Monika Kuszyńska kręci trailer do Eurowizji
Facebook

Monika Kuszyńska chce wystąpić w Tańcu z Gwiazdami: "Jak jest impreza, to ja tańczę"

Monika Kuszyńska kręci trailer do Eurowizji
Facebook

Monika Kuszyńska chciałaby wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami"! Okazuje się, że piosenkarka, która już od dziewięciu lat porusza się na wózku inwalidzkim z chęcią przyjęłaby zaproszenie do tanecznego show Polsatu. Kuszyńska w rozmowie z Super Expressem przyznała, że lubi tańczyć na imprezach a wózek jej w tym zupełnie nie przeszkadza.

Czasem śmieję się, że teraz muszę już tylko iść do "Tańca z gwiazdami". Kiedyś się śmiałam, że teraz to już tylko na Eurowizję. I się spełniło. Jak jest impreza, to ja tańczę! I to podobnie jak kiedyś. Gdy jeszcze chodziłam, wstydziłam się tańczyć i robiłam to zazwyczaj na siedząco. Więc mam w tym praktykę!

Pomimo tragedii, jaka dotknęła Monikę Kuszyńską w 2006 roku, kiedy to w wyniku wypadku samochodowego została sparaliżowana, piosenkarka wciąż jest pełna optymizmu. Nasza reprezentantka na tegorocznej Eurowizji przyznaje, że często śni o tańcu, chodzeniu i poruszaniu się bez wózka inwalidzkiego. Artystka żartuje nawet, że na wszelki wypadek zawsze śpi z prawej strony łóżka, żeby kiedyś nie wstać lewą nogą.

Praktycznie każdej nocy. Śnię, że chodzę, tańczę, widzę siebie w lustrze, jak stoję. To są bardzo realne sny. Czasami się zdarza, że się budzę i myślę: "O Jezu, coś jest nie tak, szkoda, że się okazało, że to tylko sen". Ale może któregoś dnia się obudzę i się okaże, że wstanę lewą nogą. Dlatego na wszelki wypadek jestem z prawej strony łóżka.

Czyżby Monikę Kuszyńską zainspirował Jan Mela, który wystąpił w programie "Taniec z Gwiazdami" pomimo tego, że w wyniku z 2002 roku stracił rękę i nogę zajął w tanecznym show 4 miejsce? Trzymamy więc kciuki, żeby Monika Kuszyńska spełniła swoje marzenie o tańcu!

Zobacz również: Monika Kuszyńska chce zostać mamą. Oswaja się z myślą o dziecku

 

Monika Kuszyńska

Monika Kuszyńska

Monika Kuszyńska

 

Więcej na temat Monika Kuszyńska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43