Małgorzata Socha z synem na obozie Anny Lewandowskiej
Instagram

Anna Lewandowska zorganizowała wyjatkowy obóz treningowy. Okazuje się, że trenerka po raz pierwszy zdecydowała się poprowadzić treningi dla mam z dziećmi! Na obozie w Dojo Stara Wieś pojawiła się m.in. Małgorzata Socha ze swoimi pociechami. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" kilka miesięcy temu wzięła udział w zimowym obozie Ani Lewandowskiej, a teraz nie mogło jej zabraknąć na kolejnych treningach. Aktorka pokazała na Instagramie zdjęcia z zajęć na których ćwiczyła razem z dziećmi. Trening prowadziła Anna Lewandowska, ale nie sama... Zobaczcie, jak pomagała jej mała Klara! 

Zobaczcie zdjęcia Małgosi Sochy i Anny Lewandowskiej z obozu treningowego! 

Zobacz także: Nie uwierzycie, jak Anna Lewandowska motywuje Małgorzatę Sochę do biegu!

1/4
Małgorzata Socha trenuje z dziećmi
Instagram

Małgorzata Socha prawie rok temu urodziła trzecie dziecko. Na świecie pojawił się wówczas syn gwiazdy, Staś. Aktorka już kilka miesięcy po narodzinach chłopca zachwycała świetną figurą. Treningi i obozy Anny Lewandowskiej pomogły Małgosi wrócić do formy sprzed ciąży. 

2/4
Małgorzata Socha trenuje z dziećmi
Instagram

Teraz aktorka pojawiła się na kolejnym obozie treningowym Anny Lewandowskiej. Tym razem jednak nie jest na nim sama! Małgorzata Socha trenuje razem ze swoimi pociechami. 

3/4
Klara Lewandowska na obozie treningowym swojej mamy
Instagram

Zdjęcia z obozu treningowego opublikowała również Anna Lewandowska. Jak widać, trening poprowadziła razem z małą Klarą! Spójrzcie na uroczy strój dziewczynki! 

Pierwszy obóz dla Mam z dziećmi!!!!
To było zawsze moje MARZENIE, tyle DZIECI i MAM w jednym miejscu.
A moja Klarcia❤️... wspiera mnie na treningu. Nawet nie jestem w stanie powiedzieć jak bardzo jestem z Niej DUMNA,🥰😿❤️- napisała na Instagramie. 

4/4
Małgorzata Socha z wózkiem dziecięcym
Instagram

Jak widać, Małgorzata Socha na obozie Anny Lewandowskiej nie tylko ostro trenuje, ale przede wszystkim świetnie się bawi ze swoimi pociechami! 

U @annalewandowskahpba nie ma zmiłuj 😂🤦‍♀️🏃‍♀️ trening od świtu do nocy! I to w podskokach 🙈- napisała gwiazda "Przyjaciółek".