Książę Harry w dzieciństwie z mamą księżną Dianą Książę Harry w Irlandii książę karol, książę harry Pogrzeb księżnej Diany - William i Harry
Książę Harry w dzieciństwie z mamą księżną Dianą
Eastnews
Nie rozumiał, co się dzieje...
1/4
Książę Harry w dzieciństwie z mamą księżną Dianą
Eastnews

 

Od śmierci księżnej Diany minęło już 21 lat. Jednak mimo upływu czasu ten temat budzi ogromne emocje. Szczególnie, kiedy na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące życia księżnej lub jej najbliższej rodziny. Okazuje się, że została ujawniona reakcja, 12-letniego wówczas Harry'ego, na wiadomości o śmierci matki.

 

Zobacz, jak zareagował książę Karol i jego synowie na wieść o wypadku Diany. Nie uwierzycie, o co zapytał Harry swojego ojca...

 

Zobacz: Książę Harry zdradził, jak nazywa swoje dziecko. To bardzo słodkie!

2/4
Książę Harry w Irlandii
East News

 

Kiedy rodzina królewska otrzymała wiadomość o wypadku, 36-letniej wtedy Diany, było to dla nich szokiem. Księżna początkowo była w ciężkim stanie i została przewieziona do szpitala. Dopiero tam o 4 nad ranem zmarła. Książę Karol, mimo chłodnych stosunków z żoną, był zdruzgotany, a jeszcze musiał przekazać tę tragiczną wiadomość swoim synom.

 

Sprawdź, o co zapytał go Harry...

3/4
książę karol, książę harry
East News

 

Książę Karol poleciał do Francji, aby sprowadzić ciało zmarłej żony. O śmierci Diany wszyscy w rodzinie królewskiej dowiedzieli się w sobotę. Jednak królowa Elżbieta zabroniła przekazania tej informacji dzieciom. Miały się dowiedzieć dopiero następnego dnia. I tak się stało, ale Harry już wcześniej się czegoś domyślał, zapewne ze względu na atmosferę panującą w pałacu.

Zobacz, o co zapytał swojego ojca...

4/4
Pogrzeb księżnej Diany - William i Harry
East News

Książę Harry po przekazaniu tragicznych wiadomości, zapytał swojego ojca...

Czy to prawda, że mamusia nie żyje?

To książę Karol był jedyną osobą, która mogła przekazać i potwierdzić, tak dramatyczną informację. Obaj synowie bardzo przeżyli śmierć matki, w końcu byli z nią bardzo związani. Jednak mimo sprzeciwów z ich strony musieli wziąć udział w oficjalnych uroczystościach pogrzebowych księżnej Diany!

Więcej na temat Księżna Diana Książę Harry