Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Gwiazdy wspierają akcję charytatywną
ONS
Newsy

Gwiazdy wspierają chorą Lenkę! Kto przyłączył się do akcji charytatywnej?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natali Siwiec w białym swetrze, szarych kozakach z paskiem i torbą na pasku Louis Vuitton
ons.pl
Newsy
Natalia Siwiec: "Zawsze jak robię coś charytatywnego, to jestem zdenerwowana". Dlaczego? WIDEO

Natalia Siwiec  pojawia się często nie tylko w seksownych kampaniach reklamowych, ale także w licznych akcjach charytatywnych wspierających ludzi i zwierzęta. W październiku Natalia Siwiec wzięła udział w sesji zdjęciowej związanej z aukcją biżuterii na rzecz Wielkiej Orkiestry Światęcznej Pomocy. W rozmowie z Party.pl modelka przyznała jednak, że czasami żałuje, iż zgadza się na tego typu działalność: Zawsze jak robię coś charytatywnego to jestem rano zdenerwowana i mówię: "Kurcze tyle sobie tych rzeczy biorę na głowę, nie mogę mieć ani jednego dnia wolnego?" A z drugiej strony myślę sobie o tych ludziach, dzieciach, które są potrzebujące i wtedy mówię: "Ciesz się, że w ogóle wstalaś, że masz nogi, ręce, możesz oddychać, podziwiać świat, że możesz go smakować , a inni nie mają tej możliwości".  Natalia Siwiec pomagała niepełnosprawnym w kampanii "Dobro Wraca", dzieciom dzięki akcji "Zdążyć z pomocą", a także bezdomnym psiakom wspierając inicjatywę "Kupując - pomagasz!". Więc ostatecznie radość z pomagania wygrywa z nerwami:) Zobacz także: Natalia Siwiec opiekuje się dziećmi Ani Przybylskiej   Natalia Siwiec

Dorota Wellman
Newsy
Dorota Wellman 300 tysięcy z reklamy oddała na cele charytatywne "Inni będą mieli z tego pożytek"
To naprawdę dużo pieniędzy!

To już pewne! Dorota Wellman pojawi się w nowej kampanii Lidla u boku Karola Okrasy. Na spotach prezentowanych w telewizji będziemy mogli zobaczyć połączenie dziennikarskiej i kulinarnej pasji . Co z tego wyjdzie? Zobaczymy już 14 września! Podczas środowej konferencji prowadząca "Dzień Dobry TVN" przyznała, że gażę jaką otrzymała za udział w reklamie przeznaczyła na cele charytatywne: Drodzy Państwo! 100 tysięcy złotych postanowiłam przeznaczyć na fundację "TVN nie jesteś sam", a 200 tysięcy na inne instytucje. W rozmowie z AfterParty.pl Dorota Wellman przyznała, że bardzo dobrze czuje się z tą decyzją: Chciałam mieć zawsze program domowy z częścią kulinarną. Nie zrobiłam go w telewizji, bo robię inne programy. A tu dostałam taką szansę, że jest właściwie wszystko w jednym. Miałam przy tym niezłą zabawę, bo dostałam zadania, których nigdy w życiu nie robiłam. Tu nie chodzi o gotowanie! Pieniądze z poprzedniej kampanii przeznaczyłam na cele charytatywne i z tej również. Spełniłam swoje cele zawodowe, a poza tym inni będą mieli z tego pożytek. Bardzo dobrze czuję się z taką decyzją. Po oświadczeniu Wellman na sali rozległy się gromkie brawa . My też podziwiamy i gratulujemy! Zobacz: Dorota Wellman ostro skrytykowana za udział w reklamie Lidla. Dlaczego?

Doda na gali charytatywnej
Grzegorz Winnicki/facebook Dody
Newsy
Doda zagrała na charytatywnym balu. Wyglądała bardzo seksownie!

Doda zagrała koncert na Charytatywnym Balu Fundacji Koocham, wspierającej dzieci niepełnosprawne. Wokalistka była gwiazdą wieczoru - na ściance i na scenie nie miała sobie równych.  W czarnej sukience i skórzanymi dodatkami od Kristine-V wyglądała bardzo seksownie! Otrzymała również podziękowania od prezes fundacji. Morał jest jeden - warto pomagać. Doda pomaga chorym dzieciom! Doda po powrocie z Fashion Weeka w Paryżu odwiedziła rodzinny Ciechanów - spotkała się m.in. ze swoim byłym partnerem ! Spędziła również urocze dni z babcią oraz mamą. Szybko jednak wróciła na scenę. Gwiazda pojawiła się na koncercie fundacji Koocham, który poprowadziła Joanna Kurowska. Ponadto, Doda wystawiła na licytację piękny naszyjnik SasArte. Ten wieczór należał do niej. Chociaż najważniejszy jest cel akcji - pomoc niepełnosprawnym dzieciom. Brawo Doda!   Doda na gali fundacji Koocham.   Co za nogi! Co za figura! (fot. Grzegorz Winnicki).   Doda zaśpiewała m.in. przebój "Nie daj się".  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner