Andrzej Piaseczny w 5. odcinku "Tańca z gwiazdami"
East News
Newsy

"Taniec z gwiazdami": Andrzej Piaseczny znów szokuje! Tym razem poszło o Martynę Wojciechowską

Andrzej Piaseczny chce uchodzić za największego skandalistę tej edycji "Tańca z gwiazdami"? Po komentarzach politycznych teraz odniósł się do rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego.

Andrzej Piaseczny na fotelu jurora "Tańca z gwiazdami" postanowił w swoich opiniach postawić nie tyle na sam taniec, co barwne nawiązania do bierzacych wydarzeń. Najpierw było politycznie - gdy mówił o kojarzących się z protestem wobec władzy ośmiu gwiazdkach, potem mówił o głośnej ostatnio opinii ojca prezydenta Andrzeja Dudy o homoseksualiźmie...

... że m.in. ode mnie można się czymś zarazić. Można się zarazić wysokimi notami - śmiał się "Piasek".

Tym razem Andrzej Piaseczny postanowił wrzucić swoje zdanie na temat jednego z najgłośniejszych rozstań ostatnich miesięcy. Co powiedział?

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Andrzej Piaseczny mówi o "ośmiu gwiazdkach"! 

"Taniec z Gwiazdami": Dominika Gwit nie chciałaby powtórzyć udziału w show! "Dużo mnie to kosztowało"

Andrzej Piasecny o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego 

Andrzej Piaseczny nie ukrywa, że nie jest specjalistą od tańca. W ostatnim, piątym odcinku "Tańca z gwiazdami" pod wpływem innych jurorów zmienił nawet swoją decyzję. Ponieważ zawsze głosuje jako pierwszy, po świetnym tańcu Piotra Mroza, gwiazdora serialu "Gliniarze", który w tercecie z Hanią Żudziewicz i swoją dziewczyną Agnieszką doskonale wykonali rumbę, najpierw podniósł "dziewiątkę". Widząc jednak, że cała reszta jurorów podniosła "dziesiątkę" i on postanowił dać wyższą notę. 

Przy jednym z kolejnych tańców juror postanowił błysnąć porównaniem, które zwróciło uwagę wielu widzów. Był to foxtrot w wykonaniu Kingi Sawczuk, której tym razem oprócz Kuby Lipowskiego partnerował też brat, Kacper. Taniec nie do końca podobał się jurorom:

Kingo, to nie był dla ciebie najlepszy taniec - mówiła Iwona Pavlović.

Mało przekonany był też Andrzej Grabowski.  Tercetu próbował bronić za to Andrzej Piaseczny, i wtedy też rzucił:

Byłem bardziej poruszony tym tańcem niż rozstaniem Martyny Wojciechowskiej z Przemkiem Kossakowskim. 

Myślicie, że to adekwatne porównanie? Kinga zdobyła wprawdzie 31 punktów, czyli wcale nie tak mało. Jednak ostatecznie to ona pożegnała się w 5. odcinku z programem.

Kinga Sawczuk odpadła w 5. odcinku
East News

Piaseczny nawiązał do jednego z najgłośniejszych rozstań w tym roku. Już za kilka tygodni Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski mogliby obchodzić pierwszą rocznicę swojego ślubu. Ale małżeństwo przetrwało zaledwie kilka miesięcy.

W magazynie "Pani" Wojciechowska mówiła niedawno m.in.:

Mam 47 lat i moja decyzja o stałym i tak poważnym związku była głęboko przemyślana. Podjęłam, jak sądziłam, najlepszą z możliwych i zamierzałam w niej wytrwać. Bo chodziło także o stabilizację dla mojej córki, którą wychowuję sama po śmierci jej taty, a odpowiedzialność i dane słowo są i zawsze pozostaną dla mnie wartościami nadrzędnymi. (...) To nie ja zmieniłam zdanie, byłam bardzo zaskoczona, ale nie mam na to wpływu. Nie chcę jednak, żeby ta historia przylgnęła do mnie jak łatka - mówiła Wojciechowska. 

Martyna Wojciechowska opublikowała kolejny wpis po rozstaniu z Przemysławem Kossakowskim
Kamil Piklikiewicz/East News, Instagram @martyna.world

Andrzej Piaseczny wystąpił w programie Kuby Wojewódzkiego
Piotr Molecki/East News/ Pawel Wodzynski/East News
Newsy
Andrzej Piaseczny zniesmaczony pytaniami Kuby Wojewódzkiego? "Maksymalnie seksistowskie"
W ostatnim odcinku show Kuby Wojewódzkiego zrobiło się gorąco. Wszystko przez pytanie prowadzącego do goszczącego w show "Piaska".

Za nami kolejny odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Tym razem w show pojawił się m.in. Andrzej Piaseczny, który kilka miesięcy temu dokonał coming outu głośno przyznając, że jest gejem. Teraz Kuba Wojewódzki postanowił odnieść się do tematu w swoim show. Gwiazdor TVN starał się zaskoczyć Andrzeja Piasecznego niezbyt stosownymi pytaniami. Jak na nie zareagował juror "Tańca z gwiazdami"? Andrzej Piaseczny w programie Kuby Wojewódzkiego Andrzej Piaseczny w maju br. w wywiadzie dla Radia Zet dokonał coming outu. Artysta, który do tej pory chronił swoją prywatność i nie opowiadał o życiu uczuciowym, po raz pierwszy przyznał, że jest gejem. Muzyk nagrał nawet piosenkę, którą zadedykował wszystkim osobom LGBT.  Ja naprawdę od dawna jestem zgodzony ze sobą, z wczoraj na dziś kompletnie się nic nie zmieniło, ale nie będę uciekał od odpowiedzi na najbardziej trudne pytania, bo takie się pojawiają - mówił kilka miesięcy temu w rozmowie z Agatą Młynarską. Zobacz także:   Andrzej Piaseczny zabiera głos po coming oucie: "Odczuwam jakąś presję, że powinienem..." Teraz, kilka miesięcy po tym wyznaniu, Andrzej Piaseczny pojawił się w programie Kuby Wojewódzkiego, a gwiazdor TVN zapytał o temat jego orientacji seksualnej. Dziennikarz zapytał m.in. czy... kiedykolwiek podobał się Andrzejowi Piasecznemu.  Jak artysta zareagował na pytania Kuby Wojewódzkiego?  Zobacz także:   "Taniec z gwiazdami": Andrzej Piaseczny znów szokuje! Tym razem poszło o Martynę Wojciechowską Andrzej Piaseczny wyraźnie nie był zachwycony pytaniami, jakie usłyszał w trakcie programu u Kuby Wojewódzkiego. Czy kiedykolwiek ci się podobałem?- zapytał Kuba Wojewódzki. - A wiesz, że to jest...

4. odcinek Tańca z Gwiazdami 12
East News
TV-Show
"Taniec z gwiazdami": Kto odpadł w czwartym odcinku show? Zatańczyła swój najlepszy taniec
Siedem par stanęło dziś na parkiecie popularnego show Polsatu. Kto stracił szansę na Kryształową Kulę "Tańca z Gwiazdami"? Zobaczcie relację z czwartego odcinka programu.

Wyjątkowa, bo poniedziałkowa 12. edycja "Tańca z Gwiazdami" nabiera rumieńców. W czwartym odcinku na parkiecie stanęło już tylko siedem par: Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Izaba Małysz i Stefano Terrazzino, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, Piotra Mróz i Hanna Żudziewicz, a także  Sylwię Bombę i Jacka Jeschke. Kto tym razem pożegnał się z show Polsatu? Czy była to typowana już wcześniej do opuszczenia parkietu kontuzjowana żona naszego najpopularniejszego skoczka narciarskiego w historii? Zobaczcie, jak wyglądał ostatni odcinek show. Zobacz także:   "Taniec z Gwiazdami": Iza Małysz myślała, że odpadnie z programu! "Szykowałam się do pakowania" 4. odcinek 12. edycji "Tańca z gwiazdami", relacja "Taniec z gwiazdami" zdecydowanie nabiera rozpędu. Nic dziwnego, w końcu od finału dzieli nas ledwie 5 tgodni! I już wygląda, że można powoli wskazywać faworytów tej edycji. Ale niektórzy mają też potężne kłopoty, jak Sylwia Bomba, która już drugi raz przygotowywała się do odcinka z pękniętym żebrem . Kontuzję miała też żona Adama Małysza. Tańcząca w parze ze  Stefano Terrazzino  pani  Iza Małysz  skarżyła się przed występem na ból i poważne stany zapalne. – Mam ponaciągane i nadwyrężone mięśnie międzyżebrowe, co wiąże się z ogromnym bólem. Taka dramatyczna sytuacja trwa od tygodnia, od ostatniego odcinka. Ból promieniuje spod ręki, łopatki, aż do bioder. Jest to bardzo uciążliwe – mówiła Małysz dla Pomponika. A jak wypadły panie? Sylwia zaczęła dzisiejsze występy, a dostała od widzów cha-chę! Zatańczyła do hitu Cleo...

Oliwia Bieniuk i Kajra w 6. odcinku Tańca z Gwiazdami.jpg
ADAM JANKOWSKI/REPORTER, Piotr Molecki/East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Kto odpadł w 6. odcinku? Zobaczcie relację! 
Z programem pożegnała się kolejna gwiazda! Sprawdźcie, kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"!

Za nami 6. odcinek "Tańca z Gwiazdami". Uczestnicy show Polsatu znów pojawili się na parkiecie i zaprezentowali swoje umiejętności taneczne. Tydzień temu z programem pożegnali się Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, a dziś o przejście do kolejnego odcinka walczyli: Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Sylwia Bomba i Jacek Jeschke.  Relacja z 6. odcinka "Tańca z Gwiazdami" W szóstym odcinku "Tańca z Gwiazdami" uczestnicy tańczyli do piosenek zespołu Abba. Kajra i Rafał Maserak zaprezentowali tango do piosenki „Voulez – Vous”. Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zatańczyli swing przy dźwiękach „Honey, honey”, Juras i Wiktoria Omyła pokazali cha-chę do „Mamma Mia”, Piotr Mróz i Hania Żudziewicz zatańczyli paso doble do „Gimme, gimme, gimme”, a Sylwia Bomba i Jacek Jeschke zaprezentowali sambę do „Dancing Queen”.  Jako pierwsi na parkiecie zaprezentowali się Kajra i Rafał Maserak. Jak ich taniec ocenili jurorzy? - Tango to zdecydowanie twój taniec- mówił Michał Malitowski.  - Ja na początku się wystraszyłam, ponieważ taka energia była, że aż mnie zatkało- dodała Iwona Pavlović.  Andrzej Piaseczny: 9 pkt. Iwona Pavlović: 8 pkt. Michał Malitowski: 7 pkt. Andrzej Grabowski: 10 pkt. Zobacz także:   Izabela Janachowska poprawiła zęby? Internauci sugerują, że gwiazda ma nowy uśmiech Jako drudzy wystąpili Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Jak ich swing oceniło jury? - Oliwia, dziecko...- zaczął Andrzej Piaseczny. Podobało mi się- dodał. - W tym swingu nie było swingu, w...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner