Za nami kolejny odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Tym razem w show pojawił się m.in. Andrzej Piaseczny, który kilka miesięcy temu dokonał coming outu głośno przyznając, że jest gejem. Teraz Kuba Wojewódzki postanowił odnieść się do tematu w swoim show. Gwiazdor TVN starał się zaskoczyć Andrzeja Piasecznego niezbyt stosownymi pytaniami. Jak na nie zareagował juror "Tańca z gwiazdami"?

Reklama

Andrzej Piaseczny w programie Kuby Wojewódzkiego

Andrzej Piaseczny w maju br. w wywiadzie dla Radia Zet dokonał coming outu. Artysta, który do tej pory chronił swoją prywatność i nie opowiadał o życiu uczuciowym, po raz pierwszy przyznał, że jest gejem. Muzyk nagrał nawet piosenkę, którą zadedykował wszystkim osobom LGBT.

Ja naprawdę od dawna jestem zgodzony ze sobą, z wczoraj na dziś kompletnie się nic nie zmieniło, ale nie będę uciekał od odpowiedzi na najbardziej trudne pytania, bo takie się pojawiają - mówił kilka miesięcy temu w rozmowie z Agatą Młynarską.

Zobacz także: Andrzej Piaseczny zabiera głos po coming oucie: "Odczuwam jakąś presję, że powinienem..."

VIPHOTO/East News

Teraz, kilka miesięcy po tym wyznaniu, Andrzej Piaseczny pojawił się w programie Kuby Wojewódzkiego, a gwiazdor TVN zapytał o temat jego orientacji seksualnej. Dziennikarz zapytał m.in. czy... kiedykolwiek podobał się Andrzejowi Piasecznemu.

Jak artysta zareagował na pytania Kuby Wojewódzkiego?

Zobacz także

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Andrzej Piaseczny znów szokuje! Tym razem poszło o Martynę Wojciechowską

East News

Andrzej Piaseczny wyraźnie nie był zachwycony pytaniami, jakie usłyszał w trakcie programu u Kuby Wojewódzkiego.

Czy kiedykolwiek ci się podobałem?- zapytał Kuba Wojewódzki.

- A wiesz, że to jest maksymalnie seksistowskie, co teraz powiedziałeś? (...) Przecież to jest absolutnie jasne, że kiedy idziecie ulicą, to nie oglądacie się za każdą kobietą i za każdym facetem, no, ej... Dlatego było to trochę seksistowskie. Każdego pytasz, kto ci się podoba i dlaczego, albo czy ja ci się podobam?- odpowiedział Andrzej Piaseczny.

To jeszcze nie koniec! Kuba Wojewódzki chciał dowiedzieć się również tego, kiedy jego gość zrozumiał, że jest gejem.

W którym momencie życia dokonałeś wyboru, że mężczyźni, a nie kobiety?- pytał gwiazdor TVN.

To w ogóle nie jest kwestia wyboru, ale żyliśmy w takich czasach, że poszukiwałem różnych rozwiązań, ale, przepraszam, nie będę o tym rozmawiał, bo jest to poza granicą tego, co chcę pokazywać publicznie - uciął temat Andrzej Piaseczny.

Waszym zdaniem Kuba Wojewódzki przesadził?

Zobacz także: Kuba Wojewódzki ostro komentuje rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama