Natalia Siwiec o swoim wyglądzie
East News

Natalia Siwiec o swoich starych zdjęciach: Nie wierzę, że to ja

Natalia Siwiec o swoim wyglądzie
East News

Natalia Siwiec  uznawana jest za jedną z najpiękniejszych Polek. Celebrytka, która zdobyła popularność jako "Miss Euro 2012" wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, które zachwycają się jej urodą. Również stylizacje Siwiec są szeroko komentowane przez znawców mody. Ostatnio Natalia zachwyciła swoją kreacją na otwarciu butiku z ekskluzywną odzieżą. Zobacz: Natalia Siwiec zachwyca w eleganckiej stylizacji. Do naśladowania!

Najsłynniejsza polska celebrytka nie zawsze jednak tak wyglądała. W sieci krążą jej zdjęcia sprzed lat, które w rozmowie z Karoliną Malinowską postanowiła skomentować sama Natalia. Siwiec przyznała, co poprawiła w swojej urodzie i co myśli o sobie sprzed lat. Żona Oliviera Janiaka na swoim blogu karolinamalinowska.pl opublikowała wywiad z Siwiec.

- Sama kiedy widzę siebie z tamtych lat, to nie wierzę, że to ja. Wyglądam jak inna osoba, ale co ciekawe starzy znajomi twierdzą, że nie zmieniłam się za wiele. Dziś mam większe usta, znacznie schudłam. Inaczej się ubieram, ale to nadal ja- Natalia. Każda z nas inaczej wyglądała te 15lat temu. Na szczęście błysk w oku pozostał ten sam.


Siwiec, która przyznaje się do poprawienia swojego biustu i ust zdradza, że jak każda kobieta ma swoje kompleksy i nie zawsze się sobie podoba.

- Wiesz, zależy od dnia. Ale szczerze mówiąc mam więcej takich, kiedy czuję się brzydka (w tym momencie ja robię wielkie gały - to rekacja Karoliny Malinowskiej na wypowiedź Natalii- przyp. red.). Są też na szczęście takie, kiedy się sobie podobam. Jak każda kobieta chcę czuć się i wyglądać atrakcyjnie- wyznaje Siwiec.  Lubię dzisiejszą siebie, choć też nie w 100 procentach. Nie cierpię swojego nosa!


Jesteście zaskoczeni?

Zobacz na Polki.pl: Co łączy Oliviera Janiaka i Natalię Siwiec?
 


 

 

Więcej na temat Natalia Siwiec
Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08