Monika Zamachowska o paparazzi

Czy awantura o alimenty skończy się kryzysem w związku Zamachowskich?

Monika Zamachowska o paparazzi

Kiedy pięć lat temu Monika i Zbigniew Zamachowscy zakochali się w sobie, nie mieli jeszcze rozwodów z poprzednimi partnerami. Dlatego ich związek budził kontrowersje. Z czasem jednak bliscy i media zaakceptowały nową sytuację. Para pobrała się i żyłaby w spokoju, gdyby na tapecie nie pojawił się drażliwy temat – alimenty, jakie aktor płaci na dzieci z poprzedniego małżeństwa. Od kilku tygodni trwa „wojna nerwów". Monika Zamachowska zasugerowała na swoim profilu na FB, że kwota alimentów przerasta możliwości jej męża i że ona musi również na nie ciężko pracować. Zachowanie Moniki nie spodobało się internautom i kilku znanym osobom, które komentują wpisy Moniki. Ostatnio dziennikarkę skrytykowała Eva Minge.

 

Zobacz: Wojna Minge i Zamachowskiej. Ostre wpisy w sieci! Poszło o mężów!

 

Wszystkich teraz interesuje, czy Monika i Zbyszek przetrwają tę burzę? Czy te problemy nie zniszczą ich miłości?

Te wszystkie awantury i spory nie zdołały ich podzielić. Wręcz przeciwnie! To była duża próba, ale jedynie wzmocniła ich związek! – zdradza „Fleszowi” znajoma pary.

Przypomnijmy, że Zbigniew Zamachowski ma czwórkę dzieci z poprzedniego małżeństwa, z aktorką Aleksandrą Justą. Zgodnie z decyzją sądu miał na nie płacić co miesiąc 16 tys. złotych – po 3,5 tyś. na pełnoletnich Marię i Antoniego oraz po 4,5 tys. złotych na niepełnoletnich Bronisławę i Tadeusza. Kilka miesięcy temu ostatni skończył 18 lat. Zamachowski uznał więc, że syn powinien dostawać tyle, co starsze rodzeństwo. Ostatecznie sprawa trafiła do komornika, a ten wszedł aktorowi na konto. Gdy to wyszło na jaw, rozpętała się burza w mediach wokół Zamachowskich. Co dalej? Więcej czytaj w magazynie „Flesz".

ZOBACZ: Ewa Minge odpowiada Zamachowskiej i nie przebiera w słowach! Zapowiada pozew, a internauci mają nadzieję, że dziennikarka straci pracę!

 

Mimo problemów Monika i Zbigniew są nadal dobrym małżeństwem.

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski
Instagram

 

Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32