Magda Gessler w okularach, Katarzyna Dowbor na planie programu "Nasz nowy dom"

"Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler czy "Nasz nowy dom" z Katarzyną Dowbor? Oto wyniki oglądalności

Magda Gessler w okularach, Katarzyna Dowbor na planie programu "Nasz nowy dom"

Magda Gessler i Katarzyna Dowbor to bez wątpienia jedne z największych gwiazd TVN i Polsatu. Programy z ich udziałem już od lat przyciągają miliony widzów przed telewizory. Magda Gessler w "Kuchennych rewolucjach" pomaga restauratorom, a Katarzyna Dowbor razem ze swoją ekipą remontują domu i mieszkania potrzebujących osób. Premierowe odcinku show TVN są emitowane w czwartki o godzinie 21:30, a program Polsatu od kilku tygodni pokazywany jest w środy i czwartki o godzinie 20:05. Teraz z pewnością pojawia się pytanie, która gwiazda przyciąga więcej widzów? 

Wyniki oglądalności zaskakują?

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl "Kuchenne rewolucje" w jesiennej ramówce TVN ogląda średnio 1,99 mln widzów! Okazuje się więc, że 20. sezon programu prowadzonego przez Magdę Gessler wciąż jest hitem. Najwięcej osób obejrzało pierwszy odcinek show, który został wyemitowany 5 września- "Kuchenne rewolucje" oglądało wówczas 2,20 mln osób. Niestety, jak informuje portal, w poprównaniu do poprzedniego sezonu program z Magdą Gessler stracił 330 tys. widzów. 

A ile osób ogląda najnowszy sezon programu "Nasz nowy dom"? Jak informuje portal wirtualnemedia.pl hit Polsatu prowadzony przez Katarzynę Dowbor przyciąga 1,37 mln widzów! Najwięcej osób obejrzało trzeci odcinek trzynastej edycji programu- "Nasz nowy dom" oglądało wówczas 1,59 mln widzów. Okazuje się, że w porównaniu do jedenastej edycji, która była emitowana jesienią ubiegłego roku, program stracił 310 tysięcy widzów. 

A Wy oglądacie premierowe odcinki "Kuchennych rewolucji" i "Naszego nowego domu"? Który program lubicie bardziej?

Zobacz także: Martyna Kupczyk wspomina panią Justynę. Mimo ciężkiej choroby, miała niezwykłe plany na przyszłość...

Program "Kuchenne rewolucje" ogląda średnio 1,99 mln widzów.

Magda Gessler w zwiastunie nowego show TVN

"Nasz nowy dom" ogląda średnio 1,37 mln osób.

Rewolucja w programie Nasz nowy dom

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48