Niezręczna reakcja Beyonce na rozmowę księcia Harry'ego o kontrakcie dla Meghan Markle
East News

Beyonce zażenowana zachowaniem Meghan i Harry'ego?! To nagranie to HIT sieci!

Niezręczna reakcja Beyonce na rozmowę księcia Harry'ego o kontrakcie dla Meghan Markle
East News

Reakcja Beyonce na rozmowę księcia Harry'ego i Meghan Markle z reżyserem "Króla Lwa" jest już hitem w sieci! Odkąd Harry i Meghan ogłosili odejście z rodziny królewskiej i wyprowadzkę do Ameryki, internauci śledzą ich każdy krok. I tym sposobem do sieci przedostał się filmik, na którym uchwycono niezręczną reakcję Beyonce na to, co usłyszała podczas rozmowy książąt z Jonem Favreau jeszcze w 2019 roku.

Zobacz także: Netflix chce współpracować z Harrym i Meghan! Powstanie film o ich życiu?

Niezręczna reakcja Beyonce na rozmowę Harry'ego o kontrakcie z Disney'em dla Meghan Markle

Europejska premiera "Króla Lwa"na której pojawili się Meghan Markle i książę Harry odbyła się prawie pół roku temu, ale filmik z tego wydarzenia stał się hitem sieci właśnie teraz. Wszystko to za sprawą Beyonce i jej niezręcznej reakcji na rozmowę księcia Harry'ego z reżyserem produkcji. 

Zagraniczne media donoszą, że Meghan Markle ma już podpisany intratny kontrakt z Disney'em i użyczy głosu jednej z postaci. Rozmowy na ten temat miały mieć już miejsce podczas lipcowej premiery. Czy to właśnie na te rewelacje w niezręczny sposób reaguje zaskoczona Beyonce? Internauci nie mają wątpliwości! 

Podczas tej wymiany zdań Beyonce dyskretnie zasłania twarz, a później odwraca wzrok. Czy faktycznie jest zażenowana tym co usłyszała? 

Beyonce ciężko pracowała na swoją pozycję. Widać, że zauważyła po Meghan, że jest żmiją - twierdzą w rozmowach na Twitterze internauci

Kariera aktorska może ponownie stanąć otworem przed Meghan Markle. Zainteresowany współpracą z książęcą parą jest nawet Netflix! 

Zobacz także: Meghan Markle wraca do aktorstwa!? Podpisała już intratny kontrakt!

Niezręczna reakcja Beyonce na rozmowę księcia Harry'ego i Meghan Markle z reżyserem "Króla Lwa" jest hitem sieci.

Karbowane fale - Beyonce
Instagram

Książę Harry załatwił Meghan Markle kontrakt w Disneyu jeszcze w 2019 roku. 

Meghan Markle i książę Harry
East News

 

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15