To już jutro! Jedna z nich zostanie Miss Polonia 2018! Zobacz ZDJĘCIA ze zgrupowania


Już jutro, w sobotę 10 listopada, odbędzie się finałowa gala Miss Polonia 2018, podczas której poznamy następczynię Agaty Biernat! O tytył najpiękniejszej będzie walczyć 20 kandydatek. Dziewczyny już od ponad tygodnia biorą udział w zgrupowaniu zorganizowanym w Hotelu Narvil w Serocku. Tam też właśnie odbędzie się wielki finał wyborów Miss Polonia 2018.
W trakcie przygotowań odbywają się próby choreograficzne i przymiarki finałowych kolekcji, ale także treningi fitness, które poprowadziła Agata Biernat, aktualna Miss Polonia i instruktorka fitness. Finalistki Miss Polonia 2018 wzięły również udział w warsztatach makijażu z marką Delia Cosmetics oraz warsztatach zdrowia organizowanych przez VitaDiet Polska. Znalazł się także czas na relaks i odpoczynek w hotelowym spa i na basenie.
Zobaczcie, jak piękne kandydatki przygotowują się do wielkiego finału!
Zobacz także: Wybierz Miss Polonia 2018 z Party.pl! Która z nich zostanie następczynią Agaty Biernat? PLEBISCYT

mat. prasowe
Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego pierwsza edycja odbyła się w 1929 roku w Warszawie.
Zobacz także: Finalistki Miss Polonia 2018 w gorącej sesji. Zajrzyj z nami za kulisy konkursu na najpiękniejszą Polkę!

mat. prasowe
Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Izabella Krzan to tylko niektóre z laureatek konkursu.
A która piękność w tym roku otrzyma tytuł Miss Polonia?
Zobaczcie zdjęcia finalistek konkursu! Jak przygotowują się do wielkiej gali?

mat. prasowe

mat. prasowe

mat. prasowe

mat. prasowe

mat. prasowe

mat. prasowe

mat. prasowe
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.