Natalia Siwiec należy do tych gwiazd, które uwielbiają dzielić się z fanami swoją prywatnością. Celebrytka chętnie pokazuje w sieci również wizerunek kilkuletniej córeczki Mii, która przez wielu internautów nazywana prawdziwą dziecięcą influencerką. Teraz, z okazji 5. urodzin swojej pociechy, Natalia Siwiec postanowiła opublikować na Instagramie wyjątkową sesję zdjęciową małej jubilatki.

Reklama

Natalia Siwiec świętuje 5. urodziny córki

Natalia Siwiec przyzwyczaiła już wszystkich do tego, że mała Mia jest prawdziwą gwiazdą jej Instagrama. Fani modelki mogą więc na bieżąco śledzić nie tylko kolejne stylizacje kilkulatki, poznawać jej nowe pasje, ale też być świadkami najważniejszych momentów jej życia. Nie inaczej było podczas 5. urodzin dziewczynki. Dumna mama opublikowała w sieci życzenia dla jubilatki, dołączając do nich niecodzienną sesję zdjęciową 5-latki. Na opublikowanych przez Natalię Siwiec zdjęciach, mała Mia pozuje bowiem w mocnym makijażu i czarnej peruce.

- Moja kocico bengalska to już nasza 5-ta rocznica najpiekniejszego czasu w naszym życiu. Życzę ci żebyś zawsze potrafiła płynąc przez życie jak teraz. Żebyś zawsze miała w sobie tyle mądrości i radości. Żeby nigdy nikt nie zabił w tobie poczucia, że jesteś cudem. Żebyś potrafiła żyć jakoś, a nie byle jak! Żebyś była zdrowa i żeby zawsze chciało ci się tak jak teraz ci się chce! Kochamy cię szalenie!???????? - pisze na Instagramie Natalia Siwiec.

Reakcja fanów była natychmiastowa. Pod postem pojawiła się masa urodzinowych życzeń.

- ❤️ Spełnienia marzeń

- Wszystkiego najlepszego dla Córci ????????????????

- Wszystkiego Najlepszego Mia ???????????????? - piszą internauci.

My również przyłączamy się do tych życzeń!

EOS

Co ciekawe, możliwość komentowania postu została częściowo ograniczona. Niestety, choć większość internautów uwielbia Natalię Siwiec za jej poczuje humoru i to, jak buduje pewność siebie swojej córki, niektórzy regularnie krytykują metody wychowawcze modelki. Niedawno głośno było o nagraniu, na którym Natalia Siwiec pokazała rozzłoszczoną córkę.

Zobacz także

- Nie chcę cię - krzyczała mała Mia.

Jak widać niechęć 5-latki do pozowania w mediach społecznościowych już jej minęła.

Zobacz także: Natalia Siwiec przeszła metamorfozę. Internauci: "Wygląda jak Doda"

Reklama

Jak dotąd Natalia Siwiec nie zdradziła, jak zorganizowała córce 5. urodziny. Przypominamy, że córki Lewandowskich świętowały urodziny w stylu "Krainy Lodu", zaś Marina zorganizowała synowi urodziny inspirowane bohaterami Marvela. Znając jednak zamiłowanie Natalii Siwiec i jej pociechy do mody można podejrzewać, że mała Mia podczas swojego wyjątkowego dnia, chciała się poczuć jak prawdziwa dama - stąd pełen makijaż i peruka.

Instagram @nataliasiwiec.official
Instagram @nataliasiwiec.official
Reklama
Reklama
Reklama