny człowiek. On to udowodnił. To nie jest na pokaz i nie trwa 2-3 miesiące! Co więcej, Radek bez mrugnięcia okiem zostaje z chłopcami i rezygnuje ze swoich spraw, jak coś nam wypada. Który mężczyzna byłby skłonny do czegoś takiego? Na pewno nie każdy. Jest to bardzo dobry człowiek, świetnie zajmuje się dziećmi i pięknie oddziałuje na nie emocjonalnie. Uczy je, co jest w życiu ważne. Byłem bardzo zdziwiony, myślałem, że potrwa to tydzień, miesiąc, pół roku i koniec, a to trwa cały czas. Widzę, jaką mu to radość sprawia - tłumaczy.


Kostrzewski nie chciał natomiast ustosunkować się do pytania, czy Majdan będzie lepszym mężem dla Perfekcyjnej niż Jacek Rozenek.


Jestem przekonany, że Radek Majdan będzie dla moich wnuków doskonałym ojcem. Ale czy dla mojej córki będzie jednak lepszym mężem od Jacka? Tego nie wiem. To dla mężczyzny bardzo trudna rola. Bo tu nie chodzi o to, by żona dbała o ognisko, a mąż przynosił zwierzynę. Trzeba się wspierać i uzupełniać. Jeżeli tylko Radosław będzie odpowiedzialny – a trzeba kilka lat, by to stwierdzić – to wtedy można mówić o tej doskonałości - zapewnia.


Ciekawe, co na to wszystko sama Małgorzata Rozenek? Będzie zadowolona z tego wywiadu?

Zobacz: Rozenek pociesza Szulim? Tabloid o kulisach zaskakującej przyjaźni

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na balu TVN:

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
ONS
Newsy
Ojciec Małgorzaty Rozenek: "Małgosia i Radek mają u mnie swoją sypialnię"!
Ojciec Małgorzaty Rozenek: "Małgosia i Radek mają u mnie swoją sypialnię"!

Ojciec Małgorzaty Rozenek zdradził, jak wygląda prywatne życie rodziny Perfekcyjnej Pani Domu. Stanisław Kostrzewski, który dawniej był skarbnikiem PiS, obecnie jest na emeryturze. Tata Małgosi mieszka na wsi i cieszy się z sielskiego życia. Czy jego sławna córka chętnie ucieka z Warszawy, by również delektować się wiejskimi urokami? Owszem! Stanisław Kostrzewski opowiedział, że Małgosia i Radek chętnie go odwiedzają. Mają nawet w jego domu swoją własną sypialnię! Małgosia z Radkiem bardzo chętnie tu przyjeżdżają. Są tu swobodni. Mają u mnie własną sypialnie, łazienkę i nie przeszkadzamy im z żoną. Nikt ich nie obserwuje i mogą sobie odpocząć - zdradził ojciec Małgorzaty Rozenek w wywiadzie dla "Faktu". Nie tylko dorośli potrafią docenić uroki wsi. Synowie gwiazdy również uwielbiają wyjazdy do domu dziadka. Okazuje się, że bywają tam co weekend. Zawsze w piątki zabieram Stasia i Tadzia od Gosi. Przyjeżdżamy do mnie na cały weekend, jako dziadek mam okazje, by się wykazać. Mam tu takie cztery piękne dęby i dzieciaki mnie namawiają, bym im zrobił domek na drzewie. Wiedza, ze jak obiecam, to słowa dotrzymam. Na razie jeszcze się targujemy. Ja im mówię, ze są za mali, ale mi nie odpuszczają. Jestem bardzo dumny, ze tak chętnie tu odpoczywają. Ostatnio w ferie wyjechali na narty i od razu po powrocie chcieli mnie odwiedzić. Muszę ich pilnować, bo pomysły czasem maja niesamowite, jak to chłopcy. Ostatnio na przykład Tadzio o mały włos by wpadł do dołu porośniętego sitowiem. Trzeba mieć oczy dookoła głowy - zdradził Stanisław Kostrzewski w tabloidzie. Taki dziadek to skarb!   Zobacz też: Kolejny sukces Małgorzaty Rozenek. Za kilka godzin pracy zarobiła...   Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Radek jest nie tylko świetnym partnerem, ale i...

