Monika Zamachowska w koszuli w kratę
East News

Monika Zamachowska została zwolniona z "Pytania na Śniadanie"? Kto ją zastąpi?

Monika Zamachowska w koszuli w kratę
East News

Monika Zamachowska została zwolniona z "Pytania na śniadanie"? W sieci pojawiły się niepokojące plotki dotyczące przyszłości lubianej przez widzów prowadzącej. Jak poinformował "Fakt" dziennikarka nie została uwzględniona w listopadowym grafiku programu. Czy Monika Zamachowska żegna się z TVP? Co więcej wiemy?

Monika Zamachowska znika z "PnŚ"?

Monika Zamachowska ze stacją TVP związana jest od 1995 roku. Dziennikarka prowadziła wiele programów, które niejednokrotnie sama wykreowała. Pamiętamy ją m.in. z prowadzenia "Strefy otwartej", "Witaj, Europo", "Europy da się lubić", "Orzeł czy reszta?", "Kulty popkultury" czy "Teleadwokata". W 2011 roku dziennikarka zrobiła sobie przerwę od TVP, jednak 2 lata później powróciła do stacji. 

W kwietniu 2013 roku dziennikarka została jedną ze współprowadzących "Pytania na śniadanie". Przez wiele lat jej partnerem był Michał Olszański. Przypomnijmy, dziennikarz został zwolniony ze śniadaniówki w lipcu br., i po tym incydencie zaczęły się spekulację, że TVP zamierza pożegnać się z Moniką Zamachowską. Tak jednak się nie stało i nowym współprowadzącym Moniki został Aleksander Sikora. Teraz podobno u jego boku zobaczymy Małgorzatę Tomaszewską. Czy to prawda?

– Nie zamierzam źle mówić o TVP. Pracuje tam za dużo osób, które cenię i szanuje – powiedziała "Faktowi" Monika.

Zobacz także: Monika Zamachowska zostaje w "Pytaniu na śniadanie"?! Jest decyzja stacji!

Według "Pudelka" żona Zbigniewa Zamachowskiego nie rozstaje się na stałe z TVP. Monika ma wkrótce otrzymać alternatywną propozycję od stacji. Pytanie, czy przyjmie ją? Próbowaliśmy się skontaktować z dziennikarką, na razie bez odpowiedzi!

Monika Zamachowska została zwolniona z "PnŚ"?

Michał Olszański, Monika Zamachowska PNŚ
Easntnews

Dziennikarka nie chce komentować prawdopodobnego odejścia z programu. 

Monika Zamachowska
EastNews

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05