Hugh Hefner Hugh Hefner Hugh Hefner Hugh Hefner
Hugh Hefner
ONS
Zobacz oświadczenie na temat śmierci Hefnera.
1/4
Hugh Hefner
ONS

Nie żyje Hugh Hefner. Twórca "Playboya" zmarł w środę wieku 91 lat. Informacja o śmieci Hugh Hefnera pojawiła się na oficjalnym profilu magazynu na Twitterze. Wydawnictwo podało, że Hefner zmarł z przyczyn naturalnych.

 

Amerykańska ikona i założyciel "Playboya", Hugh M. Hefner odszedł dzisiaj. Miał 91 lat - napisano w oświadczeniu.

 

Przytoczono również cytat, który był mottem Hugh Hefnera.

 

Życie jest zbyt krótkie, by żyć marzeniami kogoś innego.

 

Hugh Hefner
Twitter/Playboy

 

Zobacz też: Crystal Harris na okładce lipcowego ''Playboy'a" jako... pani Hefner!

 

Zmarł założyciel "Playboya"

 

Hugh Hefner urodził się 9 kwietnia 1926 w Chicago. Był dziennikarzem, wydawcą i szefem słynnego na na całym świecie magazynu "Playboy", który został założony w w 1953 roku. Na rozkładówce pierwszego numeru gazety pojawiła się Marylin Monroe, która wystąpiła jako "Playmate miesiąca". Magazyn okazał się wielkim sukcesem i marką rozpoznawalną na całym świecie.

 

Polecamy: Rezydencja Playboya sprzedana! Z Hugh Hefnerem w środku, ale bez króliczków. Zobaczcie zdjęcia!

2/4
Hugh Hefner
ONS

Hugh Hefner studiował psychologię na Uniwersytecie Illinois w Chicago. Przez jeden semestr studiował również socjologię na Uniwersytecie Northwestern. W 1951 roku był rysownikiem kreskówek oraz copywriterem w w magazynie "Esquire". Dwa lata później założył magazyn "Playboy". Hefner zdedykował swój magazyn mężczyznom, pokazywał w nim nagie zdjęcia kobiet. W latach 60. stał się jedną z ikon rewolucji seksualnej. W 1971 roku zbudował słynną rezydencję "Playboya" w Los Angeles, w której zwykle towarzyszyło mu kilka młodych kobiet.

3/4
Hugh Hefner
ONS

Hugh Hefer był trzykrotnie żonaty. W 1949 ożenił się z Mildred Williams Gunn, z którą miał córkę Christie. Para rozwiodła się po 10 latach. W 1989 poślubił Kimberley Conrad, z którą ma dwóch synów: Marstona i Coopera. Hefner rozwiódł się z drugą żoną w 2010 roku. Trzecią żoną Hugh Hefnera została Crystal Harris, modelka młodsza od niego o 60 lat. Ślub pary odbył się w 2012 roku.

4/4
Hugh Hefner
ONS
Więcej na temat Playboy Hugh Hefner