Najlepiej ubrane gwiazdy ze środowych imprez Joanna Jabłczyńska na Bruno Banani VIP PARTY Małgorzata Rozenek z bratem na premierze filmu "Mój biegun" Wojciech Łozowski na Bruno Banani VIP PARTY Karolina Ferenstein-Kraśko na otwarciu Showroomu A&P Brands
Najlepiej ubrane gwiazdy ze środowych imprez
AKPA
Kto błyszczał na salonach?
1/6
Najlepiej ubrane gwiazdy ze środowych imprez
AKPA

Wczoraj w Warszawie odbyły się aż trzy imprezy, na których licznie zjawiły się gwiazdy. Kto chciał mógł iść na premierę filmu "Mój biegun", prezentacje nowych męskich dezodorantów lub otwarcie nowego showroomu. Wybraliśmy dla was najlepsze stylizacje wieczoru. Tym razem postanowiliśmy wyróżnić również panów.
 

2/6
Joanna Jabłczyńska na Bruno Banani VIP PARTY
AKPA

Joanna Jabłczyńska postawiła na modne w tym sezonie zestawienie bieli i czerni. Prosty top z długim rękawem zestawiła z rozkloszowaną spódnicą w kratę. Do tego dobrała skórzane botki na obcasie.
 

3/6
Małgorzata Rozenek z bratem na premierze filmu "Mój biegun"
ONS

Małgorzata Rozenek na wczorajszy wieczór wybrała niezobowiązującą stylizację składającą się z wąskich dżinsów i koszuli. Do zestawu dobrała czarne szpilki, kopertówkę i długi naszyjnik.
 

4/6
Wojciech Łozowski na Bruno Banani VIP PARTY
AKPA

Wojciech Łozowski uwielbia luźny styl. Wczoraj wokalista Afromental miała na sobie czarny t-shirt jasną kamizelkę, wąskie spodnie i kapelusz dodający mu tajemniczości. Do tego zestawu idealnie dopasował również ciężkie skórzane buty.
 

5/6
Karolina Ferenstein-Kraśko na otwarciu Showroomu A&P Brands
Akpa

Karolina Frenstein-Kraśko wybrała wczoraj czarny zestaw składający się z czarnej eleganckiej bluzki z rozkloszowanym dołem i wąskich materiałowych spodni. Do tego milionerka podkreśliła swoją talię wąskim błyszczącym paskiem, a całość stylizacji przełamała jasnymi szpilkami.
 

6/6
Radosław Majdan na premierze filmu "Mój biegun"
AKPA

Radosław Majdan ostatnio na salonach prezenotwał się w eleganckich marynarkach. Wczoraj postawił natomiast na większą swobodę i miał na sobie granatową koszulę i pistacjowe spodnie.