Robert Więckiewicz w filmie "Król życia"
Internet
Newsy

"Król życia" z Robertem Więckiewiczem jesienią w kinach. Zobacz ZWIASTUN i pomyśl, czy nie przypomina Ci to Twojego życia.

Będziesz się głośno śmiać w kinie!

Masz czasem poczucie, że każdy Twój dzień jest taki sam? Szkoła lub praca? Nie masz na nic czasu, a mimo wszystko inni pną się po szczeblach kariery, a Ty nie? To masz wiele wspólnego z bohaterem filmu "Król życia".

Edward - w tej roli Robert Więckiwicz - to typowy korporacyjny pracownik, który nie znosi swojego szefa, wścieka się, bo oceniany jest po grubości portfela i tym, gdzie spędził obowiązkowo luksusowe wakacje. Jest kłębkiem nerwów, aż w końcu postanowi zmienić całe swoje życie i sięgnąć po marzenia.

Tym razem Robert Więckiewicz po poważnych rolach Lecha Wałęsy, prokuratora Szackiego w "Ziarnie Prawdy" czy "Pod mocnym Aniołem", postanowił pokazać się jako optymista, który u każdego widza wywoła salwy śmiechu. 

My już nie możemy się doczekać! Po zwiastunie widać, że wszyscy będą się bawić doskonale. Wygląda na to, że Tomasz Kot ze swoim filmem "Żyć nie umierać" będzie miał ostrą konkurencję.

Scenariusz: Fadi Chakkour, reżyseria: Jerzy Zieliński. Premiera filmu "Król życia" zaplanowana jest na 25 września.

Zobacz

Zwiastun "Król życia" z Robertem Więckiewiczem 

Emily Blunt, Robert Więckiewicz, Marcin Kwaśny i Tom Courtenay w premierach kinowych weekendu
Internet
Newsy
Do kina? Tylko na Roberta Więckiewicza! U nas najwyższa ocena PREMIERY KINOWE
Do kina? Tylko na Roberta Więckiewicza! U nas najwyższa ocena PREMIERY KINOWE

Na co do kina?

Robert Więckiewicz w biurze - kadr z filmu Król życia
Newsy
Dziś premiera filmu "Król życia". Zobacz ZWIASTUN i pomyśl, czy nie przypomina Ci to Twojego życia
Dziś premiera filmu "Król życia". Zobacz ZWIASTUN i pomyśl, czy nie przypomina Ci to Twojego życia

Masz czasem poczucie, że każdy Twój dzień jest taki sam? Szkoła lub praca? Nie masz na nic czasu, a mimo wszystko inni pną się po szczeblach kariery, a Ty nie?  To masz wiele wspólnego z bohaterem filmu "Król życia". "Król życia" z Robertem Więckiewiczem Edward - w tej roli   Robert Więckiwicz   - to typowy korporacyjny pracownik, który nie znosi swojego szefa, wścieka się, bo oceniany jest po grubości portfela i tym, gdzie spędził obowiązkowo luksusowe wakacje. Jest kłębkiem nerwów, aż w końcu postanowia zmienić całe swoje życie i sięgnąć po marzenia. Tym razem  Robert Więckiewicz  po poważnych  rolach Lecha Wałęsy , prokuratora  Szackiego w "Ziarnie Prawdy" czy " Pod mocnym Aniołem" , postanowił pokazać się jako optymista, który u każdego widza wywoła salwy śmiechu.  My już nie możemy się doczekać! Po zwiastunie widać, że wszyscy będą się bawić doskonale.  Wygląda na to, że   Tomasz Kot   ze swoim filmem "Żyć nie umierać"  będzie miał ostrą konkurencję. Scenariusz: Fadi Chakkour, reżyseria: Jerzy Zieliński. Film "Król życia" w kinach już od  25 września .   Zwiastun filmu "Król życia" z Robertem Więckiewiczem        

Robert Więckiewicz w garniturze siedzi za biurkiem
Internet
Newsy
Robert Więckiewicz ostro o sławie: "wystarczy być debilem". Przesadził?
Robert Więckiewicz ostro o sławie: "wystarczy być debilem". Przesadził?

Robert Więckiewicz w sobotniej Gazecie Wyborczej opowiada o filmie "Król życia” . Przy okazji analizy granej przez siebie postaci - Edwarda - pada wiele gorzkich uwag. Głównie o kondycji psychicznej Polaków. Edward, bohater filmu "Król życia" zrezygnował z pracy w korporacji , których świat jest również obcy samemu Więckiewiczowi. Jak mówi, los okazał się dla niego łaskawy i nie trafił do korpo. Przeczytałem, że ostatnio firmy organizują swoim pracownikom warsztaty kulinarne. Żeby sobie pogotowali albo upiekli chleb. To jest dopiero crazy, nie? Albo płacą grube pieniądze, żeby się potaplali w błocie czy przebiegli rzekę w bród, bo wtedy mają poczucie, że żyją. Ktoś ich zabiera na łąkę i dostają szału, że mogą dotykać trawy, za co przychodzi faktura na kilka tysięcy złotych. Skoro ludzie płacą za normalność, za to, żeby sobie w krowie gówno wdepnąć, apokalipsa jest blisko. W rozmowie z Gazetą Robert Więckiewicz zdradził też jakie pytania zadaje mu publiczność. Najczęściej pytają go jak zostać sławnym aktorem. Co odpowiada? Że do sławy nie trzeba być aktorem. Wystarczy, że się jest debilem, którego pokażą w telewizji albo który sam się zaprezentuje w internecie . Im głupiej, tym więcej kliknięć.  Czyli ostro… Jego zdaniem ludzkość powoli zatraca zdolność oddzielania ziarna od plew. I tłumaczy to bardzo obrazowo: Mówiąc brutalnie - k iedyś wiedzieliśmy, że nieprzyzwoicie jest zrobić kupę na przyjęciu, a dzisiaj jestem przekonany, że znaleźliby się ludzie, którzy by komentowali, że ów performance jest dosyć interesujący. Zgadzacie się z aktorem? Rzeczywiście z polskimi gwiazami jest tak źle?   Robert Więckiewicz w filmie "Król życia" Kadr z filmu:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner