Party Stories
Ślub Moniki Jarosińskiej i Roberta Korzeniowskiego
Newsy

Tak wyglądał ślub Moniki Jarosińskiej (DUŻO ZDJĘĆ)

Pojawili się rodzice piosenkarki i przyjaciele

Monika Jarosińska po kilku latach związku z Robertem Korzeniowskim postanowiła powiedzieć sakramentalne "tak". Wczoraj, w niedzielne popołudnie, w XVIII-wiecznym zespole pałacowo-parkowym w Jabłonnej koło Warszawy odbył się ślub pary. Aktorka i muzyk pobrali się przed przedstawcielką Urzędu Stanu Cywilnego, a towarzyszyli im rodzice, znajomi, przyjaciele oraz liczni fotoreporterzy. Z Włoch przyjechała mama Moniki, Grażyna Jarosińska, która podczas uroczystości nie kryła łez wzruszenia.

Monika wzbudziła zachwyt swoją elegancką suknią ślubną - długą, białą z baskinką, bez ramiączek, na głowie miała toczek z woalką. Pan młody tego dnia ubrany był w stalowoszary garnitur.

- Jestem szczęśliwa, wszystko odbyło się tak, jak sobie wymarzyłam. To dla mnie wyjątkowy dzień. Jestem naprawdę wzruszona - powiedziała Monika Jarosińska.

AfterParty.pl życzy parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Poniżej mnóstwo zdjęć z wydarzenia:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Jarosińska nie daruje Dodzie
Złożyła skargę na prokuratora

Wydawało się, że to już koniec awantury na linii Doda - Monika Jarosińska albowiem sąd umorzył sprawę. Jednak Jarosińska nie chce dać za wygraną i nie godzi się z takim rozwiązaniem sprawy. Na łamach "Twojego Imperium" postanowiła opowiedzieć, co dalej zamierza. "Zamierzam złożyć zażalenie na decyzję prokuratora, a jeśli trzeba będzie, jestem gotowa sama pójść do sądu i walczyć o sprawiedliwość - odgraża się. Zależy mi na tym, by pani Rabczewska zrozumiała wreszcie, że nie może bezkarnie atakować innych ludzi, lżyć ich i bić. Musi ona odczuć na własnej skórze, że bycie celebrytą wcale nie zwalnia jej z odpowiedzialności za swe czyny. Niech lepiej pożegna się z myślą, że znów jej się upiekło." Niestety, Jarosińska może nie osiągnąć swojego celu. Niska szkodliwość czynu i obrażenia, które nie wymagały hospitalizacji przez 7 dni powodują, że prokurator nie musi wszczynać tej sprawy z urzędu.  Wygląda na to, że Jarosińska jest bardzo zdeterminowana, aby za wszelką cenę ukarać Dodę. Jesteśmy zatem ciekawi, jak dalej rozwinie się ta sytuacja.  pijavka

ONS
Newsy
Monika Jarosińa już za kilka dni wyjdzie za mąż
"Nie chcieliśmy już odwlekać ślubu"- zdradziła celebrytka

To już pewne, Monika Jarosińska wychodzi za mąż! W najbliższy weekend, 17 czerwca odbędzie się ślub celebrytki z Robertem Korzeniowskim. Serialowa gwiazda w rozmowie z "Twoim Imperium" przyznała, że uroczystość odbędzie się w pięknym pałacyku w Jabłonnie pod Warszawą. Na imprezie pojawi się  jedynie najbliższa rodzina i przyjaciele. Nie zabraknie również ojca Jarosińskiej, o którym kilka miesięcy temu usłyszała cała Polska (zobacz: Jarosińska DEMENTUJE plotki o ojcu ). Okazuje się, że Jarosińska i Korzeniowski zdecydowali się powiedzieć sobie TAK, ponieważ chcieliby wkrótce zostać rodzicami! - Żyjemy bardzo szybko, mamy dużo spraw na głowie, ale nie chcieliśmy już odwlekać ślubu, bo oboje pragniemy zostać rodzicami. Na razie nie jestem w ciąży, ale mam nadzieję, że wkrótce będę - zdradziła Monika Jarosińska. Redakcja Afterparty.pl gratuluje!

ONS
Newsy
Jarosińska ma talent do... zmyślania!
Nie wie ile ma lat. Może resztę też zmyśliła?

Media wciąż huczą od plotek na temat oskarżenia Dody przez Monikę Jarosińską . Aktorka złożyła doniesienie na piosenkarkę, że ta pobiła ją i groziła śmiercią. Sprawa jednak wydaje się niejednoznaczna. Doda raczej skromnie wypowiada się na temat próbując nie rozdmuchiwać całej sprawy. Spokojnie robi swoje i nie wdaje się w słowne przepychanki z Jarosińską. Może rzeczywiście nie ma czego komentować, a cała sprawa jest mocno naciągana? Rabczewska w DDTVN stwierdziła, że to Monika rozpoczęła awanturę mówiąc, że "Nergal i tak zdechnie", a ona nie mogła pozwolić, by znieważono jej ukochanego.  - Ta osoba wykorzystuje całe zdarzenie, by zyskać rozgłos, bo niebawem wydaje płytę. To największa sensacja w jej 40- letnim życiu - powiedział Rabczewska.   Kto mówi prawdę rozstrzygnie policja, ale już teraz widać kto ma większą skłonność do konfabulacji . Na Żywo odkryło, że  Jarosińska kłamie nawet jeśli chodzi o jej wiek . Według danych podanych przez aktorkę na jej oficjalnym profilu na Facebook'u, ma ona 34 lata. Tymczasem gazeta znalazła dowód, że tak na prawdę ma 37 lat. W raporcie z obdukcji lekarskiej można przeczytać, że Monika Jarosińska urodziła się w 1974 roku, a taki dokument raczej się nie myli.  Skoro Jarosińska kłamie w takiej sprawie, może i w całej aferze z Dodą nie powiedziała całej prawdy?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner