Księżna Kate w długiej sukience w grochy

O czwartej ciąży księżnej Kate dyskutuje się niemal odkąd na świecie pojawiło się jej trzecie dziecko, książę Louis. Przez kilka miesięcy oczy całego świata były jednak zwrócone na Meghan Markle, która niedawno urodziła pierwszego synka. Gdy emocje związane z ciążą księżnej Sussex opadły, na języki wróciła Kate! W Wielkiej Brytanii spekuluje się, że księżna ogłosi czwartą ciążę dopiero teraz, bowiem nie chciała przyćmić Meghan. Czy rzeczywiście jest coś na rzeczy? Zobaczcie najnowsze zdjęcia! 

1/4
Księżna Kate w długiej sukience w grochy

Księżna Kate odwiedziła dziś wystawę w Bletchley Park, 80 km od Londynu, poświęconą łamaczom szyfrów podczas drugiej wojny światowej. Była to dla niej wyjątkowe spotkanie, bowiem jej babcia, Valerie, pracowała w tym zawodzie w trakcie wojny. Jak księżna wyglądała tego dnia?

2/4
Księżna Kate w długiej sukience w grochy

Księżna Kate postawiła na niezwykle modną suknię w grochy od Alessandry Rich. Jej kosz to około 1750 funtów, czyli prawie 9 tysięcy złotych. Kreacja podkreśliła niezwykle szczupłą sylwetkę księżnej Cambridge.

3/4
Księżna Kate w długiej sukience w grochy

Fotografowie dokładnie przyjrzeli się każdemu szczegółowi jej figury. O ciąży nie ma mowy! Kate zachwyca talią osy i wygląda wyjątkowo szczupło. Na kolejne royal baby musimy więc poczekać! 

Więcej na temat Księżna Kate