Natalia Kukulska, Anna Jantar Natalia Kukulska, Anna Jantar Natalia Kukulska, Anna Jantar Natalia Kukulska, Anna Jantar Natalia Kukulska, Anna Jantar
Natalia Kukulska, Anna Jantar
Instagram
1/5
Natalia Kukulska, Anna Jantar
Instagram

Niedługo minie 38 lat od śmierci Anny Jantar. Ta tragedia wciąż bardzo porusza Polaków, którzy cały czas są jej wiernymi fanami. Wiele wytwórni płytowych regularnie wydaje kolejne składanki hitów artystki, przypominając jej twórczość. Teraz kolejna firma postanowiła wydać płytę z hitami Anny Jantar, co nie spotkało się z zadowoleniem jej córki, Natalii Kukulskiej! Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, co napisała wokalistka. 

 

Zobacz: Plagiat a ustawa o prawach autorskich

2/5
Natalia Kukulska, Anna Jantar
Instagram

Anna Jantar zginęła tragicznie w katastrofie lotniczej 14 marca 1980 roku. Teraz w placówkach Poczty Polskiej można kupić płyty z twórczością artystki. Okazuje się jednak, że składanka została wydana bez zgody i wiedzy Natalii Kukulskiej!

 

Zobacz: Byli młodzi, piękni i zdolni. Odeszli zdecydowanie zbyt szybko...

3/5
Natalia Kukulska, Anna Jantar
Instagram

Natalia Kukulska nie ukrywa swojego oburzenia. 

 

Przykro mi, ze firma MTJ wydaje kolejną, nic nie wnoszącą merytorycznie i moim zdaniem słabą składankę piosenek mojej mamy. Z takim bohomazem na okładce. Dzieje się to poza moją wiedzą. Czy fani dadzą się na to nabrać i tylko po to kupią tę płytę by mieć w kolekcji wszystko? Warto się zastanowić... - napisała wokalistka na Facebooku.

 

Zobacz: Ochrona wizerunku, czyli jak chronić prywatność zdjęć w sieci? 

 

Natalia Kukulsk
Facebook

4/5
Natalia Kukulska, Anna Jantar
Instagram

Fani poparli stanowisko wokalistki, pisząc w komentarzach:

 

Ja twórczość Anny Jantar powoli poznawałem poprzez Natalie: uwielbiam piosenki w wykonaniu artystów na "Tyle słońca" i "Po tamtej stronie" :-)Żałosne z ktoś wydaje jakiś album bez wiedzy zainteresowanych.

 

Sam spojrzałem, co to za twór, ale nie kupiłem go ze względu na to właśnie, ze ten album nie wnosi niczego nowego, nie ukazuje innej strony twórczości Anny Jantar

 

Wczoraj oglądałam u nas na poczcie tą płyte ale jakoś mnie nie przekonała,piosenki się powtarzają,a okładka w czerni taka smutna a przecież pani Ania była osobą wesołą uśmiechniętą.

 

Zobacz: Dziś 65. rocznica urodzin Anny Jantar. Natalia Kukulska wspomina rodziców: „Mój tata walczył o tę miłość" 

5/5
Natalia Kukulska, Anna Jantar
Instagram

Co ciekawe, se.pl informuje, że 3 lata temu ta sama firma wydała nielegalnie album "Anna Jantar. The very best of". 

 

Agencja MTJ twierdziła wtedy, że "dysponuje prawami pokrewnymi w zakresie wystarczającym do wprowadzania albumu" i płyty wycofać ze sprzedaży nie zamierza - czytamy na se.pl.

 

 

Czy teraz historia znów się powtórzy i płyta nie zostanie wycofana ze sprzedaży?

 

Zobacz: Na czym polega umowa licencyjna?

Więcej na temat Natalia Kukulska Anna Jantar