Od czasu wyborów w mediach stale przewija się temat Telewizji Polskiej, w której nowy rząd zapowiada spore zmiany. Teraz w tym temacie wypowiedziała się była gwiazda stacji, Agata Młynarska. Przy okazji oceniła ewentualne przejście Edwarda Miszczaka do konkurencji.

Reklama

Agata Młynarska ostro o Miszczaku i TVP

Gdy okazało się, że po latach w Polsce zmieni się rząd, zapanowało niemałe poruszenie. Jeszcze większe zamieszanie wprowadziły deklaracje nowego rządu opozycyjnego, który zapowiada wprowadzenie znaczących zmian w TVP. Zdaniem wielu oznacza to tylko jedno - wiele gwiazd pożegna się ze stacją.

Agata Młynarska
Agata Młynarska EOS

Zobacz także: Zmiany w TVP po wyborach. Chodzi o znany program

Ostatnio nawet jeden z serwisów zaczął się zastanawiać, czy w związku z tym Edward Miszczak, który dopiero co przeszedł do Polsatu, mógłby objąć stanowisko prezesa TVP. Screen nagłówka artykułu postanowiła udostępnić na swoim Instagramie Agata Młynarska, a pod nim nie oszczędziła ani Miszczaka, ani Telewizji Polskiej.

Nie pozostawiła wątpliwości, że jej zdaniem obecny dyrektor programowy Polsatu nie nadaje się do objęcia fotela prezesa w konkurencyjnej stacji. Przy okazji wyliczyła, co według niej powinno jak najszybciej zmienić się w gmachu na Woronicza.

Zobacz także
Jedyne, co mogę doradzić w myśleniu o zmianach w TVP, choć pewnie raczej mało kogo to interesuje, to odcięcie się od starych schematów! TVP potrzebuje wybitnej klasy profesjonalistów znających się na zarządzaniu dużymi spółkami, ludzi biznesu i szefów programowych z nową energią, którzy znają się na programmingu, a etyka i moralność nie są im obce. Ludzi niezależnych i odważnych
- zaczęła.
Edward Miszczak
Edward Miszczak EOS

Zobacz także: Monika Olejnik poinformowała o tragicznym zdarzeniu. Fanka: "Powrotu do zdrowia"

Dalej Agata Młynarska wymieniła wszystkie złe praktyki, które w pierwszej kolejności powinny zostać "wygnane" z TVP.

Wygnać z korytarzy strach, donosy, kłamstwa, przekręty, chałturę, tandetę, sługusostwo, lizusostwo, kolesiostwo, pieniądze płynące bokiem, zakłamanie, wszechobecną politykę. Przegonić szorującą po dnie telewizyjną moralność. (...) Potrzeba nowej energii i ludzi, którzy są gotowi zakasać rękawy. Potrzeba profesjonalizmu i wzajemnego szacunku
- napisała, najwyraźniej negatywnie oceniając profesjonalizm Edwarda Miszczaka.
Reklama

Prezenterka nie spisała jednak całej stacji i wszystkich jej pracowników na straty. Jak podkreśliła, w TVP jest wiele "wybitnych fachowców", dlatego przy "zamiataniu" należy uważać na stare kąty, by nie uprzątnąć "diamentu". W tym miejscu warto wspomnieć, że ostatnio również Agata Młynarska zmiażdżyła Tomasza Kammela, czyli jedną z obecnych gwiazd Telewizji Polskiej.

Edward Miszczak
Edward Miszczak EOS
Agata Młynarska
Agata Młynarska EOS
Reklama
Reklama
Reklama