Antoni Królikowski pozuje z nową partnerką
East News

Nowe zdjęcia Antka Królikowskiego z dziewczyną robi wrażenie! "W tych czasach to rzadkość"

Antoni Królikowski pozuje z nową partnerką
East News

Wszystko wskazuje na to, że Antoni Królikowski wreszcie odnalazł szczęście. Aktor przez 2 lata był związany z Julią Wieniawą i wtedy wydawało się, że to uczucie skończy się na ślubnym kobiercu. Stało się jednak inaczej - para rozstała się w grudniu zeszłego roku.

Antoni Królikowski nie cierpiał długo w samotności, bo już wiosną 2019 roku zaczął nieśmiało pokazywać zdjęcia ze swoją nową dziewczyną. Teraz ich uczucie kwitnie, a fani są zachwyceni wybranką Antoniego. Przeczytajcie więcej poniżej! 

Antoni Królikowski pokazał nowe zdjęcie z ukochaną

Jak się okazało, Antoni Królikowski tym razem nie szukał dziewczyny w show-biznesie. Kasię poznał dzięki znajomym, na jednej z imprez. Jego nowa dziewczyna nie ma nic wspólnego ze światem gwiazd, co najwyraźniej obojgu bardzo pasuje. Kasia nie jest osobą medialną, ale chętnie towarzyszy Antoniemu na branżowych imprezach. Poznała już również jego sławnych znajomych

Dziewczyna Antoniego Królikowskiego robi wrażenie także na fanach aktora, którzy zachwycają się jej naturalnością i są przekonani, że ten związek jest poważny! Tak zareagowali na najnowsze zdjęcie pary:

Antoni Królikowski z dziewczyną
Instagram

I teraz to ma przyszłość i sens 👍 

Piękna para. Naturalnie mądrzy ludzie😘

Jezu,jaka śliczna, naturalna dziewczyna👍❤️❤️❤️

Piękna naturalna dziewczyna , w tych czasach to rzadkość , fajna z Was para 😊

Pasujecie do siebie - z tego będą dzieci 👍😘 - piszą fani aktora.

Nie dziwimy się tym reakcjom, bo nowe zdjęcie na profilu aktora faktycznie zachwyca naturalnością. Antoni Królikowski pokazał się z Kasią bez żadnych filtrów i ozdób na łonie natury. Sami zobaczcie:

Jakiś czas temu Antoni Królikowski przyznał w rozmowie z magazynem "Flesz", że nie chce, by jego relacja z Kasią stała się medialna:

Owszem, spotykam się z Kasią i jest bardzo fajnie. Ale to nie jest i nigdy nie będzie medialny związek. Moja partnerka nie ma nic wspólnego z show-biznesem - podkreślił Antoni.

Uważacie, że aktor podjął dobrą decyzję i dzięki temu jego związek przetrwa? 

Co jakiś czas Antoni zaprasza swoją ukochaną na branżowe imprezy

Antoni Królikowski z dziewczyną na premierze filmu "Polityka"
East News

 

Więcej na temat Antoni Królikowski
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09