Katarzyna Bujakiewicz, Edyta Jungowska i Daria Trafankowska na planie Na dobre i na złe Krzysztof Pieczyński i Andrzej Zieliński na planie Na dobre i na złe Tomasz Kot i Agnieszka Dygant na planie Na dobre i na złe Edyta Jungowska i Paweł Wilczak na planie Na dobre i na złe Edyta Górniak na planie Na dobre i na złe
Krzysztof Pieczyński, Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski na planie Na dobre i na złe
mat. prasowe

Dokładnie 7 listopada 1999 roku wystartował serial "Na dobre i na złe". Chyba nikt wówczas nie spodziewał się tego, że serial będzie hitem przez kolejne 20 lat! Widzowie pokochali produkcję o lekarzach z Leśnej Góry i do dziś śledzą ich perypetie. Od samego początku w serialu występowała plejada największych gwiazd polskiego show-biznesu. Pamiętacie, kto w przeszłości zagrał w serialu "Na dobre i na złe"?  Wierni fani serialu z pewnością do dziś wciąż wspominają historię Zosi Stankiewicz (Małgorzata Foremniak) i Jakuba Burskiego (Artur Żmijewski). Ale czy pamiętacie, że w Leśnej Górze pojawiła się również Edyta Górniak? 

Zobaczcie, kto w przeszłości występował w "Na dobre i na złe"! 

Zobacz także: Serialowy quiz dla prawdziwych fanów! Rozpoznaj serial po... jego bohaterze!

1/7
Katarzyna Bujakiewicz, Edyta Jungowska i Daria Trafankowska na planie Na dobre i na złe
mat. prasowe

Aż trudno uwierzyć, że od premiery "Na dobre i na złe" minęło już 20 lat. Na samym początku serial skupiał się na losach Zosi i Jakuba, ale również u pozostałych bohaterów działo się naprawdę sporo. Pamiętacie losy serialowej pielęgniarki Marty (Katarzyna Bujakiewicz), siostry Bożenki (Edyta Jungowska) i siostry Danuty (Daria Trafankowska)? Widzowie je pokochali! 

2/7
Krzysztof Pieczyński i Andrzej Zieliński na planie Na dobre i na złe
mat. prasowe

Od samego początku w serialu występowali również Krzysztof Pieczyński  (dr Brunon Walicki) i Andrzej Zieliński (dr Adam Pawica). Sprawdźcie, kto jeszcze zagrał w "Na dobre i na złe"!

 

3/7
Tomasz Kot i Agnieszka Dygant na planie Na dobre i na złe
mat. prasowe

Fani serialu uwielbiali wątek przebojowej  salowej Mariolki (Agnieszka Dygant), która rozkochała w sobie bogatego biznesmena Korzyckiego (Tomasz Kot). 

4/7
Edyta Jungowska i Paweł Wilczak na planie Na dobre i na złe
mat. prasowe

Widzowie z zapartym tchem śledzili również losy związku siostry Bożenki z byłym więźniem Mareczkiem (Paweł Wilczak). 

5/7
Edyta Górniak na planie Na dobre i na złe
mat. prasowe

Edyta Górniak w "Na dobre i na złe" zagrała wielką gwiazdę, która chciała popełnić samobójstwo. 

6/7
Sara Muldner, Alicja Bachleda-Curuś na planie "Na dobre i na złe"
mat. prasowe

Sara Muldner zagrała córkę Zosi i Jakuba- czyli serialową Julkę. 

7/7
Olga Bończyk, Magdalena Segda na planie "Na dobre i na złe"
mat. prasowe

Olga Bończyk wcieliła się w serialową anestezjolog  dr Edytę Kuszyńską. Z kolei Magdalena Segda zagrała dyrektorkę szpitala w Leśnej Górze. 

 

Więcej na temat Na dobre i na złe