Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Igor Herbut
Newsy

Igor Herbut będzie jurorem w nowym programie Polsatu! Znamy szczegóły

Igor Herbut będzie jurorem w nowym programie Polsatu! Znamy szczegóły

Wiosną stacje telewizyjne zaprezentują swoje nowe ramówki. Polsat wyemituje nowy program pt. "The Four - Bitwa o sławę". Jak informują WirtualneMedia.pl, w gronie trzyosobowego jury zobaczymy Igora Herbuta. Na czym będzie polegał nowy format i kto w nim wystąpi? 

Jurorzy Voice Senior kłócili się na planie programu? Sprawdźcie, co zdradziła nam Urszula Dudziak!

Igor Herbut w programie "The Four - bitwa o sławę"

"The Four - bitwa o sławę" zostanie wyemitowany w Polsacie na wiosnę 2020 roku. Program będzie emitowany co tydzień i będzie się składał z ośmiu dwugodzinnych odcinków. Jak informują WirtualneMedia.pl. w gronie jurorskim zasiądzie Igor Herbut, jeszcze nie wiadomo kim są pozostałe dwie osoby.  Producentem programu jest Rochstar. 

„The Four - Bitwa o sławę” to polska wersja formatu  „The Four: Battle for Stardom” stworzonego w 2018 roku przez brytyjsko-izraelską firmę produkcyjną. Emitowano go w USA, gdzie jury zasiadali Meghan Trainor, Puff Daddy oraz DJ Khaled., oraz m. in. w Brazylii Rosji, Peru, Grecji i Izraelu. 

Uczestnicy talent-show zostaną wyłonieni metodą castingową. Będą to uzdolnieni wokaliści reprezentujący różne gatunki muzyczne. Program będzie składał się z dwóch rund. W pierwszym etapie uczestnik będzie musiał zaśpiewać przed jury oraz publicznością zgromadzoną w studiu. Aby przejść do kolejnego etapu musi zdobyć pozytywne oceny od wszystkich jurorów, którzy będą oceniali występ na "tak" lub "nie". Drugi etap będzie polegał na rywalizacji z jednym uczestnikiem z  tzw. „wielkiej czwórki” (w tym gronie znajdą się wcześniej wyłonieni przez jurorów wokaliści, którzy również walczą o pozostanie w programie). Po występie w duecie publiczność decyduje, kto przechodzi dalej. W wielkim finale zostanie tylko tzw. "wielka czwórka" i to z niej zostanie wyłoniony zwycięzca całego show. 

Castingi do programu mają odbyć się już niedługo oraz będą kontynuowane podczas trwania programu. Wyróżniać je będzie fakt, że kandydaci od razu będą śpiewać przed jurorami oraz publicznością. 

Zobacz także: Igor Herbut pokazał zdjęcie z partnerką. Fani: "Niby zwykłe zdjęcie, a widać na nim tyle miłości..."

Igor Herbut będzie jurorem w programie "The Four - bitwa o sławę"

Igor Herbut w białym garniturze
East News

Czy nowy program Polsatu podbije serca telewidzów? Jesteście ciekawi, kto oprócz Igora Herbuta zasiądzie w gronie jurorskim? 

Igor Herbut w białek koszuli
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Manowska o odejściu z Rolnik szuka żony
TV-Show
Czwarty program Marty Manowskiej! Odejdzie z "Rolnik szuka żony"?! Znamy prawdę!
Czwarty program Marty Manowskiej! Odejdzie z "Rolnik szuka żony"?! Znamy prawdę!

Ponad 11 milionów widzów ogląda programy z udziałem Marty Manowskiej - "The Voice Senior" i "Sanatorium miłości" cieszą się oglądalnością na poziomie 3 mln widzów, zaś "Rolnik szuka żony" śledzi ponad 4 mln widzów! Niedawno zaś okazało się, że Manowska poprowadzi jeszcze jeden program - "8 wspaniałych"! Czy to oznacza, że będzie musiała pożegnać się z jedną z produkcji? Zobaczcie, co nam zdradziła na ten temat! Zobacz także:  Marta Manowska ostro o hejcie wokół uczestników „Rolnik szuka żony”! Co się stało?

