Na dobre i na złe odc 704 Marta Chodorowska, Na dobre i na złe Filip Bobek, Na dobre i na złe Marta Chodorowska, Na dobre i na złe Marta Chodorowska, Na dobre i na złe
Na dobre i na złe odc 704
Mat. prasowe
1/5
Na dobre i na złe odc 704
Mat. prasowe

 

Serial „Na dobre i na złe” od lat przyciąga tłumy widzów przed telewizory. Uważniejsi z nich z pewnością kojarzą wiele wątków i bohaterów nawet sprzed wielu lat. Mogą się zdziwić oglądając nowe odcinki „Na dobre i na złe” po wakacjach, gdy zobaczą na ekranach gwiazdę serialu „Ranczo”! Producenci „Na dobre i na złe” właśnie zaliczyli małą wpadkę. Jak się okazuje, aktorka grała w „Na dobre i na złe” 13 lat temu i to zupełnie inną rolę!

Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Jesteś fanem Na dobre i na złe? Udowodnij to! Sprawdź się w QUIZIE z ostatniego sezonu serialu!

2/5
Marta Chodorowska, Na dobre i na złe
Printscreen archiwum.nadobre.tvp.pl/

 

W serialu „Na dobre i na złe” wystąpiło wielu aktorów i statystów. W końcu w każdym odcinku pojawią się nowi pacjenci. 13 lat temu jedną z pacjentek zagrała właśnie gwiazda serialu „Ranczo” - Marta Chodorowska. Widzowie uwielbiali Martę za rolę Klaudii Kozioł i mogą ją kojarzyć jako pacjentkę Misię w 2005 roku. Historia jest tym bardziej ciekawa, że Misia była żoną… Filipa Bobka, który obecnie jest anestezjologiem Marcinem Molendą! 

Zobacz: Kultowa postać wraca do "Na dobre i na złe"!

3/5
Filip Bobek, Na dobre i na złe
Printscreen archiwum.nadobre.tvp.pl/

 

Bohaterka grana przez Martę była ciężarną panną młodą, która trafiła do szpitala w Leśnej Górze, a wraz z nią rodzina i weselni goście. Nie zabrakło oczywiście jej ukochanego męża Mateusza. Misia miała skurcze, ale na szczęście nie doszło do przedwczesnej akcji porodowej. Okazało się jednak, że Misia i Mateusz zostaną rodzicami bliźniaków!

Zobacz: Polacy oglądają jeszcze "Na dobre i na złe"? Liczby są MIAŻDŻĄCE!

4/5
Marta Chodorowska, Na dobre i na złe
Instagram

 

W nowych odcinkach Marta zagra pacjentkę Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) i Julki (Aleksandra Hamkało). Na razie nie wiadomo, czy spotka doktora Molendę! ;)

 

Zobacz: Emila Komarnicka już nie wróci do Leśnej Góry?! Wiemy, czy serialowa Agata zniknęła z "Na dobre i na złe" na zawsze!

5/5
Marta Chodorowska, Na dobre i na złe
Instagram

 

Zauważyliście więcej podobnych wpadek w „Na dobre i na złe”?

 

Zobacz: Miłość i inne choroby... FINAŁ "Na dobre i na złe". Wiki i Adam zamieszkają razem?

Więcej na temat Ranczo Na dobre i na złe