Gwiazdy z grzywką: Anna Lewandowska
East News

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie córki. Klara to już duża dziewczynka! "Jest cudowna" komentują internauci

Gwiazdy z grzywką: Anna Lewandowska
East News

Anna Lewandowska opublikowała w sieci nowe zdjęcie z Klarą! Córeczka Ani i Roberta Lewandowskich urodziła się dokładnie 4 maja 2017 roku- kilka miesięcy temu Klara skończyła więc dwa latka. Dziewczynka jest oczkiem w głowie swoich rodziców i często towarzyszy im w dalekich podróżach. Teraz nie mogło jej zabraknąć na kolejnym obozie treningowym Ani w Dojo Stara Wieś. Ostatnio mogliśmy zobaczyć, jak dziewczynka trenuje razem ze swoją mamą, a teraz na Instagramie pojawiło się jej nowe zdjęcie. Ania Lewandowska pokazała piękną fotkę z córką, a przy okazji opublikowała wzruszajacy wpis o macierzyństwie. 

Anna Lewandowska szczerze o macierzyństwie

Anna Lewandowska w swoim wpisie na Instagramie zdradziła, jak wiele daje jej macierzyństwo. Trenerka podziękowała córce za to, że jest jej nauczycielką życia! Pod wzruszającym wpisem pojawiło się nowe zdjęcie Ani i Klary. 

Niesamowite, ILE MAŁY CZŁOWIEK potrafi wnieść wspaniałych zmian w życie NAS dorosłych ludzi. 
Uczy brawdziwego spokoju, cierpliwości, większej pokory, wdzięczności za każde nawet najmniejsze rzeczy i chwile.
Zdałam sobie ostatnio sprawę, że również może nauczyć AKCEPTACJI. Tak bardzo jak będę SZCZĘŚLIWĄ, lubiącą siebie mamą, tak będzie szczęśliwe moje dziecko. Bo nie od dziś wiadomo, że dzieci obserwują swoich rodziców, biorą z nas przyklad, naśladują. (szczęśliwa MAMA, szczęśliwe DZIECKO). Moja mała kochana nauczycielko życia - dziękuję, że jesteś! 🙌❤- napisała Anna Lewandowska. 

Jak wpis i zdjęcie z Klarą skomentowali internauci? 

- Klarka jest cudowna 🙌😍 dzieci uczą cierpliwości ... i chyba pokazują nam nasza lepsza stronę ..
- Cudownie na Was patrzeć 😍❤️
- Cudowne zdjęcie, oddaje wszystko ❤️ a bycie mamą, to najlepsze, co może kobietę w życiu spotkać 🙏🏻- pisali fani. 

Zobaczcie cały wpis Anny Lewandowskiej i nowe zdjęcie jej córeczki! Klara to już duża dziewczynka!

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała, jak Klara wita się z Robertem. "Tatusiu, tatusiu". Nic słodszego dziś nie zobaczycie!

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Dzieci są skrzydłami człowieka" Niesamowite, ILE MAŁY CZŁOWIEK potrafi wnieść wspaniałych zmian w życie NAS dorosłych ludzi. Uczy brawdziwego spokoju, cierpliwości, większej pokory, wdzięczności za każde nawet najmniejsze rzeczy i chwile. Zdałam sobie ostatnio sprawę, że również może nauczyć AKCEPTACJI. Tak bardzo jak będę SZCZĘŚLIWĄ, lubiącą siebie mamą, tak będzie szczęśliwe moje dziecko. Bo nie od dziś wiadomo, że dzieci obserwują swoich rodziców, biorą z nas przyklad, naśladują. (szczęśliwa MAMA, szczęśliwe DZIECKO). Moja mała kochana nauczycielko życia - dziękuję, że jesteś! 🙌❤ Dzielmy się tym co dobre ❤🌞 Dzisiaj taka mała refleksja z rana🙊 #annalewandowska #positivevibes #CampbyAnn #photo @szulcworks jak zawsze złapała moment❤️

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48