Książę Harry i Meghan Markle w Australii
East News

Meghan Markle poznała obsesję księcia Harry'ego! Nie jest jej łatwo z tym żyć!

Książę Harry i Meghan Markle w Australii
East News

 

Teraz już to wie! Meghan Markle poznała tajemnicę swojego męża, księcia Harry'ego! Często dopiero po tym, jak para ze sobą zamieszka, zaczynają na jaw wychodzić różne wady czy przyzwyczajenia partnerów. Meghan po kilku miesiącach życia z Harrym pod jednym dachem, poznała już jego nawyki, a nawet pewną obsesję! O co chodzi?

Zobacz: Harry miał 12 lat, kiedy dowiedział się o śmierci mamy. To jak zareagował, sprawi że zaczniecie płakać...

 

Jaka jest obsesja księcia Harry'ego?

Okazuje się, że Harry po swoim ojcu księciu Karolu, odziedziczył nie tylko nienaganne maniery ( i tendencję do łysienia w młodym wieku), ale też zamiłowanie do ekologii. Nie jest tajemnicą, że Karol niezwykle dba o środowisko i propaguje oszczędzanie energii.

- On jest pedantem, jeśli chodzi o gaszenie świateł. I to jest coś, na punkcie czego też mam obsesję - powiedział książę Harry o swoim ojcu Karolu w dokumencie dla BBC One.

 

Harry, podobnie jak ojciec, dba o środowisko, a zmiany zaczyna od siebie i swojego domu. Okazuje się, że Harry też ma obsesję na punkcie gaszenia świateł. Ponoć pod koniec każdego dnia Harry  przechadza się po pałacu Kensington i gasi światła wszędzie tam, gdzie nikogo nie ma. W pokoju, w którym przebywa z Meghan, zostawia tylko jedną lampkę. To dla Meghan spora rewolucja, ponieważ ona z kolei jest przyzwyczajona do tego, że zapala wszędzie światła. 

- To dość szalone, bo moja żona pyta: "Dlaczego gasisz światło? Wiesz, jest ciemno." Ja jej mówię: "Potrzebujemy tylko jednego światła, nie sześciu"  - powiedział Harry w dokumencie dla BBC One.

Ponoć Meghan nie jest łatwo z tym żyć, ale nikt nie mówił, że życie u boku księcia to same przyjemności ;)

 

Zobacz: Ciążą Meghan Markle opiekuje się sztab lekarzy i specjalistów. Nie uwierzycie, ile osób liczy!

 

Książę Harry ma obsesje na punkcie gaszenia świateł

Meghan Markle, książę Harry
East News

Podobnie jak jego ojciec!

książę Karol, camilla parker
East News

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43