Gwiazdy z grzywką: Anna Lewandowska
East News

Nowy projekt Anny Lewandowskiej! Fanki już dawno spekulowały, że gwiazda założy taki biznes...

Gwiazdy z grzywką: Anna Lewandowska
East News

Anna Lewandowska już od jakiegoś czasu zapowiada swój nowy projekt. Widać, że to wydarzenie jest dla niej bardzo ważne i ma być spełnieniem jednego z jej marzeń, o czym przyznała na Instastories.

Dwa lata pracowaliśmy z moim zespołem nad tym projektem. Już niebawem zobaczycie o co chodzi. Tymczasem pozdrawiam Was z pięknej Majorki i spełniam swoje marzenia. - powiedziała trenerka w nagraniu.

Dwa miesiące temu pochwaliła się zdjęciami z backstage'u sesji na Majorce, a już 7 października wszystko stanie się jasne i jej nowy projekt będzie miał swoją premierę. Jednak już dziś wiadomo, jak nazywa się nowa marka Anny Lewandowskiej i co będzie sprzedawała! Zobaczcie...

Moodiphy to nowa marka Anny Lewandowskiej

Projekt od początku budzi ogromne zainteresowanie fanek. Gwiazda od jakiegoś czasu zdradza, że dba o swoją urodę za pomocą naturalnych maseczek i kosmetyków, które sama przygotowuje. Przepisy do tej pory publikowała na Instagramie. Jednak teraz wszystko wskazuje, że jej fanki będą mogły kupić takie kosmetyki, bo Anna Lewandowska zdecydowała się stworzyć własną markę o nazwie Moodiphy

Współwłaścicielem nowej marki trenerki jest firma Alkemie, która zajmuje się produkcją ekologicznych kosmetyków. Wiążąc z tym fakt, że Anna Lewandowska jest fanką naturalnego dbania o urodę bardzo prawdopodobne, że marka Moodiphy będzie sprzedawała własnie takie produkty. A z wpisu do krajowego rejestru wynika, że firma Anny Lewandowskiej będzie mogła "sprzedawać perfumy i kosmetyki" oraz "produkować wyroby kosmetyczne i toaletowe".

Wygląda na to, że Moodiphy będzie miała szeroką ofertę skierowaną nie tylko do fanek żony piłkarza, ale też wielbicielek naturalnego dbania o urodę.

Anna Lewandowska
Instagram

Fanki Anny Lewandowskiej już dawno spekulowały w mediach społecznościowych, że gwiazda otworzy własną markę kosmetyków. Nic w tym dziwnego! Jej poprzednie biznesy okazały się strzałem w dziesiątkę, a trenerka już dawno mówiła,  że nie zamierza na tym poprzestać i nadal będzie się rozwijała. Co ciekawe jej marka jest znana nie tylko na polskim rynku, ale od niedawna Anna Lewandowska zaczęła podbijać rynek niemiecki! Z kolei z nową marką ma zamiar wejść na rynek azjatycki:

Anna chce zaprezentować swoje kosmetyki już tej jesieni w Hongkongu – zdradza w rozmowie z „Party” znajomy gwiazdy.

Uda jej się zrealizować ten plan?

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23