Choć przemowa Roberta Lewandowskiego podczas Gali Mistrzów Sportu 2021 zachwyciła wszystkich zgromadzonych na sali oraz przed telewizorami, okazuje się, że nie można powiedzieć tego samego o występie Anny Lewandowskiej. Kiedy żona słynnego piłkarza stanęła na scenie, by wręczyć nagrodę w kategorii "Sport bez barier", zaliczyła wpadkę, która nie umknęła uwadze widzów.

Reklama

Wpadka Anny Lewandowskiej podczas Gali Mistrzów Sportu

Anna Lewandowska podczas Gali Mistrzów Sportu nie tylko wspierała swoją osobą Roberta Lewandowskiego, ale również miała do wykonania bardzo ważne i zaszczytne zadanie. Słynna trenerka i wielokrotna medalistka mistrzostw świata, Europy i Polski w karate, a także Prezes Olimpiad Specjalnych, wręczała nagrodę 19-letniej zdobywczyni medalu mistrzostw świata, która w 2020 roku pobiła rekord świata w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem - Faustynie Kotłowskiej, wtedy właśnie doszło do wpadki. Najpierw Anna Lewandowska pomyliła dyscypliny, a następnie... cóż, dobrze, że obok była ratunkowa kartka.

Medalistka mistrzostw świata, rekordzistka świata - zaczęła Anna Lewandowska, i właśnie tu nastąpił pierwszy moment zawahania - w pchnięciu kulą i w rzucie oszczepem, dyskiem przepraszam. - poprawiła się szybko - Nasza duma i przede wszystkim nadzieja na medal w... - tu ponownie Anna Lewandowska musiała spojrzeć na kartkę - w paraolimpiadzie. Uwaga, Faustyna Kotłowska. Ogromne gratulacje!

Kiedy nagranie z mowy trenerki trafiło na popularny serwis YouTube, internauci zarzucili Annie Lewandowskiej, że nie była nieprzygotowana do swojego wystąpienia:

- To była masakra. Nie wiedziała o kim i o czym mówi.

- Pani prezes nie wie komu będzie wręczać nagrodę?

- Trochę wstyd, że się wcale nie przygotowała.

Cóż, jak widać stres robi swoje, a ten, komu nigdy nie zdarzyła się słowna potyczka, a język nigdy się nie zaplątał, niech pierwszy podniesie rękę.

Zobacz także: Anna Lewandowska zdradziła, dlaczego przez całą Galę Mistrzów Sportu zasłaniała swój dekolt! Chodziło o kreację?

Zobacz także

Anna Lewandowska podczas tego wyjątkowego dnia nie tylko wspierała swojego męża, ale również sama wystąpiła na scenie, by wręczyć nagrodę w kategorii "Sport bez barier".

Choć za swoją kreację zebrała same komplementy, okazuje się, że za swoje wystąpienie zebrała od internautów kilka kąśliwych uwag.

newspix.pl
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama