Kinga Rusin w beżowym płaszczu
Instagram

Modny płaszcz Kingi Rusin to must have! Niemal identyczny znaleźliśmy w H&M za 149 złotych

Kinga Rusin w beżowym płaszczu
Instagram

Kinga Rusin uważana jest za jedną z najlepiej ubranych gwiazd. Dziennikarka często zachwyca w niezwykle kobiecych sukienkach, ale nie boi się też eksperymentować z modą od czasu do czasu, zakładając kontrowersyjny model jeansów czy  szpilki do sportowych spodni. Tym razem gwiazda zaprezentowała się w modnej jesiennej stylizacji, w której sięgnęła po hitowy gruby sweter z golfem i beżowy płaszcz. Ten model płaszczy nigdy nie wychodzi z mody!

Kinga Rusin zachwyca w beżowym płaszczu na jesień!

Kinga Rusin, jak wiadomo jeździ konno, a ostatni weekend spędziła w Stadninie Koni Ferensteinów. Na swoim Instagramie pochwaliła się kilkoma stylizacjami z aktywnego weekendu na Mazurach i znów zachwyciła genialnymi zestawami. Dziennikarka postawiła nie tylko na wygodę, ale w swoich zestawach wykorzystała elementy stylu jeździeckiego i nie zapomniała też o najnowszych trendach. Długi, beżowy płaszcz, który wybrała to model, który od lat nie wychodzi z mody i kochają go polskie i zagraniczne gwiazdy. Dziennikarka tym razem postawiła na markę MMC Studio, ale płaszcze w podobnym stylu bez problemu znajdziemy w topowych sieciówkach, m.in. w H&M.

Fanki stylu Kingi Rusin są zachwycone jesienną stylizacją gwiazdy z beżowym płaszczem w roli głównej i podkreślają, że wygląda elegancko i z klasą:

Kobieta z klasą ❤️😘

Piękna stylizacja🌹

Klasa i styl

Tylko spójrzcie na stylizację Kingi Rusin z beżowym płaszczem w roli głównej. Wygląda obłędnie!

Zobacz także: Moda na jesień 2020. Kinga Rusin nie rozstaje się z tym dodatkiem! Ma też go Anna Lewandowska

Kinga Rusin postawiła na obszerny beżowy płaszcz polskiej marki MMC Studio. Dziennikarka wygląda doskonale w tej stylizacji. 

Kinga Rusin w beżowym płaszczu MMC Studio
Instagram

Obszerny płaszcz na jesień znajdziemy też w H&M za 149 zł. 

Płaszcz H&M cena 129 zł
Mat. prasowe

 

 

 

Więcej na temat Kinga Rusin
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48