Program Top Model cieszył się ogromną popularnością wśród widzów. Wygrana w show daje uczestnikom ogromną możliwość rozwoju, o czym przekonała się Osi Ugonoh. Modelka ma za sobą już kilka ciekawych sesji. Ostatnio wyznała także, że pieniądze, które otrzymała za pierwsze miejsce przeznaczyła na konkretny cel. Zobacz: Osi Ugonoh wygrała Top Model miesiąc temu. Otrzymane pieniądze już przeznaczyła na konkretny cel

Reklama

Uczestnicy, którzy odpadli z programu wcześniej również rozwijają swoje umiejętności w branży modowej. Dobrym przykładem jest Misza Czumaczenko, która odpadła w dziewiątym odcinku programu i wciąż rozbudowuje swoje portfolio. Uczestniczka show regularnie wrzuca na swój profil na Facebooku zdjęcia z sesji. Wczoraj jednak zaskoczyła szczerym wyznaniem, że w ciągu 5 dni potrafi przytyć nawet 7 kilogramów. Dla porównania wrzuciła dwie fotografie, które wykonane zostały w przeciągu tygodnia i napisała:

Łatwo przybieram na wadze. Potrafię przytyć 5 kg w 7 dni, ale nie potrafię zmniejszyć mojej masy ciała w równie szybkim tempie bez głodowania. Moje ciało jest bardzo wrażliwe na wszelkie odchylenia od diety. Mam również problemy z zatrzymywaniem się wody w organizmie, alergią pokarmową i kompulsywnym obżeraniem się. Czasem żal mi samej siebie.

Widać różnicę?

Zobacz: Górniak przytyła po świętach. Podkreśliła brzuszek na Sylwetrze we Wrocławiu

Zobacz także
Reklama

Ślubna sesja Marceli Leszczak:

Reklama
Reklama
Reklama