Nina Terentiew w rozmowie z mediami zaskoczyła wyznaniem o Michale Wiśniewskim. Nie jest tajemnicą, że dyrektor programowa Polsatu od lat przyjaźni się z liderem "Ich Troje" i była nawet świadkiem na jego ślubie z Dominiką Tajner. Przyjaciółka Michała Wiśniewskiego w wywiadzie dla "Faktu" przyznała jednak, że dziwi się kobietom, które chciały być żonami artysty. Sprawdźcie, co dokładnie powiedziała Nina Terentiew!

Reklama

Nina Terentiew gorzko o Michale Wiśniewskim

Michał Wiśniewski już od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych artystów w naszym kraju, ale równie głośno co o jego poczynaniach muzycznych jest również o jego życiu prywatnym. Lider zespołu "Ich Troje" pięć razy brał ślub i ma pięcioro dzieci. Piąty ślub Michała Wiśniewskiego odbył się wiosną 2020 roku- muzyk poślubił wówczas piękną Polę z którą ma syna, Falco.

Michał Wiśniewski od lat przyjaźni się z Niną Terentiew, która była świadkiem na jednym ze ślubów artysty. Teraz jednak dyrektor programowa Polsatu zdecydowała się na bardzo szczery, ale gorzki komentarz w sprawie związków Michała Wiśniewskiego.

Chciałabym, żeby Michał dorósł. Nie bardzo mu się to niestety udaje. Nie rozumiem kobiet, które za niego wychodzą, bo jest najgorszym mężem, skoro to idzie jak idzie- Nina Terentiew powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Zobacz także: Anna Świątczak i Mandaryna połączyły siły. Co na to Michał Wiśniewski?

ONS.pl

Nina Terentiew dodała jednak, że Michał Wiśniewski świetnie sprawdza się w roli ojca.

Zobacz także

Na szczęście on jest absolutnie najlepszym ojcem. Naprawdę kocha wszystkie swoje dzieci i jest skłonny zrobić dla nich zrobić wszystko. Bardzo go za to cenię- "Fakt" cytuje dyrektor programową Polsatu.

Zobacz także: Michał Wiśniewski nie odpuszcza Karolinie Pisarek. Mówi o "pośmiewisku". Co ma na myśli?

TRICOLORS/East News

Myślicie, że Michał Wiśniewski może obrazić się na Ninę Terentiew za takie słowa? Warto przypomnieć, że Nina Terentiew od samego początku kariery mocno go wspierała. Lider "Ich Troje" nazwał ją kiedyś swoją mentorką.

Zobacz także: Michał Wiśniewski gorzko komentuje swoje relacje z Mandaryną: "Pozwolę sobie omijać szerokim łukiem..."

Pawel Wodzynski/East News
Reklama

Muzyka, książki i wiele innych kulturalnych gadżetów teraz taniej! Wykorzystaj do Empik kod rabatowy i ciesz się niższymi cenami!

Reklama
Reklama
Reklama