Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Natalia Nykiel w białym kapeluszu
East News
TYLKO U NAS!

Natalia Nykiel jurorką w nowym show "The Four - Bitwa o sławę"? Kto jeszcze pojawi się w programie?

Natalia Nykiel została jurorką w nowym programie Polsatu?

Natalia Nykiel została jurorką w nowym programie Polsatu? Według naszych nieoficjalnych informacji wokalistka  weźmie udział w talent-show "The Four - Bitwa o sławę", którego premiera zapowiedziana jest już na wiosnę tego roku!  Program będzie emitowany co tydzień i będzie się składał z ośmiu dwugodzinnych odcinków. Jak informowały ostatnio wirtualnemedia.pl uczestników show będzie oceniać trzyosobowe jury- portal donosił wówczas, że jednym z jurorów został Igor Herbut. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, obok Igora Herbuta w jury zobaczymy również Natalię Nykiel. A kto zostanie trzecim jurorem? 

Kuba Badach oburzony zachowaniem uczestniczki "The Four"! Aleksandra Kwaśniewska będzie zazdrosna?

Jury nowego programu Polsatu

Już za kilka tygodni ruszy wiosenna ramówka Polsatu. Jak już wiemy, widzowie będą mogli ogladać nowe talent show  "The Four - Bitwa o sławę"- czyli polską wersja formatu  „The Four: Battle for Stardom” stworzonego w 2018 roku. Program będzie się składał z dwóch etapów- w pierwszym uczestnik musi zaśpiewać przed jury i publicznością, a jurorzy oceniają występ na "TAK" lub "NIE"- osoba która zdobędzie większą liczbę głosów na "TAK" przechodzi do następnego etapu, w którym o zwycięstwie decyduje publiczność. 

A kto jeszcze oprócz Natalii Nykiel i Igora Herbuta będzie oceniać uczestników talent show "The Four - Bitwa o sławę"? Według naszych nieoficjalnych informacji trzecim jurorem został Kuba Badach! 

Będziecie oglądać nowe show Polsatu?

Zobacz także: Natalia Nykiel w ogniu krytyki za sylwestrową kreację! Ale nie tylko ona wzbudziła sensację! ZDJĘCIA

Natalia Nykiel została jurorką w ""The Four - Bitwa o sławę".

Natalia Nykiel w The Voice of Poland
EastNews

W jury pojawi się również Kuba Badach.

Kuba Badach w czarnej bluzie i płaszczu
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marietta z "Love Island"
Instagram
Newsy
Marietta z "Love Island" zostanie wokalistką? Zobaczcie, jakie ma plany!
Marietta z Love Island ma w sobie artystyczną duszę! Czy gwiazda "Love Island" chce zostać wokalistką?

Marietta z "Love Island" ma w sobie artystyczną duszę! W wywiadzie dla nas Franek zdradził, że jego ukochana kocha śpiewać i właśnie zaczęła rozwijać swoje umiejętności wokalne! Partner bardzo ją wspiera i dopinguje, aby szkoliła się pod okiem specjalistów. Jak się okazało, Franek zna samą Anię Karwan i zaproponował swojej wybrance, aby uzyskała od niej cenne, wokalne wskazówki. Czy Marietta się zgodziła? Gdzie będziemy mogli ją usłyszeć? Sprawdźcie! Zobacz także: Piotr z "Love Island" próbuje odbić Monikę bratu? Zaskakujący zwrot akcji w relacji bliźniaków Chcielibyście usłyszeć znane utwory w wykonaniu Marietty? Franek na pewno będzie wspierał swoją partnerkę w rozwoju talentu!  

Gwiazdy na Sylwestrze Polsatu 2019/2020
EastNews
Newsy
Sykut, Kurdej-Szatan, Cleo i inni na Sylwestrze Polsatu 2019/2020. Co za kreacje!
Sykut, Kurdej-Szatan, Cleo i inni na Sylwestrze Polsatu 2019/2020. Co za kreacje!

Wczorajsza, sylwestrowa noc, obfitowała w szereg koncertów w całym kraju! Główne stacje telewizyjne, przygotowały dla swoich widzów wiele atrakcji! TVP bawiło się w Zakopanem, gdzie główną gwiazdą była Natalia Oreiro, TVN zaprosiło widzów do Warszawy, a Polsat postanowił zorganizować sylwestrową imprezę na Stadionie Śląskim w Chorzowie, na którym stanęła przepiękna scena o całkowitej powierzchni 760 metrów kwadratowych! Wśród gwiazd, które na niej wystąpiły był m.in. Michał Szpak, Cleo , Sławomir czy Ronnie Ferrari. Całą imprezę poprowadzili m.in. Paulina Sykut czy Basia Kurdej Szatan, które wyglądały szałowo! Na scenie nie zabrakło emocji, wspaniałych występów i ciekawych stylizacji! Niewątpliwie jednym z najbardziej oczekiwanych występów był koncert Michała Szpaka , który zachwycił wszystkich swoim strojem! Zobaczcie jak prezentowały się także inne gwiazdy na Stadionie Śląskim w Chorzowie! Zobacz także:  Michał Szpak opowiedział o swoim bracie! Wiedzieliście, że razem występują na scenie?

Igor Herbut
Newsy
Igor Herbut będzie jurorem w nowym programie Polsatu! Znamy szczegóły
Igor Herbut będzie jurorem w nowym programie Polsatu! Znamy szczegóły

Wiosną stacje telewizyjne zaprezentują swoje nowe ramówki. Polsat wyemituje nowy program pt. "The Four - Bitwa o sławę". Jak informują WirtualneMedia.pl, w gronie trzyosobowego jury zobaczymy Igora Herbuta . Na czym będzie polegał nowy format i kto w nim wystąpi?  Igor Herbut w programie "The Four - bitwa o sławę" "The Four - bitwa o sławę" zostanie wyemitowany w Polsacie na wiosnę 2020 roku. Program będzie emitowany co tydzień i będzie się składał z ośmiu dwugodzinnych odcinków. Jak informują WirtualneMedia.pl. w gronie jurorskim zasiądzie Igor Herbut, jeszcze nie wiadomo kim są pozostałe dwie osoby.  Producentem programu jest Rochstar.  „The Four - Bitwa o sławę” to polska wersja formatu  „The Four: Battle for Stardom” stworzonego w 2018 roku przez brytyjsko-izraelską firmę produkcyjną. Emitowano go w USA, gdzie jury zasiadali Meghan Trainor, Puff Daddy oraz DJ Khaled., oraz m. in. w Brazylii Rosji, Peru, Grecji i Izraelu.  Uczestnicy talent-show zostaną wyłonieni metodą castingową. Będą to uzdolnieni wokaliści reprezentujący różne gatunki muzyczne. Program będzie składał się z dwóch rund. W pierwszym etapie uczestnik będzie musiał zaśpiewać przed jury oraz publicznością zgromadzoną w studiu. Aby przejść do kolejnego etapu musi zdobyć pozytywne oceny od wszystkich jurorów, którzy będą oceniali występ na "tak" lub "nie". Drugi etap będzie polegał na rywalizacji z jednym uczestnikiem z  tzw. „wielkiej czwórki” (w tym gronie znajdą się wcześniej wyłonieni przez jurorów wokaliści, którzy również walczą o pozostanie w programie). Po występie w duecie publiczność decyduje, kto przechodzi dalej. W wielkim finale zostanie tylko tzw. "wielka czwórka" i to z niej...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner