W ostatnich tygodniach Telewizja Polska decyduje się na kolejne zmiany - z ramówki zniknął między innymi znany program publicystyczne "Reset", a teraz roszady dotkną kolejne popularne wśród widzów pasmo. Kto straci pracę, a kto ma szansę zyskać nowe stanowisko? Sprawdźcie najnowsze informacje od władz stacji.

Reklama

Zmiany w programie reporterskim "Alarm!" w TVP

Telewidzowie, którzy śledzą programy emitowane w TVP, po ostatnich wyborach parlamentarnych zaczęli zastanawiać się, czy roszady na szczeblu politycznym będą miały wpływ na ramówkę stacji. Niedawno okazało się, że z TVP znika popularny program "Reset", ale to jeszcze nie koniec nowości.

Powyborcze zmiany nie ominą także znanego programu reporterskiego "Alarm!", emitowanego na antenie TVP1. Jak się okazuje, jeden z prowadzących postanowił pożegnać się ze swoją rolą. Mowa tu o Mirosławie Rogalskim, który z "Alarmem!" związany był od 2019 roku, a w TVP prowadził do tej pory również "Express Regionów" i pasmo informacyjne w TVP Info.

To oznacza, że z grona gospodarzy ''Alarmu!'' wypada Mirosław Rogalski, związany z audycją od samego jej początku
- podaje portal Wirtualnemedia.pl.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek ze spuszczoną głową wychodzi z TVP. Paparazzi zwrócili uwagę na jeden szczegół

Kto zastąpi Mirosława Rogalskiego w gronie prowadzących "Alarmu!"? "Wirtualne media" przekazały, że będzie to Agnieszka Oszczyk. To dziennikarka związana z TVP od niemal dwóch dekad.

Zobacz także
Agnieszka Oszczyk związana jest z TVP od 2004 roku (z początku z ośrodkiem regionalnym w Gdańsku), od 2010 roku prowadzi informacyjne serwisy w TVP Info, do 2022 roku była jedną z prowadzących ''boczne'' wydania ''Wiadomości'' TVP, jest też jedną z prowadzących ''Panoramę''. Z Jarosławem Jakimowiczem współprowadziła przez pewien czas program ''W kontrze'', a w 2020 roku – ''Poradnik dla seniora''
- wyjaśnia portal Wirtualnemedia.pl.
Agnieszka Oszczyk nową prowadzącą Alarmu w TVP
Kurnikowski/AKPA

Program "Alarm!" widzowie będą mogli oglądać bez zmian od poniedziałku do soboty o 20:15 w TVP 1. Zaskoczyła Was ta zmiana?

Reklama

Zobacz także: Maciej Orłoś wróci do "Teleexpressu"? Rozwiał wątpliwości fanów

Reklama
Reklama
Reklama