Anna Lewandowska razem z Robertem Lewandowskim pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu 2021, na której to właśnie piłkarz okazał się Najlepszym Sportowcem Roku i wygłosił wzruszające przemówienie. Trenerka zachwyciła w zielonej sukni Dolce&Gabbana, ale Internauci zwrócili też uwagę na rękę gwiazdy, które przez cały wieczór zakrywała jej dekolt. Teraz Anna Lewandowska zdradziła, dlaczego w ten sposób układała swoją dłoń!

Reklama

Anna Lewandowska zdradziła, dlaczego przez całą Galę Mistrzów Sportu zasłaniała swój dekolt!

Anna Lewandowska była jedną z gwiazd, które zachwyciły na Gali Mistrzów Sportu 2021. Gwiazda postawiła na look jak z Hollywood i założyła piękną suknię z głębokim dekoltem od Dolce&Gabbana, która kosztuje uwaga... 7 tys. zł. Oczywiście nie sposób przeoczyć idealnie ułożonych miękkich fal i subtelnych czarnych sandałków. Na profilu gwiazdy jej fanki wprost zasypały ją komplementami, ale kilka obserwatorek Anny Lewandowskiej zwróciło uwagę na pewien szczegół, którego nie sposób przeoczyć - chodzi oczywiście o rękę, którą trenerka cały czas zasłaniała dekolt. Czy chodziło o sukienkę, która mogła odsłonić zbyt wiele?

Suknia piękna tylko po co taki głęboki dekolt który na każdym zdjęciu zasłania się ręką ???? - napisała jedna z Internautek. Inna dodaje: Raczej ta suknia była niewygodna. Miałam wrażenie, że Anna bała się, że coś jej tam wyskoczy bo cały czas zasłaniała ręka i poprawiała

Na odpowiedź Anny Lewandowskiej nie trzeba było długo czekać. Gwiazda wyjaśni

eksponowałem biżuterię ????

Jak wiadomo gwiazda jest jedną z ambasadorek marki Apart i na gali założyła biżuterię właśnie tej marki. Sami spójrzcie na zdjęcia Anny Lewandowskiej. Przez cały wieczór eksponowała biżuterię, ale ręka stale dotykająca dekoltu wyglądała trochę nienaturalnie!

Zobacz także: Beata Kozidrak w cekinowym garniturze za 2 tys. zł błyszczała na Gali Mistrzów Sportu!

Zobacz także

Anna Lewandowska w sukni Dolce&Gabbana na Gali Mistrzów Sportu.

newspix.pl

Gwiazda postawiła na look w hollywoodzkim stylu!

newspix.pl
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama