Muniek Staszczyk śpiewa
EastNews

Muniek Staszczyk trafił do szpitala! Koncerty T.Love odwołane

Muniek Staszczyk śpiewa
EastNews

Muniek Staszczyk trafił do szpitala w Londynie. T. Love wydał specjalne oświadczenie na temat stanu zdrowia artysty. Co stało się muzykowi? 

Muniek Staszczyk w szpitalu. Co się stało?

Nie wiadomo, dlaczego Muniek Staszczyk trafił do szpitala, ale jego stan zdrowia nie pozwala mu na koncertowanie. Zespół na oficjalnym fanpage'u odwołał najbliższe występy i spotkania z fanami, zaznaczając przy tym, że życiu artysty nie zagraża niebezpieczeństwo. 

ODWOŁANE KONCERTY MUŃKA STASZCZYKA! Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love podczas krótkiego pobytu w Londynie z powodu nagłej choroby trafił do miejscowego szpitala, gdzie jest poddawany leczeniu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jednak z uwagi na stan zdrowia Artysty jesteśmy zmuszeni do odwołania najbliższych koncertów - napisano.

Fani muzyka pod tym postem pisali, że trzymają kciuki za powrót Muńka do zdrowia i na scenę. Jak tylko będziemy wiedzieć więcej o stanie zdrowia artysty to zaktualizujemy informacje. 

W październiku tego roku ma ukazać się nowa płyta Muńka Staszczyka. Mamy nadzieję, że premiera albumu dojdzie do skutku.

Muniek Staszczyk ma 55 lat

Muniek Staszczyk koncert
EastNews

 

Więcej na temat Muniek Staszczyk
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09