Księżna Kate kolczyki z perłami
East News

Kate wzięła udział w paradzie wojskowej w Londynie. Tym razem księżna Cambridge podczas uroczystości była jedyną przedstawicielką rodziny królewskiej. Obok niej zabrakło księcia Williama! Jednak warto dodać, że pozycja Kate jest już tak silna, że może ona sama reprezentować królową, Meghan może o tym tylko pomarzyć. Z całą pewnością księżna Cambridge jest z siebie dumna!

Księżna podczas ceremonii Beating Retreat zachwycała stylizacją. Dopasowany płaszcz rozwiał wszelkie plotki na temat czwartej ciąży! Tylko spójrzcie na te zdjęcia...

Zobacz takżeTym zachowaniem księżna Kate potwierdziła plotki o kryzysie? Na bankiecie spędzała czas z innym mężczyzną

1/3
Księżna Kate na paradzie
East News

Już od dłuższego czasu brytyjskie tabloidy plotkują o kolejnej ciąży Kate. Księżna wielokrotnie w wywiadach wspominała, że chce mieć dużą rodzinę, widać też, że doskonale sprawdza się w roli matki. Jednak stylizacja, którą wybrała na paradę zaprzecza wszelkim doniesieniom o czwartej ciąży. Płaszcz podkreśla figurę księżnej i na próżno możemy szukać ciążowych krągłości. Trzeba przyznać, że żona Williama doskonale sobie radzi w dementowaniu plotek bez wydawania oficjalnych oświadczeń. Niedawno w podobny sposób zaprzeczała kryzysowi w jej małżeństwie!

2/3
Księżna Kate w płaszczu
East News

Parada, w której uczestniczyła księżna odbywa się od 1966 roku i podczas niej zbierane są pieniądze na cele charytatywne. To wielkie wyróżnienie dla Kate, która jako jedyna członkini rodziny królewskiej reprezentowała królową. Widać, że w tej roli czuła się doskonale, a Meghan może być tylko o to zazdrosna! Zanim zdobędzie pozycję, którą ma Kate może minąć jeszcze wiele lat!

3/3
Księżna Kate torebka
East News

Księżna Kate tego dnia wybrała jasny, dopasowany płaszcz od Catherine Walker, który nosiła już wcześniej. Ale jak wiadomo nigdy nie miała problemu z noszeniem tych samych ubrań czy dodatków na różne okazje. Płaszcz został uszyty na specjalne zamówienie księżnej. Tym razem uzupełniła go beżowymi, klasycznymi szpilkami i jasną kopertówką. Na uwagę zasługują, przyciągające wzrok, kolczyki Kate. Perły ułożone we wzór kwiatka prezentowały się doskonale! Prawda?

 

Więcej na temat Księżna Kate