Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel na imprezie
ONS

Katarzyna Niezgoda sprzedaje dom, w którym mieszkała z Tomaszem Kammelem. Cena? Zwali was z nóg

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel na imprezie
ONS

Katarzyna Niezgoda wystawiła na sprzedaż dom, w którym kiedyś wspólnie mieszkała z Tomaszem Kammelem. Związek Niezgody i Kammela rozpadł się pod koniec 2015 roku. Rozstanie odbyło się w spokojnej, ugodowej atmosferze, a byli partnerzy postanowili zostać przyjaciółmi. Katarzyna Niezgoda zdecydowała się rozstać również z domem, z którym wiąże się wiele wspomnień z Tomaszem Kammelem. Jak podaje "Super Express", była ukochana znanego prezentera telewizyjnego, postanowiła wystawić willę na sprzedaż.

 

Katarzyna Niezgoda sprzedaje dom

 

Dom mieści się na warszawskim Mokotowie, lecz nie tylko lokalizacja zaważyła na wysokiej cenie nieruchomości. Niezgoda wystawiła posiadłość na sprzedaż wraz z całym luksusowym wyposażeniem. Willa ma trzy sypialnie, salon z kominkiem, ogród zimowy, a nawet oddzielne mieszkanie dla gosposi. Cena za te luksusy może zwalić z nóg. Katarzyna Niezgoda chce sprzedać dom za... 7,5 miliona złotych! Myślicie, że znajdzie na niego kupca?

 

Zobacz też: MOCNE żarty na temat "romansu" Wojewódzkiego i Kammela: "Kuba, złoty pociąg to to, co czujesz do mężczyzn…" (+18).

 

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel byli parą ponad 10 lat.

Tomasz Kammel w garniturze, Katarzyna Niezgoda w czarnej sukience
Eastnews

Partnerzy rozstali się, a teraz Katarzyna Niezgoda sprzedaje dom.

Katarzyna Niezgoda w czarnej sukience na pokazie Ossolińskiego
East News

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52