Andrzej Piaseczny śpiewa
Damian KLAMKA/East News
Newsy

Andrzej Piaseczny po raz pierwszy opowiedział o "nim"! "Mówię o tym z uśmiechem". Szczere wyznanie wokalisty

Piosenkarz ostatnio udzielił wywiadu dla jednej ze stacji radiowych, podczas którego opowiedział utworze "Miłość". Okazało się, że jest to bardzo osobista, opowiadająca o jego życiu piosenka.

Andrzej Piaseczny wydał nową płytę, która swoją premierę miała przed kilkoma dniami. Jak się okazało, w albumie "50/50" pojawiła się również osobista opowieść o życiu artysty. W wywiadzie dla jednej ze stacji radiowych, wokalista zdecydował się na szczere wyznanie. Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Andrzej Piaseczny wrócił do pełnego zdrowia po zakażeniu koronawirusem? Zdradził, z czym ma ciągle problemy! 

Małgorzata Rozenek mocno komentuje coming out Andrzeja Piasecznego! Czy dobrze zrobił?

Andrzej Piaseczny w szczerym wyznaniu. Pierwszy raz opowiedział o "nim"

Nowa płyta Andrzeja Piasecznego "50/50", wydana z okazji 50. urodzin wokalisty to dzieło, do którego swój wkład miało również wielu wybitnych polskich artystów, między innymi Adam Sztaba, Kuba Badach, Majka Jeżowska, Kayah czy Tomasz Organek. Album ma dla muzyka ogromne znaczenie i nie brakuje na nim wielu bardzo osobistych momentów. 

Jak wyjawił na antenie Radia Zet Andrzej Piaseczny, piosenka "Miłość", którą znajdziemy na płycie "50/50", to opowieść o jego życiu.

Piszę o jakichś swoich sprawach. To jest bardzo proste. Bardzo długi czas myślałem o tym, że wystarczy być dobrym człowiekiem po to, żeby wzbudzić w innych ludziach sympatię. Żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka. Nie do geja, tylko do człowieka. Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem – mówił na antenie Radia Zet, Andrzej Piaseczny. 

Andrzej Piaseczny w wywiadzie odniósł się również do tekstu utworu "Miłość". Muzyk chce przekazać swoją piosenką, że miłość jest najważniejsza i każdy jej rodzaj jest dobry.

W tej piosence mówię o tym, że każdy rodzaj miłości jest bardzo ważny i dobry. Nie wolno nikogo wykluczać. Najważniejsza jest miłość, a nie to, kto kogo i dlaczego kocha. Niech wszyscy się kochają, jeśli tylko chcą - dodał w tym samym wywiadzie wokalista.

Na płycie znajdziemy 10 utworów, a album promuje singiel "Przedostatni". Jak mówi o swojej płycie Andrzej Piaseczny, gdy zabierał się do pracy nad albumem, miał w głowie jedną myśl:

Zróbmy coś pozytywnego, coś takiego, żeby uśmiech nie schodził nam z ust, a nogi same wyrywały się do niesienia nas w lepsze czasy

Nie mamy wątpliwości, że to udało się Andrzejowi Piasecznemu w stu procentach!

Andrzej Piaseczny już w domu
Instagram @andrzejpiaseczny_official

Andrzej Piaseczny w wywiadzie dla Radia Zet zdecydował się na szczere wyznanie. Okazało się, że jego nowy album "50/50" zawiera bardzo osobiste momenty z jego życia. 

Andrzej Piaseczny w czarnej koszuli
EastNews

Zobacz także
Andrzej Piaseczny w czarnej koszuli

Andrzej Piaseczny zbyt późno zgłosił się do szpitala? "Nie róbcie tego!"

Andrzej Piaseczny w czarnej koszuli

Andrzej Piaseczny o objawach COVID-19. "Ataki kaszlu doprowadzały do utraty przytomności". Kiedy przyszedł kryzys?

 

Andrzej Piaseczny w czarnej koszuli
EastNews
Newsy
Andrzej Piaseczny zabiera głos po coming oucie: "Odczuwam jakąś presję, że powinienem..."
Andrzej Piaseczny postanowił ustosunkować się do lawiny artykułów, które pojawiły się w mediach po tym, jak opowiedział o swojej miłości do mężczyzny. Czy wokalista żałuje coming outu?

Andrzej Piaseczny przy okazji promocji swojej płyty zdecydował się na bardzo ważne w swoim życiu wyznanie. W rozmowie z dziennikarzem Radia ZET, na pytanie czy to nie jest przypadek, że w utworzy "Miłość" śpiewa o uczuciu do mężczyzny, Andrzej Piaseczne odpowiedział:   Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem  Teraz wokalista zabrał głos po raz pierwszy po tym wyznaniu! Co powiedział?  Zobacz także:  Andrzej Piaseczny po raz pierwszy opowiedział o "nim"! "Mówię o tym z uśmiechem". Szczere wyznanie wokalisty Andrzej Piaseczny zabiera głos po coming oucie  Andrzej Piaseczny promuje swoją nową płytę "50/50". Szczególnych echem w mediach odbiła się jednak jego deklaracja o miłości, o której opowiedział przy okazji rozmowy o utworze "Miłość" znajdującej się na płycie.  Żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka. Nie do geja, tylko do człowieka.  Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje.  Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem  – mówił na antenie Radia Zet, Andrzej Piaseczny.  Wokalista na Instagramie zabrał głos po raz pierwszy od miłosnego wyznania podczas wywiadu. Swoją relację rozpoczął od pokazania przepięknych tulipanów, a wideo okrasił komentarzem:  Dla odpoczynku od różnych wiadomości… - kwiecie! Chwilę później jednak dodał:  Tyle się dzisiaj dzieje, że odczuwam jakąś presję, że powinienem się dzisiaj uczesać czy co... Jak widać dobry humor towarzyszy mu cały dzień. Na kolejnym nagraniu Andrzej Piaseczny zabawnie wyliczał:  Nic się nie zmieniło. Ręka jest... Noga jest... Pies jest... Kura...

Andrzej Piaseczny w czarnej stylizacji
VIPHOTO/EAST NEWS
Newsy
Andrzej Piaseczny po raz pierwszy komentuje swój coming out! "Nie będę uciekał od odpowiedzi..."
Andrzej Piaseczny w najnowszym wywiadzie odniósł się do swojego wyznania na temat miłości do mężczyzny. Czy żałuje? Zobaczcie, co powiedział.

Andrzej Piaseczny w szczerej rozmowie z Agatą Młynarską skomentował swój coming out! Artysta zdradził, czy ostatnie wyznanie na temat bycia gejem zmieniło coś w jego życiu. Przy okazji powiedział, że piosenka promująca najnowszą płytę została stworzona z myślą o mniejszościach seksualnych. Sprawdźcie, co Andrzej Piaseczny powiedział Agacie Młynarskiej! Szukasz eleganckich męskich ubrań? Sprawdź dostępny w sklepie Wólczanka kod rabatowy , żeby zamówić je w najlepszych cenach. Andrzej Piaseczny wspiera mniejszości seksualne O Andrzeju Piasecznym zrobiło się naprawdę głośno. Piosenkarz nie tylko wydał swoją najnowszą płytę, ale w wywiadzie dla Radia Zet dokonał coming outu. Artysta do tej pory nie mówił publicznie o swoim życiu uczuciowym, ale teraz to zmienił i wywołał tym całkiem spore zamieszanie. Teraz Andrzej Piaseczny w rozmowie z Agatą Młynarską na Instagramie zdradził, czy tak szczere wyznanie o byciu gejem i miłości do mężczyzny coś zmieniło w jego życiu. Ja naprawdę od dawna jestem zgodzony ze sobą, z wczoraj na dziś kompletnie się nic nie zmieniło, ale nie będę uciekał od odpowiedzi na najbardziej trudne pytania, bo takie się pojawiają - powiedział Andrzej Piaseczny. Mam świadomość, że otworzyłem dyskusję, która będzie miała ciąg dalszy. Nie nastąpi to prędko, ale nastąpi dlatego, że ten kurz musi opaść, a potem wzbijemy go ponownie- dodał. Andrzej Piaseczny zdradził, że piosenkę promującą jego najnowszą płytę "50/50" dedykuje wszystkim osobom LGBT. Piosenka jest wsparciem dla wszystkich osób LGBT+. Na czerwiec, miesiąc wsparcia równości, szykujemy premierę singla "Miłość" i teledysku- zapowiedział muzyk. Co ciekawe, Andrzej Piaseczny podczas rozmowy z Agatą Młynarską umówił się na kolejny wywiad, który...

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa
East News
Newsy
Andrzej Piaseczny nadal będzie jurorem w "The Voice Senior"? Gwiazdor rozwiewa wątpliwości
Andrzej Piaseczny nadal będzie jurorem w "The Voice Senior"? Gwiazdor rozwiewa wątpliwości

Andrzej Piaseczny zdecydował się na odważne wyznanie na temat swojej orientacji, promując swoją najnowszą płytę w Radiu ZET.  Artysta powiedział wprost, że piosenka "Miłość" o uczuciu do mężczyzny jest właśnie o nim:  Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem  Wokalista już od dawna nie zamierzał ukrywać swoich poglądów, a słynne nagranie z jego urodzin odbiło się w mediach głośnym echem. Teraz gwiazdor w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" zdradził, że po tym wszystkim, co wydarzyła się w jego życiu zdaje sobie sprawę, że jego współpraca z TVP może się zakończyć? Co dalej z fotelem jurora w " The Voice Senior "? Andrzej Piaseczny nadal będzie jurorem w "The Voice Senior"? Andrzej Piaseczny do niedawna niewiele mówił o swoim życiu prywatnym, ale w ostatnim czasie to  się zmieniło. Gwiazdor informował o ciężkim przebiegu zakażenia koronawirusem , odnosił się do kontrowersyjnego nagrania z 50. urodzin  i zarzutów, że jedynie udawał chorobę. Teraz artysta w rozmowie z  "Gazetą Wyborczą" przyznał otwarcie, że jego współpraca z TVP stoi pod znakiem zapytania. Andrzej Piaseczny mówi wprost, że choć nie ma jeszcze oficjalnej informacji za kupisami mówi się, że nie otrzyma kolejnej umowy: Jeśli mnie zatrudniają w programie muzycznym, idę i zajmuję się muzyką. Właściwie: zatrudniali. Nie sądzę, żebym pozostał w jury 'The Voice Senior'. Ludzie, którzy podejmują decyzje, są twardogłowi i nie mają takich dylematów jak ja. Dla nich wszystko jest albo czarne, albo białe i cóż, mają do tego prawo. Nie spotkały mnie ze strony TVP żadne przykrości, ale z rozmów zakulisowych wiem, że raczej nie dostanę propozycji...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik