Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Nowe zasady w The Voice of Poland
ONS
Newsy

Górniak zapoczątkowała zmiany w The Voice. Co jeszcze uległo modyfikacji?

To może być najlepsza edycja show

Piąta odsłona "The Voice of Poland" może być jedną z najciekawszych do tej pory. Wszystka za sprawą pojawienia się w jury dwóch wielkich diw polskiej sceny muzycznej - Justyny Steczkowskiej oraz Edyty Górniak. Od kilku tygodni media spekulują o ich rzekomym konflikcie, który ma wywołać mnóstwo kontrowersji w show. W ostatniej rozmowie z AfterParty.pl Justyna jasno określiła swoje stanowisko w tej sprawie. Przypomnijmy: Justyna Steczkowska szczerze o jubileuszu, planach i relacji z Górniak

Powrót Górniak do programu to niejedyna zmiana w "The Voice". Okazuje się, że talentów w Polsce jest coraz więcej, co zaskoczyło producentów programu, którzy musieli zmienić zasady programu. Dotychczasowo każdy z trenerów mógł wybrać 12 osób do swojej grupy. Teraz ta liczba wzrośnie o jednego uczestnika, co wymusi potrójne bitwy w każdej z drużyn. 

Zrezygnowano również z pomysłu, żeby jurorzy nie odwracali się do uczestnika w momencie gdy nie przycisną słynnego "grzybka" odwracającego fotel. Producenci dodają, że piąta odsłona show obfituje w wyjątkowe talenty, a pochwał ze strony trenerów nie brakuje. 

Czekacie na "The Voice of Poland"?

Zobacz: Gwiazdy "The Voice" promują nowy sezon. Konflikty? Przyjaźnie? Te zdjęcia mówią wszystko


Oficjalna sesja jurorów "The Voice":

Karol Dziedzic w The Voice of Poland 5
YouTube
Newsy
Pierwsze łzy Górniak i Steczkowskiej w The Voice. Kto je tak wzruszył? [WIDEO]
Znamy już pierwszego faworyta

Przed nami pierwszy odcinek największego muzycznego show TVP - " The Voice of Poland ". Piąta edycja już teraz uznawana jest za najlepszą. Nie tylko ze względu na udział dwóch wielkich diw polskiej sceny - Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak , ale również wysoki poziom uczestników biorących w nim udział. To zmusiło producentów do pewnych zmian w regulaminie, które jeszcze bardziej podsycają zainteresowanie w okół show. Przypomnijmy:  Górniak zapoczątkowała zmiany w The Voice. Co jeszcze uległo modyfikacji? W pierwszym odcinku czekają nas wielkie emocje. Wszystko za sprawą Karola Dziedzica , który świetnie wykonał utwór "I don’t want to talk about it" z repertuaru Roda Stewarta i Amy Belle. Występ solisty powalił na kolana wszystkich trenerów, którzy odwrócili swoje fotele. Najbardziej emocjonalnie zareagowała Edyta Górniak. Artystka podbiegła z łzami w oczach do uczestnika, rzucając mu się na szyję . Justyna Steczkowska również nie mogła ukryć swojego wzruszenia. Do czyjej grupy trafi uczestnik? Przekonamy się już w sobotę, 6 września.  Zobacz:  Górniak i Steczkowska razem w teledysku. Tak promują nowy "The Voice"    Kolejne castingi "The Voice of Poland 5" wyglądały tak:

Edyta Górniak i Justyna Steczkowska o wakacjach
YouTube
Newsy
Gwiazdy "The Voice" o wakacyjnych przygodach. Ptaki w hotelu, zagubione bagaże i... [WIDEO]
Co spotkało Steczkowską i Górniak?

Już niedługo ruszy piąta edycja programu " The Voice of Poland ". Odbyły się już pierwsze castingi, podczas których zarówno trenerzy, jak i jurorzy zaprezentowali się w nowych fryzurach. Najwięcej emocji budzi rzekomy konflikt Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak . Justyna nie raz udowodniła już, że przyjaźni się ze Edytą. Przypomnijmy:  Nowe fryzury gwiazd na castingu The Voice. Steczkowska odpowiedziała hejterom Zanim ruszyła piąta odsłona show, niektóre z gwiazd programu wybrały się na gorące wakacje. Podczas zagranicznych szaleństw mogą się jednak wydarzyć rzeczy, które mocno zaskakują wszystkich. J ustyna Steczkowska na ostatnim urlopie na Dominikanie w hotelu spotkała... flamingi: Jak to zwykle na wakacjach, wreszcie mamy czas dla siebie, dzieci szczęśliwe, rodzicie szczęśliwi, zawsze z rodziną, w miłym towarzystwie, milszego sobie nie wyobrażam. Najdziwniejsza przygoda? Może ta ostatnia, kiedy byliśmy na Dominikanie. Kiedy weszliśmy na teren hotelu, to wszyscy byliśmy w szoku, bo po ogrodzi chodziły flamingi, niezwykłe ptaki, których nie widzieliśmy na oczy nigdy . - mówi diwa Edyta Górniak z kolei najgorzej wspomina sytuacje, kiedy linie lotnicze gubią jej bagaż. Uwielbia jednak podróżować, bo wtedy może odwiedzać mnóstwo hoteli, których jest fanką: Dużo jest takich przygód, przyjemnych i nieprzyjemnych. Na przykład gdy linie lotnicze gubią bagaże, a wiadomo, że na wakacje zabiera się te rzeczy, które się lubi bardzo, jakieś koszulki, czy takie rzeczy. Jak to ginie, to jest smutno. Lubię odkrywać dużo rzeczy podczas podróży, nowe miejsce, nowe restauracje, nowe szkoły jogi, nowe miejsca medytacji, hotele. Uwielbiam hotele, pasjonuje się w ogóle hotelami, większość życia mieszkałam w hotelach - przekonuje Czekacie na nową edycję "The Voice of Poland"? Zobacz:  Górniak była w...

Teledysk do piątej edycji The Voice of Poland
YouTube
Newsy
Górniak i Steczkowska razem w teledysku. Tak promują nowy "The Voice" [WIDEO]
Oficjalny klip piątej edycji show

Nadchodzące edycja " The Voice of Poland " z pewnością będzie jedną z najbardziej emocjonujących do tej pory. Wszystko za sprawą udziału dwóch wielkich diw polskiej sceny - Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak . Gwiazdy na pierwszych castingach wypadły olśniewająco. Przypomnijmy:  Pierwsze zdjęcia Górniak, Steczkowskiej i Mielcarz na planie The Voice 5! Dziś w sieci zadebiutował nowy teledysk promujący piątą odsłonę muzycznego show. Wszyscy jurorzy, czyli Tomson i Baron , Marek Piekarczyk , Justyna oraz Edyta wspólnie wykonują hit "Tysiące głosów". W klipie możemy zobaczyć kulisy powstawania programu oraz to, jak wokalistki szykują się do odcinków . Na scenie artystki zrobiły wielki pojedynek na zgrabne nogi. Obie wyglądają fantastycznie. Jak wam się podoba najnowszy klip z udziałem trenerów "The Voice of Poland"? Zobacz:  Górniak zapoczątkowała zmiany w The Voice. Co jeszcze uległo modyfikacji? ''''''''+''''''''ipt>''''''''); //--> Stylizacje gwiazd "The Voice of Poland" na pierwszych nagraniach:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner