Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Meghan Markle i książę Harry na dyskusji o równouprawnieniu
EastNews
Newsy

Meghan Markle wraca do aktorstwa!? Podpisała już intratny kontrakt!

Meghan Markle wraca do aktorstwa!? Podpisała już intratny kontrakt!

Kilka dni temu media obiegła szokująca informacja! Księżna Meghan i książę Harry ogłosili swoją rezygnację z pełnienia ważnych ról w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ta wiadomość zszokowała nie tylko Brytyjczyków, ale przede wszystkim królową Elżbietę II.  Fani brytyjskiej rodziny królewskiej uważają, że do podjęcia tej kontrowersyjnej decyzji skłoniła księcia Harry'ego właśnie jego żona. Twierdzą nawet, że jest to jej zemsta na rodzinie królewskiej i Brytyjczykach za krytykowanie jej. Nie jest tajemnicą, że Meghan ciężko znosiła także rozstanie z aktorstwem. Teraz jednak wszystko może się zmienić! Według doniesień "The Times", Meghan Markle rzekomo już zdążyła podpisać intratny kontrakt! Czy księżna zamierza wrócić do aktorstwa? 

Zobacz także: To książę Karol wyrzucił Meghan i Harrego z rodziny królewskiej? Teraz chce odciąć ich od pieniędzy?!

Wpadki na ślubach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oby Harry nie powtórzył tego, co przy ołtarzu zrobiła księżna Diana!

Meghan Markle wraca do aktorstwa?

Oświadczenie książęcej pary wzbudziło prawdziwą sensację na całym świecie! Takiego kroku ze strony Meghan i Harry'ego nie spodziewał się chyba nikt. Para zdecydowała się zrezygnować z funkcji starszych członków rodziny królewskiej, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji postanowiliśmy w tym roku dokonać zmiany. Zamierzamy wycofać się jako „starsi” członkowie rodziny królewskiej”. Zamierzamy pracować, by stać się niezależnym finansowo, a jednocześnie nadal w pełni wspierać Jej Królewską Mość Królową. Planujemy teraz spędzać czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, nadal szanując nasz obowiązek wobec Królowej i Wspólnoty Narodów - czytamy w oświadczeniu Meghan i Harry'ego. 

Wygląda na to, że Meghan Markle powoli wraca obowiązków zawodowych, z którymi była związana przed wstąpieniem do brytyjskiej rodziny królewskiej. Żona księcia Harry'ego była aktorką, jednak odkąd zaczęła spotykać się z członkiem rodziny królewskiej, musiała zrezygnować z pracy. Teraz według informacji uzyskanych przez "The Times" Meghan wraca do aktorstwa i podpisała już nawet kontrakt z Disneyem, opiewający na ogromną sumę! Księżna co prawda nie wystąpi na dużym ekranie, a jedynie użyczy swojego głosu pewnej postaci. Ciekawy jest też fakt, że umowa została rzekomo zawarta już pod koniec 2019 roku, czyli jeszcze przed informacją o rezygnacji z funkcji "starszych" członków rodziny królewskiej! 

Jak informuje "The Times", Meghan Markle ma jednak przeznaczyć honorarium, które opiewa na kwotę kilku milionów, na rzecz Elephants Without Borders. Organizacja ma na celu chronić zwierzęta przed kłusownikami. Jak wiadomo, los zwierząt jest dla księżnej bardzo ważny i nic dziwnego, że chce przekazać pieniądze właśnie na ten cel! 

Myślicie, że Meghan Markle na stałe wróci do aktorstwa? 

Spocona pacha Meghan Markle
East News

Brytyjczycy wciąż są zszokowani decyzją księżnej Meghan i księcia Harry'ego!

Meghan i Harry
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dziecko Meghan Markle będzie bogate
Newsy
Syn Meghan Markle będzie jednym z najbogatszych dzieci na świecie! Te sumy robią ogromne wrażenie
Syn Meghan Markle będzie jednym z najbogatszych dzieci na świecie! Te sumy robią ogromne wrażenie

Na przyjście na świat dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego czekał cały świat! W poniedziałek 6 maja rano urodził się pierwszy syn tej pary. I choć ciągle nie wiadomo jak będzie miał na imię , wiadomo za to, jaki majątek ma szansę ono odziedziczyć! Marcin Marcok, ekspert rynku kamieni szlachetnych, w rozmowie z agencją LifeStyle Newseria wycenił majątek rodziny królewskiej tylko na podstawie posiadanej kolekcji diamentów czy innych kamieni. Royal Baby Meghan i Harry'ego jest bardzo daleko w kolejce do tronu - to jednak nie przeszkadza, by mogło odziedziczyć część  rodzinnej biżuterii! Zobaczcie, na jakie kwoty jest ona wyceniana! Zobacz także:   Poród Meghan lada moment! Jej mama leci z USA, by być z nią w tej chwili

Meghan Markle na obchodach z okazji urodzin królowej Elżbiety II
East News
Newsy
Meghan Markle otrzymała straszny przydomek! Rodzina królewska jej nie znosi!
Meghan Markle otrzymała straszny przydomek! Rodzina królewska jej nie znosi!

Nie jest żadną tajemnicą, żę Meghan Markle budzi ogromne kontrowersje, od kiedy została żoną  księcia Harry'ego . Nieustannie mówi się o jej trudnym charakterze, wymaganiach, a także braku pokory i nieustannym łamaniu królewskich zasad i protokołu.  Wiadomo również, że pracownicy rodziny królewskiej nadali jej przykry przydomek "trudna księżna", który mówi wszystko o współpracy z nią. Teraz okazuje się jednak, że nie tylko oni mają złe zdanie o Meghan. Żona Harry'ego właśnie otrzymała nowy i to znacznie gorszy przydomek od członków rodziny królewskiej! Meghan Markle ma okropny przydomek "Sunday Express" donosi, że Meghan Markle otrzymała nowy okropny przydomek od starszych członków rodziny królewskiej. To właśnie oni od początku nie byli przychylni zaręczynom i ślubnej ceremonii Harry'ego z amerykańską aktorką, a teraz za plecami Meghan określają ją mianem "degree wife". Dokładnie tyle trwają studia licencjackie, a przydomek oznacza, że członkowie rodziny królewskiej dają małżeństwu Harry'ego i Meghan jedynie trzy lata!  Meghan Markle na razie nic sobie z tego nie robi, bo znalazła już sposób na swoich przeciwników.  Każdy, kto wyraził jakiekolwiek zastrzeżenie dotyczące Meghan, został wykluczony - zdradza informator "Sunday Express". A wy myślcie, że Meghan i Harry faktycznie rozstaną się po trzech latach?   Meghan Markle nie jest lubiana przez członków brytyjskiej rodziny królewskiej Księżna jednak się tym nie przejmuje i radzi sobie z krytyką  

Meghan Markle, książę Harry, Archie na chrzcie
Instagram
Newsy
Archie wygląda zupełnie jak książę Harry! Mamy dowód!
Archie wygląda zupełnie jak książę Harry! Mamy dowód!

W sobotę, 6 lipca, dokładnie dwa miesiące po narodzinach Meghan Markle i książę Harry ochrzcili swojego synka Archiego . Wydarzenie miało charakter prywatny, ale światło dzienne ujrzały już dwa zdjęcia - jedno rodzinne z częścią członków brytyjskiej rodziny królewskiej, a drugie ukazujące jedynie Meghan, Harry'ego i Archiego. Do tej pory wszyscy zastanawiali się, do kogo wrodził się Archie. My już wiemy - wygląda zupełnie jak mały książę Harry! Zobaczcie zdjęcie poniżej, które jest tego dowodem. Archie wrodził się w księcia Harry'ego Archie to cały tata! Wystarczy porównać zdjęcia z chrztu, by zyskać pewność - Archie odziedziczył po tacie kolor włosów, kształt głowy, oczy i rysy twarzy. Sami się przekonajcie, porównując zdjęcia ojca i syna ze chrztu: Co ciekawe, uważni obserwatorzy zwrócili uwagę, że w czasie chrztu książę Harry i Meghan Markle oddali hołd nieżyjącej księżnej Dianie. Pierwszą oznaką było zaproszenie jej sióstr na uroczystość - Lady Jane Fellowes oraz Lady Sarah McCorquodal znalazły się nawet na rodzinnym zdjęciu. Oprócz tego "The Mirror" zwraca uwagę również na elegancką kanapę, na której siedziała książęca para z synkiem. Niemal na identycznym modelu siedziała księżna Diana w czasie chrztu Harry'ego!  Archie to cały tata!  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner