Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Andrzej Piaseczny w czarnej koszuli
EastNews
Newsy

Andrzej Piaseczny zabiera głos po coming oucie: "Odczuwam jakąś presję, że powinienem..."

Andrzej Piaseczny postanowił ustosunkować się do lawiny artykułów, które pojawiły się w mediach po tym, jak opowiedział o swojej miłości do mężczyzny. Czy wokalista żałuje coming outu?

Andrzej Piaseczny przy okazji promocji swojej płyty zdecydował się na bardzo ważne w swoim życiu wyznanie. W rozmowie z dziennikarzem Radia ZET, na pytanie czy to nie jest przypadek, że w utworzy "Miłość" śpiewa o uczuciu do mężczyzny, Andrzej Piaseczne odpowiedział: 

 Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem 

Teraz wokalista zabrał głos po raz pierwszy po tym wyznaniu! Co powiedział? 

Zobacz także: Andrzej Piaseczny po raz pierwszy opowiedział o "nim"! "Mówię o tym z uśmiechem". Szczere wyznanie wokalisty

Małgorzata Rozenek mocno komentuje coming out Andrzeja Piasecznego! Czy dobrze zrobił?

Andrzej Piaseczny zabiera głos po coming oucie 

Andrzej Piaseczny promuje swoją nową płytę "50/50". Szczególnych echem w mediach odbiła się jednak jego deklaracja o miłości, o której opowiedział przy okazji rozmowy o utworze "Miłość" znajdującej się na płycie. 

Żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka. Nie do geja, tylko do człowieka. Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem – mówił na antenie Radia Zet, Andrzej Piaseczny. 

Wokalista na Instagramie zabrał głos po raz pierwszy od miłosnego wyznania podczas wywiadu. Swoją relację rozpoczął od pokazania przepięknych tulipanów, a wideo okrasił komentarzem: 

Dla odpoczynku od różnych wiadomości… - kwiecie!

Chwilę później jednak dodał: 

Tyle się dzisiaj dzieje, że odczuwam jakąś presję, że powinienem się dzisiaj uczesać czy co...

Jak widać dobry humor towarzyszy mu cały dzień. Na kolejnym nagraniu Andrzej Piaseczny zabawnie wyliczał: 

Nic się nie zmieniło. Ręka jest... Noga jest... Pies jest... Kura jest...

Andrzejowi Piasecznemu życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Zobacz także: Andrzej Piaseczny wrócił do pełnego zdrowia po zakażeniu koronawirusem? Zdradził, z czym ma ciągle problemy!

Andrzej Piaseczny zabrał głos po swoim coming oucie. 

Andrzej Piaseczny jest w doskonałym humorze. Postanowił nagrać specjalne Instastory, w którym po raz pierwszy opowiedział o tym, jak się czuje po dokonaniu coming outu. 

Andrzej Piaseczny zabrał głos po coming oucie
Instagram @andrzejpiaseczny_official

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Andrzej Piaseczny o związku
EastNews
Newsy
Andrzej Piaseczny jest w związku! "Nie jestem samotny"!
Andrzej Piaseczny jest w związku! "Nie jestem samotny"!

Andrzej Piaseczny to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Chociaż artysta jest doskonale znany polskiej publiczności, to jednak mało wiadomo na temat jego życia prywatnego. Ostatnio w programie "Uwaga TVN" piosenkarz postanowił po raz pierwszy od dłuższego czasu wyjawić kilka szczegółów na temat swojego związku. Co wiadomo na temat tej relacji?  Zobacz także:   Andrzej Piaseczny z mamą w hicie TVN: "To co dobre, to masz po tacie, a to co złe masz po mamie" Andrzej Piaseczny zakochany! W "Kulisach sławy Uwaga TVN" ostatnio mieliśmy przyjemność oglądać Andrzeja Piasecznego. Chociaż zdecydowana większość reportażu odnosiła się do życia zawodowego wokalisty, to jednak piosenkarz opowiedział także o tym, co obecnie dzieje się w jego życiu prywatnym. Wygląda na to, że Andrzej Piaseczny jest w związku, jednak nie chce póki co wyjawiać szczegółów opinii publicznej.  Wolałbym nie myśleć o sobie jako o celebrycie. To słowo ma dla mnie negatywny wydźwięk. Jestem rozpoznawalny, ale jestem muzykiem, piosenkarzem. Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się w mediach. Nie jestem samotny, tworzę relację, może kiedyś będę chciał z nią wyjść do świata, nie wykluczam tego - powiedział w programie Uwaga TVN, Andrzej Piaseczny. Okazało się również, że wokalista jest bardzo związany ze swoją mamą, Alicją Piaseczną. Dla piosenkarza bardzo ważne jest poświęcenie czasu i troski, najważniejszej kobiecie w jego życiu. Rodzice od zawsze poświęcali nam dużo czasu, uwagi i troski, więc jesteśmy zobowiązani do tego, by to ciepło i troskę oddawać, gdy następuje zamiana ról - powiedział wokalista. Ostatnio Andrzej Piaseczny wystąpił ze swoją mamą w programie "Starsza Pani musi fiknąć". Pani Alicja Piaseczna dała się...

Andrzej Krzywy wspomina dramatyczne chwile
ONS
Newsy
Andrzej Krzywy opowiedział o dramacie partnerki. Miała poważny wypadek
Muzyk przeżył ciężkie chwile

Andrzej Krzywy to prawdziwa legenda polskiej muzyki. Zespół De Mono, w którym Krzywy występuje od 1987 roku, ma na swoim koncie wiele hitów takich jak: " Znów jesteś ze mną " czy " Żyj tylko chwilą ". Niestety kilka lat temu koledzy z grupy rozstali się w dość nieprzyjemnej atmosferze i do dzisiaj toczą wojnę o nazwę "De Mono". Zobacz: Krzywy uciekł z miasta W życiu prywatnym wokalista związany jest z Anną Domańską , która jak się okazuje ma za sobą bardzo poważny wypadek. Andrzej Krzywy w rozmowie z Faktem po raz pierwszy opowiedział o dramatycznych chwilach z udziałem ukochanej . - Żona była po wypadku, dosyć poważnym i lekarze powiedzieli, że w zasadzie cud, że chodzi. M iała strzaskane całe biodro. Ułańska fantazja za młodu, wypadek motorowy, a właściwie dwa jednego dnia. Lekarze powiedzieli: Dziewczyno, jesteś w zasadzie kaleka, siedź na dupie i nic nie rób, bo każdy spowoduje, że będzie jeszcze gorzej - zdradził Krzywy. Cierpiała latami, codziennie rano praktycznie wstawała ze łzami w oczach, miała ogromny kłopot z chodzeniem. Na szczęście Anna Domańska dzięki ćwiczeniom wróciła do pełnej sprawności. Andrzej Krzywy jest pod ogromnym wrażeniem wytrwałości swojej partnerki. Zobacz: Gwiazdy na koncercie Radia Zet w Łodzi  

Michał Malitowski w finale Tańca z gwiazdami
East News
Newsy
Michał Malitowski chciał popełnić samobójstwo. Jego wyznanie jest wstrząsające
Michał Malitowski chciał popełnić samobójstwo. Jego wyznanie jest wstrząsające

Michał Malitowski ma za sobą bardzo ciężki czas. Niedawno wyszło na jaw, że rozstał się ze swoją życiową i taneczną partnerką Joanną Leunis , z którą ma córeczkę Lię Michelle. Tancerz podupadł również na zdrowiu, dlatego w minionym sezonie "Tańca z Gwiazdami" nie pojawił się w jury. Jak się teraz okazuje, Michał Malitowski cierpiał na depresję. Teraz opowiedział o wszystkim na antenie Radia Zet, a jego wyznanie jest wstrząsające Michał Malitowski chciał popełnić samobójstwo Michał Malitowski po raz pierwszy szczerze opowiedział o swoich problemach. Tancerz cierpiał na depresję i miał myśli samobójcze. Na antenie Radia Zet wyznał, że planował już, w jaki sposób powinien odebrać sobie życie. Pamiętam, że jak wpisywałem w Google'u hasło "jak popełnić samobójstwo?", to myślałem sobie: jestem tak beznadziejny, że nawet nie wiem, jak to się robi. Zbierałem tabletki, wziąłem jakieś kable od telefonów, ładowarki, starałem się robić jakieś pętle. Nie wiem, czy byłbym w stanie to zrobić, ale byłem na etapie planowania - powiedział. Podczas wywiadu Michałowi Malitowskiemu towarzyszyła jego siostra Anna. Okazuje się, że dzięki niej przetrwał najtrudniejsze chwile. Anna była przy nim cały czas, bo była świadoma jego problemów. Siostra tancerza wyznała, że razem z innymi członkami rodziny "pilnowali go non stop", żeby nie odebrał sobie życia. Na szczęście Michał Malitowski najgorsze ma już za sobą, a teraz skupia się na pracy i opiece nad córeczką. Tancerz wrócił również do "Tańca z Gwiazdami".    Michał przez lata był związany z Joanną Michał i Joanna byli partnerami w życiu i na parkiecie  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner