7 marca do sieci trafiła wstrząsająca wiadomość o śmierci 12-letniej gwiazdy uwielbianego talk-show. Rodzice i fani są zrozpaczeni. "Wzięła ostatni oddech w naszych ramionach" - czytamy w komunikacie.

Reklama

Nie żyje 12-letnia gwiazd telewizyjnego show

Mama 12-letniej Saoirse Ruane poinformowała 7 marca o śmierci dziewczynki. Ta już od kilku lat walczyła z chorobą, której niestety nie dała rady. W 2019 roku w jej nodze wykryto guz, a dokładne badania potwierdziły rzadką postać raka kości. Już w następnym roku amputowano nogę.

Saoirse starała się mimo to korzystać w życia i wciąż była pogodną i pełną energii dziewczynką. Niestety, w 2022 roku koszmar powrócił, a nowotwór przeszedł tym razem na płuco. Wykonano operację, jednak już w listopadzie 2023 roku zaobserwowano przerzuty do drugiego płuca. Od tamtej pory Saoirse toczyła walkę o życie.

Saoirse Ruane
Saoirse Ruane Instagram@saoirseandmamma

Wszystkiemu przyglądali się jej fani, których zdobyła za sprawą udziału w "The Late Toy Show" z Ryanem Tubridy w roli gospodarza. Jej historia poruszyła niemal całą Irlandię i wszyscy głęboko wierzyli, że dziewczynce uda się pokonać chorobę. Niestety, stało się inaczej. 7 marca jej mama opublikowała w sieci bolesny wpis, w którym poinformowała o śmierci 12-latki.

Kiedy brak słów... Po długiej, odważnej i pełnej godności walce, nasze serca są zdruzgotane, gdyż musimy powiedzieć, że we wtorek nasza piękna, mała Saoirse wzięła ostatni oddech w naszych ramionach

Internauci pogrążyli się w rozpaczy. Przez ostatnie tygodnie trzymali kciuki za Saoirse, a dziś przesyłają kondolencje jej najbliższym.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Nie żyje 22-letni influencer. Zmarł podczas akrobacji na traktorze

Saoirse Ruane
Saoirse Ruane Instagram@saoirseandmamma
Reklama
Reklama
Reklama