Monika Zamachowska i Michał Olszański
East News

"Dno dna" Hejt na Monikę Zamachowską za wywiad z Jarosławem Kaczyńskim w "Pytaniu na Śniadanie"!

Monika Zamachowska i Michał Olszański
East News

W poniedziałkowym wydaniu "Pytania na Śniadanie" pojawił się prezes PiS Jarosław Kaczyński. Wywiad z politykiem w "Pytaniu na Śniadaniu" miał pokazać jego inną twarz, ale niestety, nie spotkał się z przychylnością widzów, a największe słowa krytyki zebrali prowadzący, czyli Monika Zamachowska i Michał Olszański, którzy pytali prezesa PiS, czy lubi grillować lub ile ma kotów. Po tych pytaniach nie trzeba było długo czekać na słowa krytyki!

Prowadzący "Pytania na Śniadanie" w ogniu krytyki

Jarosław Kaczyński w "Pytaniu na Śniadanie" opowiadał o swoich ulubionych potrawach, zwierzętach, a także mamie czy przyjaciołach, którzy nie są związani z polityką. Wywiad z prezesem PiS nie zachwycił jednak ani internautów, ani dziennikarzy czy publicystów. Jedną z osób, która go skomentowała, była Karolina Korwin Piotrowska, która ironiczne napisała:

Nowe standardy dziennikarskie

Pod jej wpisem nie zabrakło ostrych opinii.

To już nie jest dziennikarstwo, tylko dno dna. Takiej wazeliny już dawno nie widziałam. Żal mi Pana Michała, bo zawsze miałam o nim dobre zdanie.

Uwaga, ilość wazeliny, jaka wylewała się z ekranu, groziła zepsuciem sprzętu. Pani Zamachowska coraz bardziej mnie zawstydza - czytamy.

Podobne komentarze można przeczytać w serwisie "Pytania na Śniadanie" pod opublikowanym wywiadem z Jarosławem Kaczyńskim.

Poziom wazeliny w tym upadłym kabarecie przekracza wszelkie normy.

Monika Richardson wychodzi z siebie żeby zadowolić Pana Prezesa towarzysko

Ci ustawieni prowadzący skaczą nad nim jak nad dzieckiem - piszą internauci.

Co jednak ciekawe, niektórzy internauci stanęli w obronie prowadzących "Pytania na Śniadanie", tłumacząc ich, że w programie śniadaniowym nikt nie będzie poruszać trudnych tematów politycznych czy społecznych. Ich zdaniem Monika Zamachowska i Michał Olszański dobrze wykonali swoją pracę. A wy co sądzicie? Prowadzący słusznie są atakowani?

 

Gościem poniedziałkowego "Pytania na Śniadanie" był Jarosław Kaczyński

Monika Zamachowska, Jarosław Kaczyński, Michał Olszański  w Pytaniu na śniadanie
pytanienasniadanie.tvp.pl

Michał Olszański i Monika Zamachowska spotkali się z hejtem po wywiadzie

Monika Zamachowska Pn
Instagram

 

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23