Monika Zamachowska o Joannie Racewicz

"Joasi miejsce jest w newsach" - Zamachowska komentuje odejście Racewicz!

Monika Zamachowska o Joannie Racewicz

 

Monika Zamachowska skomentowała odejście Joanny Racewicz z TVP! Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się zaskakująca informacja o odsunięciu dziennikarki od prowadzenia "Pytania na Śniadanie". Władze TVP zarzuciły jej lokowanie produktów- co miała robić bez zgody kierownictwa programu. Po kilku dniach Racewicz opublikowała oświadczenie, w którym skomentowała całą sprawę i zdradziła, że po 20 latach sama podjęła decyzję o  zakończeniu współpracę z TVP. Jak zamieszanie wokół dziennikarki skomentowała jej koleżanka z "Pytania na śniadanie"? Jaka atmosfera panuje teraz w programie? Będziecie zaskoczeni słowami Moniki Zamachowskiej!

 

Czy zawieszenie Joanny Racewicz wpłynęło na atmosferę w "Pytaniu na Śniadanie"?

 

Monika Zamachowska w rozmowie z portalem Plejada.pl skomentowała odejście Joanny Racewicz z TVP. Prowadząca "PnŚ" przyznaje, że według niej Racewicz powinna znaleźć pracę w redakcji newsowej.

 

To nie była jej decyzja. Joasi miejsce jest w newsach, to jest dla mnie niewątpliwe. Ona ma newsowy umysł, to jest pewne. Chcę ją zobaczyć w Panoramie w najbliższym czasie i wierzę, że to się stanie- Monika Zamachowska przyznała w rozmowie z Plejadą.pl. Jeśli pójdzie do Faktów, jeśli pójdzie do Wydarzeń Polsatowskich też będę trzymała za nią kciuki. 

 

A jaka atmosfera panuje na planie "Pytania na Śniadanie" po zawieszaniu Joanny Racewicz? Odpowiedź Zamachowskiej zaskakuje! 

 

Myślę, że będzie bardzo sympatycznie tak jak jest do tej pory. Przy tych wynikach oglądalności atmosfera w "Pytaniu na śniadanie" jest naprawdę niezła, a Aśki miejsce jest w newsach- podkreśliła Monika Zamachowska. 

Zgadzacie się z opinią Moniki Zamachowskiej? 

 

Zobacz także: Joanna Racewicz szczerze o zwolnieniu z Telewizji Polskiej

 

Monika Zamachowska skomentowała odejście Joanny Racewicz z TVP.

Monika Zamachowska na pokazie Tomaotomo
ONS

Żałujecie, że Joanna Racewicz zniknęła w "Pytania na Śniadanie"?

Joanna Racewicz z synem

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17