Natalia Nykiel w białym kapeluszu
East News
TYLKO U NAS!

Natalia Nykiel jurorką w nowym show "The Four - Bitwa o sławę"? Kto jeszcze pojawi się w programie?

Natalia Nykiel w białym kapeluszu
East News

Natalia Nykiel została jurorką w nowym programie Polsatu? Według naszych nieoficjalnych informacji wokalistka  weźmie udział w talent-show "The Four - Bitwa o sławę", którego premiera zapowiedziana jest już na wiosnę tego roku!  Program będzie emitowany co tydzień i będzie się składał z ośmiu dwugodzinnych odcinków. Jak informowały ostatnio wirtualnemedia.pl uczestników show będzie oceniać trzyosobowe jury- portal donosił wówczas, że jednym z jurorów został Igor Herbut. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, obok Igora Herbuta w jury zobaczymy również Natalię Nykiel. A kto zostanie trzecim jurorem? 

Jury nowego programu Polsatu

Już za kilka tygodni ruszy wiosenna ramówka Polsatu. Jak już wiemy, widzowie będą mogli ogladać nowe talent show  "The Four - Bitwa o sławę"- czyli polską wersja formatu  „The Four: Battle for Stardom” stworzonego w 2018 roku. Program będzie się składał z dwóch etapów- w pierwszym uczestnik musi zaśpiewać przed jury i publicznością, a jurorzy oceniają występ na "TAK" lub "NIE"- osoba która zdobędzie większą liczbę głosów na "TAK" przechodzi do następnego etapu, w którym o zwycięstwie decyduje publiczność. 

A kto jeszcze oprócz Natalii Nykiel i Igora Herbuta będzie oceniać uczestników talent show "The Four - Bitwa o sławę"? Według naszych nieoficjalnych informacji trzecim jurorem został Kuba Badach! 

Będziecie oglądać nowe show Polsatu?

Zobacz także: Natalia Nykiel w ogniu krytyki za sylwestrową kreację! Ale nie tylko ona wzbudziła sensację! ZDJĘCIA

Natalia Nykiel została jurorką w ""The Four - Bitwa o sławę".

Natalia Nykiel w The Voice of Poland
EastNews

W jury pojawi się również Kuba Badach.

Kuba Badach w czarnej bluzie i płaszczu
East News

 

Więcej na temat Kuba Badach Natalia Nykiel
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15