Sebastian Fabijański przeszedł spektakularną metamorfozę. Po jego burzy platynowych pukli nie ma już śladu. Aktor po rozstaniu z Maffashion postawił na ostre cięcie. Zobaczcie najnowsze zdjęcia paparazzi.

Reklama

Sebastian Fabijański przyłapany przez paparazzi u fryzjera

Ostatnie miesiące nie należały dla Sebastiana Fabijańskiego do najłatwiejszych. Rozstanie z Maffashion, kryzys wizerunkowy po aferze z Rafalalą i hejt, jaki się na niego wylał po głośnym wywiadzie, w którym Sebastian Fabijański przyznał się do zdrady sprawiły, że Sebastian Fabijański postanowił nieco wycofać się z mediów. Aktor zniknął z Instagrama, a pod jego ostatnim postem wciąż pojawiają się komentarze zaniepokojonych fanów, wspierających swojego ulubieńca.

I choć rapujący aktor zdecydował się na wycofanie z show-biznesu, wciąż jest o nim naprawdę głośno, a paparazzi starają się śledzić niemal każdy jego krok. Niedawno fotoreporterzy "przyłapali" Sebastiana Fabijańskiego podczas wizyty w salonie fryzjerskim.

Zobacz także: Rafalala zdradza, jak kazała Sebastianowi Fabijańskiemu do siebie mówić. Uderzyła też w Maffashion

Jak się okazuje były partner Maffashion postanowił zdecydować się na ostre cięcie. Jego charakterystyczne blond pukle zostały od spodu maksymalnie skrócone. Wygładzona na pastę fryzjerską góra zaś wyraźnie odcina się od milimetrowych włosków prostą linią.

Zobacz także

Trzeba przyznać, że w nowym cięciu typu Slick Back, które do niedawna nosił także m.in. David Beckham, Sebastian Fabijański prezentuje się naprawdę interesująco. Co ciekawe, nie tylko on zdecydował się na drastyczną metamorfozę wizerunku po rozstaniu. Niedawno Maffashion zaszalała z kolorem włosów. Czyżby z nowym lookiem chcieli z przytupem rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu?

My życzymy im wszystkiego, co najlepsze.

Reklama

Zobacz także: Fani martwią się o Maffashion: "Schudłaś". Odpowiedziała nawiązując do rozstania z Fabijańskim

Reklama
Reklama
Reklama