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na Balu TVN
ONS
Newsy
Związek z Rozenek pomógł w karierze Majdanowi? Radek nie ma wątpliwości
Majdan szczerze o ukochanej

Kiedy blisko rok temu na jaw wyszło, że nowym wybrankiem Małgorzaty Rozenek jest Radosław Majdan , wielu kręciło głowami z niedowierzaniem. Były piłkarz zdawał się wtedy kompletnie nie pasować do idealnego wizerunku Perfekcyjnej i nie wróżono im przyszłości. Z czasem jednak przekonał się do niego nawet ojciec gwiazdy. Przypomnijmy: Ojciec Rozenek udzielił wywiadu rzeki. Opowiedział o Perfekcynej, Radku i ich planowanym dziecku Związek z Rozenek sprawił też, że Radek mocno się zmienił. Zaczął od garderoby i teraz możemy widywać go w eleganckich koszulach, dobrze skrojonych koszulach, a nawet smokingach. Paparazzi zaś najczęściej fotografują go nie na imprezach, ale z dziećmi Małgorzaty - odprowadzającego ich do szkoły czy na placu zabaw. W rozmowie z "Show" Majdan przyznaje też, że ukochana ma wpływ na jego karierę . Oczywiście bardzo pozytywny.   Odkąd związałem się z Małgosią, nastał nowy etap w moim życiu. Jestem szczęśliwy i zakochany. Oczywiście, że się zmieniłem. Spoważniałem. To po pierwsze wpływ Małgosi, a po drugie wiek - człowiek dojrzewa. Selekcjonuję propozycje, które dostaję - twierdzi. Zgadzają się z tym również reklamowi eksperci.   Potencjał reklamowy Radka wyraźnie wzrósł. Kiedyś był bohaterem tzw. Polski B. Reklamował produkty, o których nie można powiedzieć, że są luksusowe. Myślę, że teraz dorósł. Przestał być bawidamkiem, a dzięki związkowi z Małgorzatą zaczął jawić się jako rozsądny człowiek - ocenia w rozmowie z "Show" Rafał Baran, jeden z szefów agencji reklamowej Grey Group Polska. Myślicie, że u boku Perfekcyjnej awansuje do pierwszej ligi polskich gwiazd? Zobacz: Po Balu TVN telefony Rozenek i Majdana nie milczą. Wszyscy dzwonią w jednej sprawie Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na Balu Fundacji TVN:

Jacek Rozenek o dzieciach
Newsy
Jacek Rozenek ostro skomentował pomysł udziału jego dzieci w reality show Małgosi i Radka Majdanów!
Jacek Rozenek ostro skomentował pomysł udziału jego dzieci w reality show Małgosi i Radka Majdanów!

Jacek Rozenek żyje w wielkiej przyjaźni z byłą żoną i jej obecnym mężem. Małgosia Rozenek i Radosław Majdan otrzymali propozycję reality show ze swojego życia. A dużą częścią ich życia to dzieci prezenterki, które ma z Jackiem - Tadeusz i Stanisław. Czy Jacek Rozenek zgodzi się, aby jego synowi wystąpili w show? Aktor zabrał głos w tej sprawie.   Zobacz: Jacek Rozenek skomentował udział Małgorzaty i Radka w "Azja Express"! Trzymał za nich kciuki? To najbardziej nieprawdopodobna plotka, jaką słyszałam. Nie ma takich pieniędzy, które zrekompensowałyby odarcie z prywatności naszych dzieci. Jestem przekonany, że Małgosia jest dokładnie tego samego samego zdania jak ja. To niemożliwe. Biorąc pod uwagę dobro dzieci, żadne z nas nie podejmie takiej decyzji. Na szczęście jestem pewny, ze to nigdy się nie zdarzy. Zbyt kochamy nasze dzieci, żeby fundować im taką traumę - powiedział gazecie "Na żywo" Jacek Rozenek. Dlatego jeśli Małgosia i Radosław Majdanowie przyjmą propozycje wzięcia udziału w show, to będzie ono bez udziału Tadeusza i Stanisława.   Zobacz także: Małgorzata Rozenek z rodziną na Seszelach! Tak seksownego zdjęcia chyba jeszcze nie pokazała!   Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spędzają bardzo dużo czasu z dziećmi.   Jacek Rozenek opiekuje się synami, kiedy Małgosia i Radek mają wyjazdy służbowe.   Staś ma 9 lat, a Tadeusz sześć, to za wcześnie, żeby debiutować w telewizji.  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner