Meghan Markle i książę Harry
EastNews
Newsy

Netflix chce współpracować z Harrym i Meghan! Powstanie film o ich życiu?

Netflix chce współpracować z Harrym i Meghan! Powstanie film o ich życiu?

Netflix potwierdził chęć współpracy z Harrym i Meghan Markle. Czy po rezygnacji z obowiązków królewskich zgodzą się na taką współpracę? Pałac Buckingham wczoraj wydał oficjalne oświadczenie, w którym oznajmił, że Harry oraz Meghan nie posiadają już królewskich tytułów, a decyzja jest nieodwracalna. Teraz zgodnie z planem będą mogli rozpocząć niezależne finansowo życie a propozycje  współprac stają przed nimi otworem. 

Zobacz także: Królowa Elżbieta ogłosiła nową decyzję w sprawie Meghan i Harry'ego! Wydała zaskakujące oświadczenie

Wszystko, co powinniście wiedzieć o aferze z Meghan i Harrym. To koniec brytyjskiej rodziny królewskiej?

Netflix chce współpracować z Harrym i Meghan Markle

Światowe firmy od tygodnia uważnie przyglądają się sprawom rodziny królewskiej. Teraz, kiedy wszystko jest już jasne, a Pałac Buckingham oficjalnie potwierdził, że Harry i Meghan Markle zostają pozbawieni tytułów, mogą oficjalnie przedstawiać swoje kontrakty. Para wkracza w nową przyszłość jako osoby niezależne finansowo oraz wyzwolone z monarchii. 

Dyrektor ds. Treści Netflix, Ted Sarandos, podczas jednej z imprez branżowych w Los Angeles przyznał, że jest zainteresowany podjęciem współpracy z Harrym i jego małżonką. 

Kto nie byłby zainteresowany? Tak, oczywiście - odpowiedział na jedno z pytań o ewentualną współpracę

Harry i Meghan nie odnieśli się jeszcze do tego komentarza. Czy będą zainteresowani współpracą ze dystrybucyjnym gigantem? Meghan Markle być może będzie chciała wrócić do aktorstwa, którym zajmowała się jeszcze przed związkiem z księciem Harrym. Nie jest tajemnicą, że już teraz podpisała intratny kontrakt, którym użyczy swojego głosu postaci w dużej produkcji. 

Zobacz także: Meghan Markle wyda na dom w Kanadzie aż 21 milionów funtów?! To zapierająca dech w piersiach rezydencja!

Książę Harry i Meghan Markle zgodzą się na współpracę z Netflixem? 

Meghan Markle i książę Harry
East News

Netflix potwierdził chęć współpracy z księciem Harrym i jego małżonką. 

Meghan Markle i książę Harry
East News

Zobacz także
Meghan Markle i książę Harry na dyskusji o równouprawnieniu

Meghan Markle wraca do aktorstwa!? Podpisała już intratny kontrakt!

Spocona pacha Meghan Markle

Meghan Markle załamie się, gdy zobaczy te zdjęcia? Gorszej wpadki nie mogła zaliczyć

 

Królowa w fioletowej stylizacji, Meghan i Harry
East News
Newsy
Królowa Elżbieta ogłosiła nową decyzję w sprawie Meghan i Harry'ego! Wydała zaskakujące oświadczenie
Królowa Elżbieta ogłosiła nową decyzję w sprawie Meghan i Harry'ego! Wydała zaskakujące oświadczenie

Pałac Buckingham potwierdził, że książę Harry i Meghan Markle nie będą już mieli królewskich tytułów - ta decyzja jest już nieodwracalna. Po ogłoszeniu tej decyzji, królowa Elżbieta wydała oświadczenie, w którym raz na zawsze odpowiedziała na wszelkie plotki dotyczące odejścia księcia Harry'ego, Meghan i Archiego z rodziny królewskiej (Zobacz także:  Szokujące oświadczenie Harry'ego i Meghan! Wycofują się z rodziny królewskiej! Brytyjczycy wściekli na Meghan! ). W oświadczeniu padło wiele bardzo miłych słów, w tym... o Meghan! Po miesiącach dyskusji mogę oświadczyć, że znaleźliśmy odpowiednie rozwiązanie dla mojego wnuka [książę Harry - red.] i jego rodziny. Harry, Meghan i Archie będą zawsze kochanymi członkami naszej rodziny.  Zdaję sobie sprawę z wyzwań, jakich doświadczyli (...) przez ostatnie dwa lata i wspieram ich decyzję o podjęciu bardziej niezależnego życia - czytamy w oświadczeniu. Zobacz także:  Znana polska dziennikarka ostro o Meghan i Harrym: "Para niezbyt ogarniętych, królewskich nierobów!" Królowa Elżbieta w dalszej części oświadczyła, że ma świadomość iż intensywne kontrolowanie Meghan, Harry'ego i Archiego sprawiło, iż wybrali oni niezależne życie. Chcę bardzo im podziękować za ich pracę w naszym kraju (...) jestem szczególnie dumna z tego, jak szybko Meghan stała się częścią rodziny. Cała moja rodzina ma nadzieję, że dzisiejsze oświadczenie pozwoli im budować nowe, szczęśliwe i spokojne życie - tak Elżbieta II zakończyła swoje oświadczenie. Zobacz także:  Ile Meghan i Harry stracą na oddzieleniu się od rodziny królewskiej? To ogromna suma! Co sądzicie o jej oświadczeniu? Czy te słowa to znak pokoju między Elżbietą II a Meghan i...

Książę Harry w granatowej marynarce
East News
Newsy
Wiemy, jaka jest wymarzona praca księcia Harry'ego! Czy ma na nią szanse? 
Książę Harry marzy o bardzo przyziemnej pracy, ale jego wybór nie jest do końca oczywisty. Czym chciałby się zajmować wnuk Elżbiety II?

Książę Harry i Meghan Markle na początku stycznia zrezygnowali ze swoich królewskich obowiązków. Zakomunikowali, że chcą dzielić swoje życie pomiędzy Wielką Brytanię a Amerykę. Pałac Buckingham wyraził na to zgodę, po wcześniejszym zwołaniu spotkania kryzysowego w tej sprawie. Książętom Sussex zależało na spokojnym życiu oraz niezależności finansowej. Dziś media na całym świecie zastanawiają się, czym będą się zajmować. O ile Meghan Markle prawdopodobnie wróci do aktorstwa, to zajęcie księcia Harry'ego jest nie do końca łatwe do przewidzenia. Książę Harry zdradził jednak czym chciałby się zajmować! Ale czy to w ogóle jest dla niego realne?  Zobacz także:  Nowy dom Meghan i Harry'ego w Kanadzie to willa za 21 milionów. Widok z salonu robi największe wrażenie! Wymarzona praca księcia Harry'ego Odkąd książę Harry i Meghan Markle ogłosili swoje odejście od rodziny królewskiej i chęć niezależności finansowej, media prześcigają się w wymyślaniu przyszłych zawodów dla księcia i jego małżonki.  "The Sun" przybliża wypowiedź Rebbeki English dla "Daily Maila", która spotkała się z księciem w Południowej Afryce w 2006 roku. Okazuje się,  że Harry już wtedy przejawiał chęć życia z dala od rodziny królewskiej, marząc o bardzo przyziemnej pracy:   Chciałbym po prostu pracować jako przewodnik, wiesz? Iść do buszu i być sobą. Mieć kontakt z naturą.   Wyobrażacie sobie Harry'ego w roli przewodnika w amerykańskich parkach narodowych? Czy wnuk Elżbiety II ma w ogóle szanse na podjęcie normalnej pracy, która nie będzie wywoływała sensacji?  W obecnej sytuacji zarówno Harry'emu jak i Meghan trudno będzie zachować prywatność, szczególnie teraz, kiedy ich...

Książę Harry w granatowej marynarce
East News
Newsy
Książę Harry wydał pierwsze oświadczenie po ogłoszeniu rezygnacji! Co z królewskimi obowiązkami?
Książę Harry wydał pierwsze oświadczenie po ogłoszeniu rezygnacji! Co z królewskimi obowiązkami?

Książę Harry po raz pierwszy zabrał głos, od czasu gdy wraz z Meghan Markle opublikowali oświadczenie, w którym zrzekają się obowiązków królewskich. Ich decyzja zszokowała nie tylko brytyjskich poddanych, ale również samą królową, która o planach wnuka dowiedziała się z mediów. Elżbieta II zwołała spotkanie kryzysowe w sprawie ustalenia dalszych losów książąt Sussex. W oświadczeniu dla mediów wyjaśniła, że proces ograniczania obowiązków królewskich księcia i jego małżonki jest skomplikowany i wymaga czasu. Zgodziła się jednak na okres „przejściowy”, w którym książę Harry i Meghan Markle będą dzielić czas między Amerykę a Wielką Brytanię. Teraz książę wydał pierwsze oświadczenie po rezygnacji z obowiązków. Czy coś wyjaśniło?  Zobacz także:  Są szczegóły spotkania z królową! Dlaczego Meghan nie mogła zabrać głosu? Książę Karol ostrzega Harry'ego Książę Harry pierwsze oświadczenie po rezygnacji z obowiązków Decyzja księcia Harry'ego i Meghan Markle sprawiła, że media z całego świata jeszcze uważniej śledzą ich każdy krok. Wszyscy z niecierpliwością czekają na oficjalną decyzję Pałacu Buckingham na temat przyszłości Harry'ego i Meghan w kwestii obowiązków królewskich oraz zastanawiają się czym teraz będą się zajmować. Książę Harry po raz pierwszy zabrał głos, wygłaszając medialne oświadczenie. Nie jest ono jednak związane z jego dalszymi planami rodzinnymi. Książę Harry ogłosił, że gospodarzem igrzysk Invictus Games w 2022 roku zostają Niemcy. Książę Sussex jest pomysłodawcą tego wydarzenia, a pierwsza edycja olimpiady dla niepełnosprawnych weteranów wojennych odbyła się w 2014 roku. Igrzyska są bliskie sercu księcia Harry'ego,...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner