Kinga Rusine w masywnym, złotym łańcuchu

Moda na jesień 2020. Kinga Rusin nie rozstaje się z tym dodatkiem! Ma też go Anna Lewandowska

Kinga Rusine w masywnym, złotym łańcuchu

Kinga Rusin zdecydowanie należy do grona najlepiej ubranych gwiazd, ale od kiedy rozstała się z "Dzień dobry TVN" widujemy znacznie mniej genialnych stylizacji dziennikarki. Nie oznacza to jednak, że paparazzi zapomnieli o gwieździe! Właśnie pojawiły się nowe fotografie Kingi Rusin zrobione przez fotoreporterów. Dziennikarka, jak zawsze prezentuje się doskonale, a stylizację uzupełniła ultra modnymi dodatkami, które rządzą w modowych trendach. Tylko spójrzcie na ten masywny łańcuch i słomianą torbę!

Kinga Rusin stawia na modne dodatki

Ciężka i masywna biżuteria w kolorze złotym rodem z lat 80. królowała na światowych pokazach takich marek, jak: Balenciaga, Gucci czy Oscar de la Renta. Naszyjniki w rozmiarze XXL na długi czas odeszły w zapomnienie, ustępując miejsca delikatnym łańcuszkom z subtelnymi zawieszkami. Teraz wróciły i królują na ulicach. Okazuje się, że ten trend chętnie wykorzystują polskie gwiazdy, a wśród nich Kinga Rusin i Anna Lewandowska. Obie zdecydowały się na masywne grube łańcuchy jako uzupełnienie stylizacji. Od tego modnego dodatku na jesień trudno oderwać wzrok! 

Sami spójrzcie!

Zobacz także: Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN": "Z babochłopa, stałam się poruszającą płynnie dziewczyną!"

Kinga Rusin w beżowej koszuli

Kinga Rusin pamięta o stylowych dodatkach. Oprócz biżuterii dziennikarka wybrała też słomianą ultra modną torbę marki Loewe za 2.300 zł. 

Kinga Rusin ze słomianą torbą Loewe za 2.300 zł

Złote masywne łańcuchy pokochała też Anna Lewandowska. Gwiazda nosi je do sportowych bluz.

Anna Lewandowska

I do białych koszulek w letnim wydaniu. Jeśli podobają Wam się masywne łańcuchy w stylu gwiazd - ten rodzaj biżuterii kupicie też w sieciówkach.

Anna Lewandowska z torebką Gucci za ponad 4000 zł

Masywny łańcuch w złotym kolorze znajdziemy w H&M już za 29 zł. 

Masywny złoty łańcuch H&M 29 zł
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Kinga Rusin
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01