Natalia Nykiel w białym kapeluszu
East News
Newsy
Natalia Nykiel jurorką w nowym show "The Four - Bitwa o sławę"? Kto jeszcze pojawi się w programie?
Natalia Nykiel została jurorką w nowym programie Polsatu?

Natalia Nykiel została jurorką w nowym programie Polsatu? Według naszych nieoficjalnych informacji wokalistka  weźmie udział w talent-show "The Four - Bitwa o sławę", którego premiera zapowiedziana jest już na wiosnę tego roku!  Program będzie emitowany co tydzień i będzie się składał z ośmiu dwugodzinnych odcinków. Jak informowały ostatnio wirtualnemedia.pl uczestników show będzie oceniać trzyosobowe jury- portal donosił wówczas, że jednym z jurorów został Igor Herbut. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, obok Igora Herbuta w jury zobaczymy również Natalię Nykiel. A kto zostanie trzecim jurorem?  Jury nowego programu Polsatu Już za kilka tygodni ruszy wiosenna ramówka Polsatu. Jak już wiemy, widzowie będą mogli ogladać nowe talent show  "The Four - Bitwa o sławę"- czyli polską wersja formatu  „The Four: Battle for Stardom” stworzonego w 2018 roku. Program będzie się składał z dwóch etapów- w pierwszym uczestnik musi zaśpiewać przed jury i publicznością, a jurorzy oceniają występ na "TAK" lub "NIE"- osoba która zdobędzie większą liczbę głosów na "TAK" przechodzi do następnego etapu, w którym o zwycięstwie decyduje publiczność.  A kto jeszcze oprócz Natalii Nykiel i Igora Herbuta będzie oceniać uczestników talent show "The Four - Bitwa o sławę"? Według naszych nieoficjalnych informacji trzecim jurorem został Kuba Badach!  Będziecie oglądać nowe show Polsatu? Zobacz także:   Natalia Nykiel w ogniu krytyki za sylwestrową kreację! Ale nie tylko ona wzbudziła sensację! ZDJĘCIA Natalia Nykiel została jurorką w ""The Four - Bitwa o sławę". W jury pojawi się...

Natalia Szroeder gwiazdą The Four
Newsy
Natalia Szroeder poprowadzi nowy program Polsatu - "The Four. Bitwa o sławę"!
Piękna wokalistka już niedługo zadebiutuje w nowej roli. Jak sobie poradzi?

Natalia Szroeder już wkrótce zadebiutuje w nowej roli! Piękna wokalistka została prowadzącą nowego talent show w Polsacie "The Four - Bitwa o sławę". To dla gwiazdy będzie zupełnie nowe wyzwanie zawodowe.  Zobacz także:  Natalia Szroeder zmieniła fryzurę! Teraz jest nie do poznania  Natalia Szroeder prowadzącą "The Four - Bitwa o sławę"  Już za niespełna miesiąc rozpocznie się wiosenna ramówka telewizji Polsat. Stacja zdecydowała się wprowadzić nowy format jakim jest "The Four - Bitwa o sławę". Będzie to kolejny program typu talent show. Jak wiadomo takie produkcje cieszą się w Polsce ogromnym zainteresowaniem i wylansowały mnóstwo znanych nazwisk. Jakie zatem będą zasady nowego programu Polsatu?  Wyłonieni na castingach najzdolniejsi wokaliści staną przed publicznością i jurorami, aby wykonać utwór. Jeżeli dany uczestnik otrzyma od składu sędziowskiego 3xTAK, wtedy też przechodzi dalej, aby zmierzyć się z osobami z tzw. wielkiej czwórki. Wtedy też to do publiczności będzie należał wybór kto zostaje, a kto będzie musiał opuścić show.  Program zapowiada się więc niezwykle emocjonująco, a tym bardziej podkręca atmosferę wiadomość o tym, że prowadzącą show została... Natalia Szroeder. Wokalistka ma już doświadczenie w roli prowadzącej - była m.in. gospodynią festiwalu w Sopocie. W jury zasiądą natomiast Igor Herbut oraz Natalia Nykiel i Kuba Badach, o których informowaliśmy jako pierwsi! Myślicie, że Natalia sobie poradzi jako prowadząca?         Wyświetl ten post na Instagramie.                   hihi 🦋 Post udostępniony...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner