Mister Polski 2018 Mister Polski 2018 Mateusz Badowicz, Sanok Mister Polski 2018, Adam Chojnowski, Bialystok Mister Polski 2018, Konrad Cupiał, Oswiecim Mister Polski 2018, Michal Grudzień, Alwernia
Mister Polski 2018
fot. Mariusz Sęk
1/19
Mister Polski 2018
fot. Mariusz Sęk

 

Za nami półfinał gali Mister Polski 2018. Wybrano 18 finalistów, którzy już pod koniec roku powalczą o tytuł najprzystojniejszego Polaka. Kim są? Jest wśród nich architekt, aktor i przedsiębiorca... A kto ma największe szanse na zwycięstwo i zastąpi obecnego Mistera Polski, Jakuba Kucnera? Sprawdźcie w naszej galerii! 

 

Furorę robi Bartek Piekarski, który gra w serialu "Pierwsza miłość" i niedawno dołączył do serialu "Przyjaciółki"!

 

Finaliści mają różne zawody i różne pasje - jest wśród nich miłośnik i znawca motocykli - Amadeusz Sulisz i amator lotów szybowcowych i skoków spadochronowych - Konrad Ksepka.

 

Zobacz: 6 zalet bycia z młodszym mężczyzną

 

Najmłodszy finalista ma 18 lat, a najstarszy 28 lat. A inni? Zobacz naszą "misterową" galerię.

 

Zobacz także: Oto nowy Mister Polski 2016 - Jan Dratwicki! Kim jest? Czy ma dziewczynę? Zobacz jego sexy ZDJĘCIA

 

2/19
Mister Polski 2018 Mateusz Badowicz, Sanok
fot. Mariusz Sęk

Mateusz Badowicz o sobie: „Mam 25 lat, interesuje się modą, motoryzacją, sportem oraz pożarnictwem, w którym mam 7 letni staż jako strażak ochotnik”.

 

3/19
Mister Polski 2018, Adam Chojnowski, Bialystok
fot. Mariusz Sęk

Adam Chojnowski o sobie:

„Mam 20 lat, jestem z Białegostoku, tam też studiuję pielęgniarstwo. Pasjonuje mnie sport. Jestem też ratownikiem wodnym. Lubię pomagać innym. Sam borykam się z chorobą przewlekłą, jaką jest cukrzyca. Mimo to staram się żyć normalnie i nie unikam nowych wyzwań”.

4/19
Mister Polski 2018, Konrad Cupiał, Oswiecim
fot. Mariusz Sęk

Konrad Cupiał o sobie:

„Mam 23 lata i studentem energetyki na krakowskiej AGH. Interesuję się tenisem oraz fotografią - głównie portretową oraz krajobrazową. Ponadto uwielbiam narciarstwo zjazdowe. W wolnych chwilach preferuję dobre kino i wciągające książki”.

5/19
Mister Polski 2018, Michal Grudzień, Alwernia
fot. Mariusz Sęk

Michał Grudzień o sobie:

„Mam 18 lat. Na co dzień uczęszczam do liceum w Krakowie, gdzie mogę rozwijać swoje zainteresowania przedmiotami ścisłymi. Swoją przyszłość wiążę z kierunkiem medycznym, a w szczególności z medycyną estetyczną”.

6/19
Mister Polski 2018, Mateusz Grzech, Warszawa
fot. Mariusz Sęk

Mateusz Grzech to 23-letni model z Warszawy, który jest zawodowym modelem. Podróżuje i pracuje na całym świecie.

7/19
Mister Polski 2018, Damian Habiera
fot. Mariusz Sęk

Damian Habiera o sobie:

„Mam 20 lat. Na co dzień prowadzę rodzinny biznes i dodatkowo pracuje jako trener na siłowni. Moje zainteresowaniami to motoryzacja, boks, sporty sylwetkowe i koszykówka”.

8/19
Mister Polski 2018, Mateusz Jaroszewski, Wroclaw
fot. Mariusz Sęk

Mateusz Jaroszewski o sobie:

„Mam 27 lat. Z zawodu, pasji i zainteresowania magister sztuki i architekt wnętrz. Ukończyłem Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Uwielbiam adrenalinę, cyklicznie odwiedzam parki linowe i parki rozgrywki”.

9/19
Mister Polski 2018, Konrad Ksepka, Bialystok
fot. Mariusz Sęk

Konrad Ksepka:

„Mam 23 lata i jestem studentem Wydziału Mechanicznego na Politechnice Białostockiej. Swój wolny czas spędzam na lotnisku, gdzie latam szybowcami lub skaczę ze spadochronem”.

10/19
Mister Polski 2018, Marcin Moczulski, Twarogi Lackie
fot. Mariusz Sęk

Marcin Moczulski:

„Mam 21 lat i pochodzę w województwa podlaskiego. Studiuję elektrotechnikę na Politechnice Białostockiej oraz jestem strażakiem OSP. Interesuję się sportem, głównie siatkówką”.

11/19
Mister Polski 2018, Adam Pecyna, Gdansk
fot. Mariusz Sęk

Adam Pecyna:

„Mam 21 lat. Studiuję dziennie bezpieczeństwo narodowe na Uniwersytecie Gdańskim. Moje zainteresowania to psychologia, moda, sport oraz podróże - chcę zwiedzić w życiu ile tylko się da".

12/19
Mister Polski 2018, Bartlomiej Piekarski, Warszawa
fot. Mariusz Sęk

Bartłomiej Piekarski o sobie:

„21 lat, Warszawa, woj. mazowieckie. Jestem wokalistą i gitarzystą, zajmuję się również aktorstwem. Fascynuje mnie tematyka win”.

13/19
Mister Polski 2018, Igor Sikorski, Warszawa
fot. Mariusz Sęk

Igor Sikorski:

„Mam 22 lat, urodziłem się w Turku i reprezentuję województwo mazowieckie. Interesuję się piłka nożną, która jest moja pasją od dziecka. Moda to moje drugie ja. Staram się opowiadać o swoich inspiracjach modowych na moich kontach społecznościowych. Uwielbiam tatuaże”.

14/19
Mister Polski 2018, Amadeusz Sulisz, Legnica
fot. Mariusz Sęk

Amadeusz Sulisz o sobie:

„Mam 26 lat i pochodzę z Legnicy. Z wykształcenia jestem inżynierem zarządzania i inżynierii produkcji. Aktualnie pracuję w w firmie zajmującej się produkcją maszyn górniczych. Pomagam również w rodzinnej firmie transportowej oraz prowadzę własną wypożyczalnię motocykli”.

15/19
Mister Polski 2018, Krzysztof Ślawski, Wrocław
fot. Mariusz Sęk

Krzysztof Ślawski ma 28 lat. Zajmuje się uwalnianiem w ludziach ich własnego ukrytego potencjału poprzez równoległą pracę nad ciałem i umysłem łącząc odpowiednio dobrane ćwiczenia fizyczne i narzędzia coachingowe. W efekcie skutkuje to chęcią do realizacji zmianą życia na lepsze w każdym aspekcie.

16/19
Mister Polski 2018, Jakub Tarnawski, Piotrkow Trybunalski
fot. Mariusz Sęk

Jakub Tarnawski:

„Mam 19 lat, interesuję się sportem - głównie boksem, siatkówką i tańcem. Moim kolejnym zainteresowaniem jest chemia. Ze względu na nią rozpocząłem w tamtym roku studia na kierunku farmacja”.

17/19
Mister Polski 2018, Michal Zachowicz, Bialystok
fot. Mariusz Sęk

Michał Zachowicz o sobie:

„Mam 22 lata i jestem studentem zaocznym na warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego. Jestem także w trakcie otwierania restauracji Sushi w Białymstoku. Fanatyk szybkich samochodów i spontanicznych podróży”.

18/19
Mister Polski 2018, Tomasz Zarzycki, Łódź
fot. Mariusz Sęk

Tomasz Zarzycki o sobie:

„Zajmuję się modelingiem a także uwielbiam snowboard i wakeboard. Bardzo lubię spędzać czas w gronie bliskich znajomych”.

19/19
Mister Polski 2018, Miłosz Socha, Czestochowa
Mat. prasowe

Miłosz Socha ma 23 lata i pochodzi z Częstochowy. Jest piłkarzem i barberem

Więcej na temat Mister Polski